• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Plnenie snov v splne 3

21. septembra 2017 
monika...uz to mas poslane :slight_smile:

veve..nie hemato uz asi nie...ja neviem, ci si mam aj hemato, kedze uz jedno babo mame...ale mozno ..opytam sa mojej dr, ci mi odporuca :wink:
22. mar 2010 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink: pozeram, ze sa chystate na vysetrenia. ja sa k tomu neviem dokopat. nejak sa mi nechce.
xeroma.. medzi nami je rozdiel necele 2 tyzdne, je mozne, ze priblizne rovnako pojdeme na ket :wink: potom daj vediet, ked dostanes ms :slight_smile:
22. mar 2010 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja si tu hematologiu este vybavim...nechcem ist na ket kym nebudem mat vsetky vysetrenia za sebou
22. mar 2010 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co sa ma tymi vysetreniami na hemato akoze zistit? lebo akosi nie som v obraze....tie na imunologiu su na protilatky a tak, vsak? ale na hemato?...
22. mar 2010 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj pimma
22. mar 2010 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika....vysetruju tam zrazanlivost krvy a neviem este co
22. mar 2010 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha... :sweat_smile: a tie sa kde robia?
22. mar 2010 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vevericka :slight_smile: to tak skoro objednali na imuno? super :wink:
22. mar 2010 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu v KE mi odporucili Dr. Hulikovu
22. mar 2010 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este mali aj na piatok nejaky volny termin :slight_smile:
22. mar 2010 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vevericka, staci tam len zavolat a mat papiere potvrdene od gyn.? a odkial papiere?
22. mar 2010 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
staci tam zavolat, dohodnut si termin a potrebujes papier od gynekologa (na spermiogram aj na protilatky), ale oni ti presne povedia, co potrebujes
22. mar 2010 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my cerstve spermie nemame, iba zmrazene( a tie nedam ani za svet :slight_smile: ), tak neviem, ci by ma vobec vysetrili ..
22. mar 2010 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pimma, mozes ist iba ty na imuno :wink:
22. mar 2010 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukulik, ok, tak to by som sla. :slight_smile:
22. mar 2010 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak Vam dakujem za rady a prajem pekny vecer...my sme si boli prevetrat hlavy...a pomohlo...
22. mar 2010 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak tu je mrstvo..negativna nalada robia si svoje :unamused: ..no zelam vam viac slniecka do srdiecok :zipper_mouth:
23. mar 2010 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
MRTVO...ups
23. mar 2010 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute baby :slight_smile: :slight_smile: ja nemozem vyst s tych papierov na imunologiu...... vevericka dala si to potvrdit svojej gynekologicke.....
23. mar 2010 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre popoludnie, splnieckovo. :slight_smile: Posielam vela vela pozitivnej energie :dizzy_face:
Neobjavila sa tu zatial ziadna nova tehulka?
Mery, staci ti potvrdenie od lekara... teda peciatocky. Ostatne ti uz pomozu vyplnit tam, teda u Dr. Bobaka :wink:
23. mar 2010 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
Ja som v aprili objednana na preventivku, dufam, ze spravi aj usg jazvy po sekcii a potom ideme po dalsie babenka :slight_smile:
23. mar 2010 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko, ja dopijam kakavko a o chvilu idem budit Samk do skolky....a ja do prace po OCR...sa mi nechceeeeeeeeeee :sweat_smile: tak krasne, este ze len do 12tej, polovicny uvazok je niekedy dobra vyhoda :grinning:

katy..tak sa ti to uz blizi, juchu...drzim palciska :wink: :dizzy_face:
24. mar 2010 o 06:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: som 1.x na novej verzii koníka. Normálne som vás nemohla nájsť :grinning:
Idem si prečítať, čo nové máte a prajem všetkým krásny deň. My si začíname užívať a vychutnávať materskú "dovolenku"... krásny pocit. :dizzy_face:
24. mar 2010 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. My máme za sebou ďalšiu poradňu. Nakoniec budeme rodiť v Mi. Môj gynekológ mi zarezervuje miesto. :grinning: Stúpa mi tlak a tiež začínam opuchať. Takže takto sa začala moja materská. :sweat_smile:

kkatty, dúfam, že Tvoja začala lepšie.
24. mar 2010 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ..jej babule, onedlho uz budete maminy :dizzy_face:

marcelka no s tym tlakom pozor, ale si pod kontrolou, tak hadam to bude dobre...este vydrzat par tyzdnov a mozes aj rodit :wink:

kkatty ..prijemne uzivanie materskej prajem :wink: ja som mala krasne cele tehu..naozaj som zan bola vdacna :dizzy_face:
24. mar 2010 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zienky, chcem sa opytat, podla coho sa urcuje, v ktorom cykle po neuspesnom IVF moze ist zena na KET? lebo prave som natrafila na jednu zienku z inej skupiny, ktorej bolo 1.3. robene IVF neuspesne a uz v najblizsom cykle ide na KET, pricom ja mam ist opat do spln-u az v prvych troch dnoch druheho cyklu...ako to je?
24. mar 2010 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika, kazde centrum to ma inak...niekde davaju pauzu ako v Splne jeden cyklus a niekde idu hned na nasledujucom na kET :wink:
24. mar 2010 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a neviem mi povedat, ako to prebieha v tom druhom cykle?
24. mar 2010 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika, prides v 3dc ,urob ti uzv, dr ti predpise tabletocky a zacnes papat 1-0-1 Estrimax, o tyzden kontrolny uzv a zvysenie davky na 1-1-1...5 dni pred transferom prida aj utrogestan 2-0-2 zo spodu budes vkladat a povie ti termin transferu :wink: o dva tyzdne krvicka :slight_smile:
24. mar 2010 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok, tak to bude celkom rychly proces :slight_smile: a co ak 3dc vyjde na vikend? :unamused: lebo pravdupovediac, absolutne si netrufam odhadovat, kedy sa vobec dostavi najblizsia mrska, nie to este ta dalsia :confounded:
24. mar 2010 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok