Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

mimusa4
30. nov 2009

ahojte..prišla som vás kuk.. 🙂
máte sa? babulky v bruškách ok? držte sa dievčatá 😵 😵
lyndus potom kočíkujeme spolu jasan? zatiaľ sa prechádzam sama 😅 , tak potom čakám až budeš mať jakubka na svete 😵 , stále pozerám vôkol na prechádzke, že kde tá lyndusa asi býva 😀

zajacik...
30. nov 2009

Mimuska ahoj 🙂 Mirkovi posielam pusinku, odovzdaj za mna 😉
Babulky mne sa zda ze tato tema nam nejako upada ☹ Ci to len ja mam taky pocit?

vevericka80
30. nov 2009

ahojte 🙂
mimusa...mirko je velmi zlaty 😉
zajacik aj ja mam ten pocit......chyba mi tu ixi 😒 ...inac ako sa mas? Este stale ziadne priznaky? 😉

zajacik...
30. nov 2009

Vevericka tak niesom sama s takym pocitom, snad to tu znova ozije ked budete znova stimulovat a potom tehulkovat 😵 Ja sa mam celkom dobre, zatial bezpriznakovo 😅 (ajked nejake priznaky su - to castejsie cikanie, potom ma nejako viac veci dojima, niekedy som zase podrazdena az sa nespoznavam, a tak... ale to su take prijemnejsie priznaky, nastastie ziadne nevolnosti) 🙂

vevericka80
30. nov 2009

tak to je super 😅 ...take tehotenstvo by som aj ja brala ....ja mam v poslednom case problem so spankom, v noci neviem spat a cez den by som spala

tremonti
30. nov 2009

nebojte kocky teraz bude klud v decembri lbo vela nebudu robit v splne sle od januara je nas tu isto kopa :(

tremonti
30. nov 2009

ja tiez budem mat ms medzi sviatkami abo tesne po a budem musiet opat cakat,neviete poradit ako abo co mam spravit aby prisla od teraz az na novy rok??? 🙂

vevericka80
30. nov 2009

tremonti...to ti neviem poradit, ale musis byt trpezliva a verit, ze bude vsetko tak ako ma byt 😉

tremonti
30. nov 2009

ved ja viem ja len ze uz sa mi nechce cakat aj kned teraz by som si zacala pichat injekcie ...cakam uz dost dlho...

zajacik...
30. nov 2009

Tremonti - kto caka, ten sa docka 😵 😵 😵 Uvidis ked budes tehulka, tak zabudnes na vsetok ten dlhyyy cas cakania na babiku 🙂 A ver ze kazdym dnom si k svojmu snu blizsie 🙂

tremonti
30. nov 2009

a trpezlivost ruze prinasa,jajaj sak ja to vsetko dobre poznam,aj vam liezli poznamky typu sak na to nemysli ,ked prestanes na to mysliet ta sa vam podari-poriadne na nervy.oni vsetci sa tak akurat do toho rozumeju ,ze🙂

zajacik...
30. nov 2009

Tremonti viem ze nemysliet na babatko sa neda ked je to nasa najvacsia tuzba, ale verim ze kazda z nas sa raz svojho sna docka...

rebeka33
30. nov 2009

Ahojte, trošku to upadá, ale súhlasím ,že je to kvôli sviatkom . Ja by som mala mať tiež v decembri ket, ale odkladá sa to na január. Možno lepšie musím prať, pratať, piecť, variť atď. a po kete by to bolo asi ťažko.
Zajačik super,že žiadne nevolnosti, Všetkým tehuhlkám to isté, a snažilky január je vraj super plodný, tak sa oplatí čakať. 😵 😵 😵 pekný večer.

zdeja
30. nov 2009

rebeka ahoj a ahoj aj vsetkym cucoriedkam
ja som mala ET v sept. teraz cakam na druhu menstruaciu a ta nie a nie prist ...tak som si myslela ze KET tiez stihneme v decembri no asi nic z toho..nevies ako dlho prebieha vysetrenie pred KETkom a co vsetko sa absolvuje?

rebeka33
30. nov 2009

na 2-3 deň mrchy ideš na ultrazvuk, potom na asi 12deň znova pozrieť sliznicu a podľa toho doky určí koľko ešte brať, musí byť sliznica min.8mm ,Doki určí koľko čoho budeš brať. Ja som brala estrofem a potom pred vkladom utroš. Celé to trvá cca16-23 dní a preto už po 1.12.2009 väčšina centier už nestimuluje kety, aby mali pokoj od nás na vianoce. 😀 😀 . takže super plodný január čaká len na nás. 😀

katy2
1. dec 2009

Dobre ranko 🙂
Posuvam nas hore 😉
Prajem pekny den a myslim na vas.... 😵

lenuliatko
1. dec 2009

Ahojte splniečka 🙂
Vidím babky nedočkavé, že by ste KETovali 😉 Dobre poznám ten pocit bezmocnosti, keď treba čakať, ale užite si krásne vianoce, posledné kľudné vo dvojici a budúci rok už určite pribudne krikľúnik 😉 Veru, január je plodný, treba to využiť.
Zajačik, ako riešiš toho Dankovčíka? Stále rozmýšľam, či sa objednať na morfologický v 19tt, alebo až na 3D neskôr. Ale keďže je taký odborník, radšej asi morfo. Nech skontroluje drobce a možno sa dozvieme aj pohlavie.
Inak, Marcelka je stále v nemocnici. Včera už čakala že ju pustia, ale AŽ včera jej povedali, že vlastne nemala hematóm, ale že drobec bol veľmi nízko, preto krvácala a hrozil potrat a našli jej aj nejaký zápal. malé sa už posunulo vyššie, nekrváca, ale ostáva tam aj naďalej 😒

steva
1. dec 2009

Ahojte Splniecka. 😵
Lenuliatko Dankovcika odporucam,urcite neolutujes,je to nadherny zazitok u neho a predsa je to odbornik.aj my sme k nemu chodili a veeeeelmi sa nam oplatilo. 🙂
Pekny den vsetkym.

juliett7
1. dec 2009

Ahojte babenky. CHcem sa spytat, ze ci vas gyn . vypisal na PN, po uspesnom ET? Alebo je to induvidualne?

zajacik...
1. dec 2009

Lenuliatko ja som objednana k Dankovcikovi na 29.12., to budem asi 13tt. A potom uvidim kedy pojdem zase 🙂 S tou Marcelkou mi je to luto, chuda nema pokoja, no ale hlavne ze je drobcek v poriadku 😵

Juliet mna doki vypisal na PN uz odo dna OPU a potom ked som bola u neho na kontrole tak uz som chcela nastupit do prace ale povedal ze mam radsej ostat doma, ze na zaciatku je to velmi dolezite a hlavne ked je chripkove obdobie, tak aby som nebola velmi medzi ludmi aby som nieco nechytila... Ale nieje to automaticky pravidlo ze po IVF musis byt doma, su babulky ktore chodia normalne do roboty. Aj ja si nemyslim ze budem cele tehulkovstvo doma, no este uvidime...

Pozdravujem vsetky SPLNiecka 😵

vevericka80
1. dec 2009

ahojte
steva...jakubko je nadherny...ta vianocna fotka je super 😅
je mi luto marcelky....dufam, ze bude vsetko v poriadku
inac ako sa dnes mate?....ja som vycerpana, od siedmej rana som sa pred pol hodinkou dostala domov

zdeja
1. dec 2009

rebeka dakujem zaa radu .... takze teraz nas caka miesto noziciek hore tango okolo sporaka 😀

steva
2. dec 2009

ahojte Splniecka 😵
Vevericka dakujeme.vianocne fotky mame uz preto,lebo som fotila Jakubka na pohladnice.
Marcelka myslime na vas a siiiiiilno drzime polce.
pozdravujeme vsetky splniecka 😵

mima263
2. dec 2009

Ahojte všetky 🙂
Trošku som si prečítala históriu, poobdivovala fotky ...
Blahoželám jespere no a dúfam, že sa marcelke polepší a bude čoskoro doma. Koľko si toho musia niektoré vytrpieť 😔
Vidím, že Vás veľa čaká na začiatok roka.
Tak držím palce a nielen na január 😉

taella
2. dec 2009

na tretej strane sme až boli 😒

neviete ako dopadla cavik ?

rebeka33
2. dec 2009

Taella, nejak upadáme,čo . bude to asi tým, že väčšina je tehuliek a druhá čaká na január.
Dlho sa neozývaju, ani ixi,cavik ,kukulik . Kde ste? 😵 😵 😵
Ja robím a aj tak neviem spávať- musím s tým niečo robiť- lebo v robote som ako vyplutá.
Prajem vám všetkým len to čo si želáte. Dobrú nocku.

ixi
autor
3. dec 2009

ahojte splniecka vas nemozno nechat bez dozoru na tretej strane? ne ne 😀 😀 😀 😀 ako sa mate zabulky? nemam vela casu lebo som stale v praci alebo daco riesim a nemam casu... 😀

vevericka80
3. dec 2009

ahojte zienky 😉
ixi...zdravim ta...mne tu velmi chybas 🙂 ...dufam, ze aspon na seba a na manzela mas cas 😉
ja som dnes bola po ziadost na 2.ivf, uz ju treba len vyplnit a odniest do poistovne
cavik sa nam fakt uz davno neozvala
rebeka....ani ty nevies spat?....asi je nieco vo vzduchu, lebo ja uz asi tyzden poriadne nespim

katy2
3. dec 2009

Ahojte 🙂
Je tu akosi pusto... Asi preto, ze my - stalice, sme prestali pisat 😀 Ale uz nie je tolko o com.... Ale rada si vas vzdy precitam a myslim na vas...
Inak ja v tieto dni zapasim s bolavou osmickou, az nakoniec dnes to skoncilo s jej vytrhnutim, tak sa mi ulavilo....
Hanka vam vsetkym posiela uslintanu pusinku 😉

zajacik...
3. dec 2009

Ahojte, veru je tu pusto 😒
Katy aj my posielame Hanicke pusinku 😵 A s tym zubom to muselo byt neprijemne, ale hlavne ze sa to uz poriesilo 😉
Vevericka tak nech ti ziadost rychlo schvalia a sup sa do 2. IVF 🙂
Ixi prid castejsie 🙂
Cavik mala pokazeny PC, nie? A asi aj zrejme ma, neverim ze by sa nam neozvala...
Zdravim vsetky SPLNiecka 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre