• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Plnenie snov v splne 3

21. februára 2016 
ahojte, krasnu nedelu :slight_smile:
14. feb 2010 o 10:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte splniečka,
Dúfam ,že ste mali pekného a romantického valentína. Dalilka díky ,urobila som to polovičato dala som len večer.
Predtým som brala dufaston a bolo to asi lepšie. Spýtam sa Hredzihi či by mi ho nedal aspon na ráno.
Dalilka -Zajtra budeme čakať na hodnotu. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .
Prajem ešte pekný večer.
14. feb 2010 o 18:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte. Posielam vírusiky a hlavne pre Dalidku.
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. feb 2010 o 08:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobry den, splnieckovo. Tak, krvicka je odovzdana. Sla som k mojmu obv.gynekologovi, manzel pojde pre vysledocky, tak uvidime...
Marcelka, stedra nadielka virusikov... chytam :wink:
P.s. Neviete ako sa ma zajacik?
15. feb 2010 o 09:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :dizzy_face:
dalidka ciarka je nadherna,tesime sa na hcg.
drzime vsetkym palce :dizzy_face:
15. feb 2010 o 09:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
dalidka, myslim, ze uz mozem gratulovat aj nahlas :dizzy_face: drzim palce na hcg.... strasne sa s tebou tesim :slight_smile:
dodavas nam nadej, ze aj KET moze byt uspesne :wink:
15. feb 2010 o 10:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hcg... 375 :wink:
15. feb 2010 o 12:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
GRATULUJEEEEEM!!!!!!! a velmi sa tesim.... a hlavne drzim palce, aby ste to pekne spolu potiahli do uspesneho konca :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. feb 2010 o 12:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Katy, dakujem. :slight_smile: Urobim vsetko preto, aby moje jezuliatko ostalo so mnou :slight_smile:
15. feb 2010 o 12:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
urcite ostane :dizzy_face: ma tu najlepsiu maminku, aku len moze mat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
kolko fazuliek si mala vlozenych?
15. feb 2010 o 12:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dalidka blahoželám. Teším sa veľmi s Tebou. Zaslúžiš si to. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. feb 2010 o 12:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dalilka, blahoželám. Vliala si nám nádej, zajtra sa pôjde lepšie na ketko. Určite budeš perfektná mama. Len sa opatruj nič dôležitejšie nie je. Ešte raz gratulujem. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .
15. feb 2010 o 12:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dalidka....jejda , ja letim , rychlo zapinam notebook, ze aka hodnota..no kraaaaaaaaaaaaaasa, blahozelaaaaaaaaaaaam... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: hlavne , nech to uz je do zdarneho konca :zipper_mouth: :dizzy_face: strasne sa tesim :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. feb 2010 o 13:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dufam, ze ta budeme nasledovat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. feb 2010 o 13:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a ahojte vsetkym , v tej rychlosti som sa pozabudla :sweat_smile: :grinning:
15. feb 2010 o 13:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Po dlhsom case zdravime aj my s Karinkou cele SPLNieckovo a prajeme vsetko dobre....
15. feb 2010 o 13:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dievcata, dakujem. :wink: Aj tak tomu stale nemozem uverit :sweat_smile: Tesit sa budem, ked uvidim bijuce srdiecko mojho drobceka... a Katy mala som dvoch bojovnikov :wink:
Kukulik, ved ja chcem, aby sme spolu tehulkovali :slight_smile: Budem ti tiez drzat palceky. :slight_smile:
15. feb 2010 o 14:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dalida :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Blahoželám :wink:
15. feb 2010 o 14:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dalida gratulujem a velmi sa s tebou tesim :dizzy_face:
15. feb 2010 o 14:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dalidka, ved to , ze sme pisali, ze spolu budeme tehulkovat, tak to musim dodrzat :dizzy_face: dufam, ze aj tie moje posledne zmrzlinky zabojuju, aspon ta jedna peknucka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. feb 2010 o 14:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jesperka, ako sa vam s Karinkou dari? :slight_smile:

mima a ty ako sa citis?

zajko sa este neobjavil? :confused: :unamused:
15. feb 2010 o 14:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, dnes sa tu zídeme asi všetky :slight_smile:
kukulik dnes som 7 dní po ..... a je to presne ako minule. Prsia a bruško pobolievajú (klasika utroš úraduje). Včera som začala behať na wecko - fakt netuším ako som mohla nachladnúť :confused:.
A ty ako? Kedy testuješ? Moje embryjká boli po PK, takže výsledok je už asi jasný
15. feb 2010 o 15:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte splniečka,...

dalidka, gratulujem a veľmi veľmi veľmi sa teším s tebou,... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

ostatným držím place,....a som s nimi

ja som dnes bola v splne, KET ma čaká 22. 2. 2010

na lístočku mám napísané,... - estrimax 3 x denne a od 18. 2. aj utrogestan 2x2 , teraz mi poraďte,.. estrimax beriem 3 x denne už od dnes,.. nie? dúfam, že som to dobre pochopila,.... :frowning2: Ďakujem pekne,... papa
15. feb 2010 o 15:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
matulka ano od dnes 3x 1 estrimax...jejda takze 22. 2. transfer...super :dizzy_face: a ja mozno vtedy krvicka, ak cez vikend vyjdu // :slight_smile:

mimka, tak ja podobne, tiez asi utros uraduje :unamused: a testovat sa chystam az cez vikend, mam iba 1 testik..nastastie :wink: :wink:
ja uz nemam embryjka po PK, iba tie skor mrazene 3 - dnove...
a priznakmi sa vobec neriad, lebo tie priznaky su totozne s tehu priznakmi, tak je tazke to rozlisit, treba len cakat na krv, alebo na //nadej je vzdy... :dizzy_face: hore hlavku
15. feb 2010 o 16:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mimka a mozno to nebude prechladnutie :wink: :slight_smile:
15. feb 2010 o 16:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a zabudla som napisat, ze ja mam take divne tlaky, iba , ked stojim dlhsie a ked vela chodima a starsne ma bolia nohy..ale ked lezkam, tak nic necitim, ziadne bolesti :slight_smile:
15. feb 2010 o 16:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
dalidka z celeho srdiecka gratulujem velmi sa stebou tesim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. feb 2010 o 16:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
kukulik silno drzim palce :sunglasses:
15. feb 2010 o 16:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ixi cauko, dakujem :dizzy_face:
15. feb 2010 o 16:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte babule :slight_smile:
Dalida, gratulujeeeem :dizzy_face: nadhera, ze to konecne vyslo, tfuj, tfuj nech to takto krasne aj pokracuje. Veru, mnohym si dodala nadej, ze aj s ketmi to ide.
Vsetkym vam prajem rovnaky vysledok :wink:
O Zajkovi neviem nic nove :unamused:
Ja mam kludovy rezim, cez vikend ma bolelo brusko, tlaky, tvrdlo, hlavne vcera, ze sme skoro sli na pohotovost, ani magne B6 nezaberalo. Hlavne na psychiku je to zaberak, sme za polovicou, blizime sa k hranici prezitelnosti... Tazko na to co len mysliet :pensive: Tak som dnes bola u lekara, nastastie krcok drzi, mam dalej brat magne, plus som dostala dalsie lieky a lezat. A mam taky mierny vytok (com som myslela, ze je v tehu bezne a nemam s nim ziadne problemy), tak mi vzal doki aj stery, ci nemam zapal a predpisal masticku. Ale odlahlo mi, ze je to relativne ok a ze som pod kontrolou.
Drzte sa.
15. feb 2010 o 16:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok