Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

kukulik30
15. feb 2010

lenka 😔 ..joj, moja tak len pekne lezkaj, ani nemysli na zle veci 😵 snad to bude iba docasne a tvrdnutie ustane...aby si si tehulkovanie pekne uzila a hlavne bez problemov 🤐

petronelka77
15. feb 2010

Dalidka, gratulujem 🙂 ...

matulka7
15. feb 2010

kukulik dakujem,... 🙂

staza
15. feb 2010

Košičanky poradíte?
kde ste si dali robiť predoperačné vyšetrenie?zmenila som obvodného lekára a dnes mi sestrička povedala,že s tým nemajú nič spoločné a že si musím hľadať sama kde mi to urobia.Niekde som počula že robia aj na toryskej?díky.

rebeka33
15. feb 2010

Staza mne to robili na internej na Rastislavovej. Ale môže ti ho urobiť každý internista. Je to len EKG a krv.
Lenuliatko viem,že je to ťažké, ale snaž sa myslieť pozitívne. Psychika je polovica úspechu. Oddychuj keď sa narodí už sa nezastavíš roky 😵 😵 😵 .
Všetkým prajem pekný večer, zajtra po kete som si zobrala 2 dni voľna , tak si vás dočítam, lebo ja som tu len po robote večer a to už nevládzem.
Chcela som sa ešte opýtať na iných témach sa mi páčia improvizované tabuľky- nevedel by to tu niekto? 😀

mima263
15. feb 2010

rebeka ale my máme tabuľku, je v marcelkinom albume. Stačí jej napísať IP. A robili sme si dávnejšie aj také "prehľady" - pozri stranu 455
Lenka drž sa

deny3
15. feb 2010

staza ja som najprv bola u svojej gynekologičky, aby mi dala výmenný lístok a ona mi dala tip na internistku. Tiež je to na Rastislavke, ale nie v areáli, ale v budove spredu, dole sú dve lekárne, a na druhom posch. dr. Žáková. Ale trebalo sa tam objednať, číslo ti posielam na IP.

deny3
15. feb 2010

a som neslušná, pekný večer 🙂
gratulujem novej tehulke, nech celé tehotenstvo prebieha na jedničku a o necelých 9mesiacov čakám fotku miminka 😵 🤐

tehulky dávajte na seba a pokladíky pozor 🙂

a držím palce všetkým čakatelkám a stimulantkám 🤐 🤐 🤐

Od včerajška sme pokrstený, malý bol skvelý, len si tam grgol a mal záverečné slovo 😀 dúfam, že to nebolo nič neslušné 😀

marcelka82
16. feb 2010

Dobré ránko. Chytajte:
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

deny, podľa mňa to nebolo neslušné pri drobčekovi. A záverečné slovo, no veď sa musel všetkým poďakovať. 😀 😀 😀

zajacik...
16. feb 2010

Ahojte babulky, dakujem ze ste na nas mysleli, uz sme domka, vsetko je v poriadku, ja som si isla dat skontrolovat pesar lebo ma pobolievalo brusko aj krize a oni si ma tam preistotu na par dni nechali a davali mi infuzky magnezium lebo mi trosku tvrdlo brusko, ale ozaj nic vazne, sme v poriadku 😵 A robili mi aj UZV, drobec je zdravucky, a dokina mi tipla pohlavie, hoci nebolo dobre vidno, lebo medzi nozkami bola pupocna snura, tak uvidime ci sa nam to v pondelok u Dankovcika potvrdi... no a aby som vas nenapinala tak to vyzera zatial na chlapceka 😵

Astrid, Zdeja, je mi luto ze to nevyslo... 😔

Na druhej strane mam obrovsku radost z Dalidky 😵 😵 😵 😵 Tak uz len nech to takto krasne vydrzi az do oktobra 😵 Silno drzime aj s babatkom palceky!!! 🙂 🙂 🙂

Kukulik aj ostatne cakatelky a stimulantky, aj vam strasne silno drzime palce! Chceme novy prisun tehuliek 😉

Lenuliatko drzkam palceky nech ste s babulkami v poriadku, do porodu este daleko tak len pekne oddychovat 🙂 Aj ja oddychujem ako sa da, vacsinou v posteli 😀

Zdravim vsetky SPLNiecka 🙂

kukulik30
16. feb 2010

ahojteee 🙂

zajaciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiik...super , ze uz si doma , uz sme sa bali, co je s vami 😵 tak som zvedava, ci to bude ozaj chlapciatko 😵

gisel22
16. feb 2010

Prajem pekny vecer 🙂 🙂 🙂 , hrooozne dlho som tu nebola, nejak nikdy nevyjde cas na pc.
Tak zhruba som si vas precitala a chcem pogratulovat dalidke, drzim ti silno palceky. 😉
Lenuliatko so Zajacikom pekne krasne oddychujte a nestresujte, siiiilno drzim prsty 🙂 🙂 🙂
Rebeka, tebe zelam, aby ti to tentokrat uz konecne vyslo, velmi silno ti drzim prsteky, spolu sme boli na odbere a aj spolu sme cakali na bohuzial negativny vysledok ale TERAZ TI TO VYJDE 😉 😉 😉

Vsetkym splnieckam, cakatelkam, tehulkam a bojovnickam prajem krasne //

gisel22
16. feb 2010

Kukulik, aj tebe velmi zelam // 🙂 🙂 🙂

rebeka33
16. feb 2010

Ahoj splniečka,
Čau gizel naozaj si dlho nebola, a ukázala si sa práve dnes keď som bola na ket. 😵 . Náhodička. 😵 Ďakujem za prianie. A čo ty ešte si nenabrala chuť pokračovať?
Mne sa rozmrazilo len jedno embrijko, ale nádej tu stále je. Zobrala som si 2 dni voľna a potom späť do roboty.
zajačik fajn ,že sa o teba tak lekári starajú, aspoň máš istotu, že je všetko O.K. Takže chlapec na 50% 😀 😀 😀.

Prajem pekný večer všetkým .

marcelka82
17. feb 2010

Dobré ráno:
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zajacik vitaj. Som rada, že ste ok.

lenuliatko
17. feb 2010

Ahojte babule, krásny deň želáme 🙂
Zajačik, konečne doma a hlavne, že v poriadku. Teším sa s vami 😵 Tak som zvedavá na pondelok, či to na UZV bol pindík alebo pupočná šnúra 😉 Inak, aj mne teraz dosť tvrdlo bruško, našťastie už je lepšie a myslíme pozitívne 🙂
Kukulik, Mimka ešte netestujeme? Som zvedaváááá 🙂 Držím palce silno, silno, silno...
Rebeka, tebe rovnako, nech sa drobci vŕatjú 🙂
Peťka, Davidko je krásny chlapček 😵
Deny, dávame na seba pozor, len nie všetko sa dá ovplyvniť 😒
Gisel ahoj, ako sa máš?
Marcelka, krásna 30-tka ti svieti pri mene, čochvíľa rodíš 😉 Možno v 30tt si to konečne začnem aj ja užívať, už sa o malé nebudem tak báť. Už si si vybrala pôrodnicu? Teraz miesto mojej doktorky prišiel nazad Kuchta a čosi sa šepká, že by vraj chcel otvoriť súkromnú pôrodnicu, ale kedy a či vôbec, to je vo hviezdach... 🙄 Nebolo by to však od veci.

mima263
17. feb 2010

Ahojte,
tak ja ako prvý odvážlivec hlásim, že je to opäť v háji 🙄
Som 9 dní po a na teste ničovaté nič 🙄
Dúfam, že sa do tohto "klubu" nikto nepridá

rebeka33
17. feb 2010

Ahoj mima, to ešte nemusí byť zlé.Dôležitá je krv na 14 deň. Ja som mala neg . test a bola som tehotná a prvé čiaročky sa mi ukázali až po 14 dni , keď som už mala krv a hcg bolo320. ešte to nevzdávaj. 😵
Prepáčte, zdravím Vás všetky. Všetkým čakateľkám na bábo v hociktorom štádiu prajem pekný deň.

pimma
17. feb 2010

ahojte 🙂 vsetkych pozdravujem 🙂 🙂
mima, nezufaj, este to nie je stratene,ved si este nedostala ms. budem drzat palce 😉
mne tiez zatial ms neprisla, ale brucho ma obcas zaboli,ako keby sa mala dostavit.

mima263
17. feb 2010

Ahoj Pimma, konečne si sa objavila 🙂
Ja ms dostanem až keď vysadím lieky 😒

kukulik30
17. feb 2010

ahojte, ja som este netestovala, to je moj rekord, som 8. den po ket 😀

pimma
17. feb 2010

mima, ak by si mala dostat ms, tak uz by si mozno zacala aspon spinit, nie? ja len dedukujem. skus testovat o 2dni, budem silno drzat palce 😉 mozno sa stretneme pondelok na odbere krvi, ktovie.. 🙂

kukulik30
17. feb 2010

pimma, nie.... ja tiez dostanem ms , az ked vysadim lieky 😉 ani nespinim, jednoducho zacnem cca po 2 dnoch od vysadenia liekov spinit a rozbehne sa mrska, vzdy je to tak...ale u niekoho ms nezabrzdia ani lieky 😒

kukulik30
17. feb 2010

ja sa tiez chystam na krv v pondelok, ak budu na teste //...ak nie, tak nejdem

mima263
17. feb 2010

kukulik škoda, že tu nie smajlik, čo dáva klobúk dolu 😀
Vidím, že som jediná, ktorá podľahla.
Ešte by sa mohla ozvať silvia a sme komplet.

mima263
17. feb 2010

To fakt nebude nikto testovať? 😅

kukulik30
17. feb 2010

mimka, ja sa ale neskutocne prekonavam 😅 ...inak uz by som asi 3x testovala,jedno stastie, ze nema testy, iba jeden MAMATEST a tesn si setrim na vikend, v sobotu mam meniny, tak snad vyskusam...dufam, ze nebudem sklamana....v roku 2006 mi oznamil Hredzi na meniny, ze som tehotna, v ten den som bola na krvicku...dufam, ze ostanem verna tradicii 😅

mima263
17. feb 2010

Presne taký darček Ti prajem 😉

kukulik30
17. feb 2010

to by bolo super 😵 ..len aby som neplakala v sobotu 😅

kukulik30
17. feb 2010

Mimka a ty mas este kolko testikov 😉 ..este skusis testnut?..pri KET sa mozu uhniezdit aj neskor 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre