• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Plnenie snov v splne 3

21. februára 2016 
lenka :pensive: ..joj, moja tak len pekne lezkaj, ani nemysli na zle veci :dizzy_face: snad to bude iba docasne a tvrdnutie ustane...aby si si tehulkovanie pekne uzila a hlavne bez problemov :zipper_mouth:
15. feb 2010 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dalidka, gratulujem :slight_smile: ...
15. feb 2010 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukulik dakujem,... :slight_smile:
15. feb 2010 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Košičanky poradíte?
kde ste si dali robiť predoperačné vyšetrenie?zmenila som obvodného lekára a dnes mi sestrička povedala,že s tým nemajú nič spoločné a že si musím hľadať sama kde mi to urobia.Niekde som počula že robia aj na toryskej?díky.
15. feb 2010 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Staza mne to robili na internej na Rastislavovej. Ale môže ti ho urobiť každý internista. Je to len EKG a krv.
Lenuliatko viem,že je to ťažké, ale snaž sa myslieť pozitívne. Psychika je polovica úspechu. Oddychuj keď sa narodí už sa nezastavíš roky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .
Všetkým prajem pekný večer, zajtra po kete som si zobrala 2 dni voľna , tak si vás dočítam, lebo ja som tu len po robote večer a to už nevládzem.
Chcela som sa ešte opýtať na iných témach sa mi páčia improvizované tabuľky- nevedel by to tu niekto? :grinning:
15. feb 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rebeka ale my máme tabuľku, je v marcelkinom albume. Stačí jej napísať IP. A robili sme si dávnejšie aj také "prehľady" - pozri stranu 455
Lenka drž sa
15. feb 2010 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
staza ja som najprv bola u svojej gynekologičky, aby mi dala výmenný lístok a ona mi dala tip na internistku. Tiež je to na Rastislavke, ale nie v areáli, ale v budove spredu, dole sú dve lekárne, a na druhom posch. dr. Žáková. Ale trebalo sa tam objednať, číslo ti posielam na IP.
15. feb 2010 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a som neslušná, pekný večer :slight_smile:
gratulujem novej tehulke, nech celé tehotenstvo prebieha na jedničku a o necelých 9mesiacov čakám fotku miminka :dizzy_face: :zipper_mouth:

tehulky dávajte na seba a pokladíky pozor :slight_smile:

a držím palce všetkým čakatelkám a stimulantkám :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:

Od včerajška sme pokrstený, malý bol skvelý, len si tam grgol a mal záverečné slovo :grinning: dúfam, že to nebolo nič neslušné :grinning:
15. feb 2010 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko. Chytajte:
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

deny, podľa mňa to nebolo neslušné pri drobčekovi. A záverečné slovo, no veď sa musel všetkým poďakovať. :grinning: :grinning: :grinning:
16. feb 2010 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky, dakujem ze ste na nas mysleli, uz sme domka, vsetko je v poriadku, ja som si isla dat skontrolovat pesar lebo ma pobolievalo brusko aj krize a oni si ma tam preistotu na par dni nechali a davali mi infuzky magnezium lebo mi trosku tvrdlo brusko, ale ozaj nic vazne, sme v poriadku :dizzy_face: A robili mi aj UZV, drobec je zdravucky, a dokina mi tipla pohlavie, hoci nebolo dobre vidno, lebo medzi nozkami bola pupocna snura, tak uvidime ci sa nam to v pondelok u Dankovcika potvrdi... no a aby som vas nenapinala tak to vyzera zatial na chlapceka :dizzy_face:

Astrid, Zdeja, je mi luto ze to nevyslo... :pensive:

Na druhej strane mam obrovsku radost z Dalidky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Tak uz len nech to takto krasne vydrzi az do oktobra :dizzy_face: Silno drzime aj s babatkom palceky!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Kukulik aj ostatne cakatelky a stimulantky, aj vam strasne silno drzime palce! Chceme novy prisun tehuliek :wink:

Lenuliatko drzkam palceky nech ste s babulkami v poriadku, do porodu este daleko tak len pekne oddychovat :slight_smile: Aj ja oddychujem ako sa da, vacsinou v posteli :grinning:

Zdravim vsetky SPLNiecka :slight_smile:
16. feb 2010 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteee :slight_smile:

zajaciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiik...super , ze uz si doma , uz sme sa bali, co je s vami :dizzy_face: tak som zvedava, ci to bude ozaj chlapciatko :dizzy_face:
16. feb 2010 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prajem pekny vecer :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , hrooozne dlho som tu nebola, nejak nikdy nevyjde cas na pc.
Tak zhruba som si vas precitala a chcem pogratulovat dalidke, drzim ti silno palceky. :wink:
Lenuliatko so Zajacikom pekne krasne oddychujte a nestresujte, siiiilno drzim prsty :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Rebeka, tebe zelam, aby ti to tentokrat uz konecne vyslo, velmi silno ti drzim prsteky, spolu sme boli na odbere a aj spolu sme cakali na bohuzial negativny vysledok ale TERAZ TI TO VYJDE :wink: :wink: :wink:

Vsetkym splnieckam, cakatelkam, tehulkam a bojovnickam prajem krasne //
16. feb 2010 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kukulik, aj tebe velmi zelam // :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. feb 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj splniečka,
Čau gizel naozaj si dlho nebola, a ukázala si sa práve dnes keď som bola na ket. :dizzy_face: . Náhodička. :dizzy_face: Ďakujem za prianie. A čo ty ešte si nenabrala chuť pokračovať?
Mne sa rozmrazilo len jedno embrijko, ale nádej tu stále je. Zobrala som si 2 dni voľna a potom späť do roboty.
zajačik fajn ,že sa o teba tak lekári starajú, aspoň máš istotu, že je všetko O.K. Takže chlapec na 50% :grinning: :grinning: :grinning:.

Prajem pekný večer všetkým .
16. feb 2010 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ráno:
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

zajacik vitaj. Som rada, že ste ok.
17. feb 2010 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babule, krásny deň želáme :slight_smile:
Zajačik, konečne doma a hlavne, že v poriadku. Teším sa s vami :dizzy_face: Tak som zvedavá na pondelok, či to na UZV bol pindík alebo pupočná šnúra :wink: Inak, aj mne teraz dosť tvrdlo bruško, našťastie už je lepšie a myslíme pozitívne :slight_smile:
Kukulik, Mimka ešte netestujeme? Som zvedaváááá :slight_smile: Držím palce silno, silno, silno...
Rebeka, tebe rovnako, nech sa drobci vŕatjú :slight_smile:
Peťka, Davidko je krásny chlapček :dizzy_face:
Deny, dávame na seba pozor, len nie všetko sa dá ovplyvniť :unamused:
Gisel ahoj, ako sa máš?
Marcelka, krásna 30-tka ti svieti pri mene, čochvíľa rodíš :wink: Možno v 30tt si to konečne začnem aj ja užívať, už sa o malé nebudem tak báť. Už si si vybrala pôrodnicu? Teraz miesto mojej doktorky prišiel nazad Kuchta a čosi sa šepká, že by vraj chcel otvoriť súkromnú pôrodnicu, ale kedy a či vôbec, to je vo hviezdach... :rolling_eyes: Nebolo by to však od veci.
17. feb 2010 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
tak ja ako prvý odvážlivec hlásim, že je to opäť v háji :rolling_eyes:
Som 9 dní po a na teste ničovaté nič :rolling_eyes:
Dúfam, že sa do tohto "klubu" nikto nepridá
17. feb 2010 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj mima, to ešte nemusí byť zlé.Dôležitá je krv na 14 deň. Ja som mala neg . test a bola som tehotná a prvé čiaročky sa mi ukázali až po 14 dni , keď som už mala krv a hcg bolo320. ešte to nevzdávaj. :dizzy_face:
Prepáčte, zdravím Vás všetky. Všetkým čakateľkám na bábo v hociktorom štádiu prajem pekný deň.
17. feb 2010 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: vsetkych pozdravujem :slight_smile: :slight_smile:
mima, nezufaj, este to nie je stratene,ved si este nedostala ms. budem drzat palce :wink:
mne tiez zatial ms neprisla, ale brucho ma obcas zaboli,ako keby sa mala dostavit.
17. feb 2010 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Pimma, konečne si sa objavila :slight_smile:
Ja ms dostanem až keď vysadím lieky :unamused:
17. feb 2010 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja som este netestovala, to je moj rekord, som 8. den po ket :grinning:
17. feb 2010 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mima, ak by si mala dostat ms, tak uz by si mozno zacala aspon spinit, nie? ja len dedukujem. skus testovat o 2dni, budem silno drzat palce :wink: mozno sa stretneme pondelok na odbere krvi, ktovie.. :slight_smile:
17. feb 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pimma, nie.... ja tiez dostanem ms , az ked vysadim lieky :wink: ani nespinim, jednoducho zacnem cca po 2 dnoch od vysadenia liekov spinit a rozbehne sa mrska, vzdy je to tak...ale u niekoho ms nezabrzdia ani lieky :unamused:
17. feb 2010 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa tiez chystam na krv v pondelok, ak budu na teste //...ak nie, tak nejdem
17. feb 2010 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukulik škoda, že tu nie smajlik, čo dáva klobúk dolu :grinning:
Vidím, že som jediná, ktorá podľahla.
Ešte by sa mohla ozvať silvia a sme komplet.
17. feb 2010 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To fakt nebude nikto testovať? :sweat_smile:
17. feb 2010 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimka, ja sa ale neskutocne prekonavam :sweat_smile: ...inak uz by som asi 3x testovala,jedno stastie, ze nema testy, iba jeden MAMATEST a tesn si setrim na vikend, v sobotu mam meniny, tak snad vyskusam...dufam, ze nebudem sklamana....v roku 2006 mi oznamil Hredzi na meniny, ze som tehotna, v ten den som bola na krvicku...dufam, ze ostanem verna tradicii :sweat_smile:
17. feb 2010 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Presne taký darček Ti prajem :wink:
17. feb 2010 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to by bolo super :dizzy_face: ..len aby som neplakala v sobotu :sweat_smile:
17. feb 2010 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mimka a ty mas este kolko testikov :wink: ..este skusis testnut?..pri KET sa mozu uhniezdit aj neskor :slight_smile:
17. feb 2010 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok