• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Plnenie snov v splne 3

21. septembra 2017 
Caute baby :slight_smile: :slight_smile: po neuspesnom ivf som dostala ms uz ju mam 10 den 3 dni uz len tak spinim ale ta krv je jasno cervena mate stim niektora skusenosti inak normalnu ms mam 6 dni..........
24. mar 2010 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute babulky :slight_smile:
Monika mrzi ma ten negativny vysledok, silno drzim palce aby to nabuduce vyslo... aj vsetkym dalsim snazilkam :dizzy_face:
Katy jeej tak vy uz sa chystate pre babiky, tesim sa!!!

Marcelka, Kkaty, vy uz ste na MD, to ale letiii :slight_smile: Tak si este uzite krasne chvile do porodu, no a potom pridu tie najkrajsie chvile s vytuzenym babatkom :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Mery podla mna je to z hormonov...

Zdravim vsetky SPLNiecka, u nas nic nove, mame sa dobre :slight_smile:
24. mar 2010 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zajacik, tak to je fajn, ze sa mate dobre, urcite si to uzivate!!! ved sa aj patri :wink: tak my sa budeme chystat na KET, ale este predtym chcem stihnut imuno a hemato (aby sme vylucili vsetky mozne priciny neuspechu)...no aj ked neviem, kedy sa k tomu KETku dopracujeme, kedze mrska je v nedohladne... :unamused:
24. mar 2010 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte splniecka :wink:
kkatty, marcelka prajem vam pohodovu matersku dovolenku...uzite si ju :wink:
mery to je hormonmi, aj ja som ju mala dlhsiu
monikasun kedy si vysadila lieky?
24. mar 2010 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj veve, tak ja som ich vysadila v pondelok, hned ako som sa dozvedela o negativnom vysledku, teda posledne som brala estrimax a duphaston v pondelok rano...ty si na tom ako? ako sa ti dari, co podnikas?
prajem pekny den :wink:
24. mar 2010 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mery.. ja som tiez par dni po ms spinila, asi je to normalne :slight_smile: pozeram, ze tu sa bude o chvilu vo velkom ketovat
:wink:
24. mar 2010 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky,...

Mery ja som po IVF mala tiež dlhú MS, volala som do splnu a povedala mi, te ked to bude dlhšie ako 14 dní, aby som šla ku gynekológovi - išla som a mala som zápal - brala som také lokálne antibiotiká,.. potom hned ustúpilo, asi o deň,.... takže pre istotu prevolaj do splnu,.....

ostatné sa držte - pozdravujem Vás,.. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. mar 2010 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem za rady kocky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: uz som sa dnes objednala na pondelok k svojej gynekologicke a skusim v piatok zavolat do splnu vobec sa mi to nepaci brucho ma boli ako by som mala dostat ms.Pri prvom ivf som nemala take problemy.......
24. mar 2010 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika ja som vysadila minuly pondelok a mrcha dosla vo stvrtok poobede....co podnikam?...zajtra ideme do tkaninovej banky na imunologicke vysetrenie a chcem sa este obiednat na hematologiu
24. mar 2010 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurat dnes sme s mm skonstatovali, ze tiez ideme na tie vysetrenia a ze by bol ten lepsi pripad, keby nam "nieco" nasli, nez by sme mali byt "v poriadku" a nic z toho... :slight_smile:
24. mar 2010 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veve, a kedy vlastne chystate KET...tiez ten druhy cyklus?
24. mar 2010 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika este neviem kedy pojdeme na KET, ale asi az po vsetkych vysetreniach ...nejak sa bojim dalsieho sklamania
24. mar 2010 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to ti verim a celkom ta chapem. ale moze byt, ze ani vysetrenia nic neukazu... :confounded: musime stale verit a nevzdavat to! raz sa nam to urcite podari!!! kolko mas mraziacikov?
24. mar 2010 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale aj ked nic nenajdu, tak aspon budem mat ciste svedomie, ze som sa o vsetko pokusila a vysledok je fakt na tom "hore" :grinning:
24. mar 2010 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: presne, zdieľam tento nazor!!!!
24. mar 2010 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ty sa kedy chystas na KET?
24. mar 2010 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak my by sme chceli cim skor...teda v tom druhom cykle ... ale dufam, ze tiez dovtedy stihnem vsetky tie vysetrenia. Na imuno sme objednani buducu stredu a na hemato sa este musim objednat...malo by sa to stihnut... :wink: Mame este 7 kuskov v mrazaku, tak ich nechceme nechat dlho cakat :grinning: ... ale zase ani zbytocne riskovat neuspech...
24. mar 2010 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mas pravdu....netreba ich nechat cakat :wink: ...my mame iba 4 zmrzlinky a bojim sa, ze sa budu zas zle rozmrazovat a vela z nich nezostane
24. mar 2010 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to ti budem drzat prsty! urcite sa vam to podari!!! :wink: ved sa budeme priebezne informovat :grinning:
24. mar 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: co mate nove? dnes je vonku super :dizzy_face: asi sa pojdem prejst....
25. mar 2010 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
uff je tu kopa novych tvari - nepoznam...Vevericka - strasne silno ti drzim palce, nevzdavas sa - velmi dolezite!!!
25. mar 2010 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčatá čaute, ja som bola včera na ET - mám v brušku jedno embryjko.
25. mar 2010 o 17:31  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
zienky velmi pekne vam dakujem :slight_smile:
jespere ako sa mate?
sonulienka prajem ti stastny koniec, opatruj tu jednu bublinku :wink:
25. mar 2010 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sonulienkas... vela stastia :slight_smile: nech sa bublinke dari :slight_smile:
25. mar 2010 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem dievčence,budem potrebovať veľa pozitívnej energie , lebo to je naš jediný bojovníček z celého IVF.
25. mar 2010 o 17:59  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sonulienkas tak nech je to ten spravny bojovnicek a nech sa poriadne uchyti :slight_smile:

:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. mar 2010 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zienky, zabudla som sa vas opytat...pri KETe sa este nieco plati? alebo je to zahrnute v tom poplatku, co sme platili pri ETe? prajem pekny den a vikend :wink:
26. mar 2010 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute SPLNky , ďakujem vám všetkým :slight_smile: , aj keď neviem ,či z toho niečo bude , :frowning2:. Zdravim vas všetky - veverička80 , pimma , zajačik :dizzy_face:
26. mar 2010 o 16:08  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sonulienka, drzim palce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
monika, plati sa aj KET... kolko teraz neviem, ale v Sk to bolo 2500 Sk....
pozdravujem vsetky.... :slight_smile:
26. mar 2010 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj splnky,
chcem sa opýtať či je možné - v prípade, že by sme menili centrum - vziať zo Splnu embryjká, ktoré máme zmrazené po IVF. Stretol sa tým niekto?

- pre Moniku - my sme za KET platili 90 EUR - minulý rok v októbri + cca 11 EUR za lieky.
Dakujem a pozdravujem Vás všetky.
26. mar 2010 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok