Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

kukulik30
22. mar 2010

monika...uz to mas poslane 🙂

veve..nie hemato uz asi nie...ja neviem, ci si mam aj hemato, kedze uz jedno babo mame...ale mozno ..opytam sa mojej dr, ci mi odporuca 😉

pimma
22. mar 2010

ahojte 😉 pozeram, ze sa chystate na vysetrenia. ja sa k tomu neviem dokopat. nejak sa mi nechce.
xeroma.. medzi nami je rozdiel necele 2 tyzdne, je mozne, ze priblizne rovnako pojdeme na ket 😉 potom daj vediet, ked dostanes ms 🙂

vevericka80
22. mar 2010

no ja si tu hematologiu este vybavim...nechcem ist na ket kym nebudem mat vsetky vysetrenia za sebou

monikasun
22. mar 2010

a co sa ma tymi vysetreniami na hemato akoze zistit? lebo akosi nie som v obraze....tie na imunologiu su na protilatky a tak, vsak? ale na hemato?...

vevericka80
22. mar 2010

ahoj pimma

vevericka80
22. mar 2010

monika....vysetruju tam zrazanlivost krvy a neviem este co

monikasun
22. mar 2010

aha... 😅 a tie sa kde robia?

pimma
22. mar 2010

vevericka 🙂 to tak skoro objednali na imuno? super 😉

vevericka80
22. mar 2010

tu v KE mi odporucili Dr. Hulikovu

vevericka80
22. mar 2010

este mali aj na piatok nejaky volny termin 🙂

pimma
22. mar 2010

vevericka, staci tam len zavolat a mat papiere potvrdene od gyn.? a odkial papiere?

vevericka80
22. mar 2010

staci tam zavolat, dohodnut si termin a potrebujes papier od gynekologa (na spermiogram aj na protilatky), ale oni ti presne povedia, co potrebujes

pimma
22. mar 2010

my cerstve spermie nemame, iba zmrazene( a tie nedam ani za svet 🙂 ), tak neviem, ci by ma vobec vysetrili ..

kukulik30
22. mar 2010

pimma, mozes ist iba ty na imuno 😉

pimma
22. mar 2010

kukulik, ok, tak to by som sla. 🙂

monikasun
22. mar 2010

tak Vam dakujem za rady a prajem pekny vecer...my sme si boli prevetrat hlavy...a pomohlo...

kukulik30
23. mar 2010

ahojte, tak tu je mrstvo..negativna nalada robia si svoje 😒 ..no zelam vam viac slniecka do srdiecok 🤐

kukulik30
23. mar 2010

MRTVO...ups

mery35
23. mar 2010

Caute baby 🙂 🙂 ja nemozem vyst s tych papierov na imunologiu...... vevericka dala si to potvrdit svojej gynekologicke.....

dalida
23. mar 2010

Dobre popoludnie, splnieckovo. 🙂 Posielam vela vela pozitivnej energie 😵
Neobjavila sa tu zatial ziadna nova tehulka?
Mery, staci ti potvrdenie od lekara... teda peciatocky. Ostatne ti uz pomozu vyplnit tam, teda u Dr. Bobaka 😉

katy2
23. mar 2010

Ahojte 🙂
Ja som v aprili objednana na preventivku, dufam, ze spravi aj usg jazvy po sekcii a potom ideme po dalsie babenka 🙂

kukulik30
24. mar 2010

Dobre ranko, ja dopijam kakavko a o chvilu idem budit Samk do skolky....a ja do prace po OCR...sa mi nechceeeeeeeeeee 😅 tak krasne, este ze len do 12tej, polovicny uvazok je niekedy dobra vyhoda 😀

katy..tak sa ti to uz blizi, juchu...drzim palciska 😉 😵

kkatty
24. mar 2010

Ahojte 🙂 som 1.x na novej verzii koníka. Normálne som vás nemohla nájsť 😀
Idem si prečítať, čo nové máte a prajem všetkým krásny deň. My si začíname užívať a vychutnávať materskú "dovolenku"... krásny pocit. 😵

marcelka82
24. mar 2010

Ahojte. My máme za sebou ďalšiu poradňu. Nakoniec budeme rodiť v Mi. Môj gynekológ mi zarezervuje miesto. 😀 Stúpa mi tlak a tiež začínam opuchať. Takže takto sa začala moja materská. 😅

kkatty, dúfam, že Tvoja začala lepšie.

kukulik30
24. mar 2010

ahojte ..jej babule, onedlho uz budete maminy 😵

marcelka no s tym tlakom pozor, ale si pod kontrolou, tak hadam to bude dobre...este vydrzat par tyzdnov a mozes aj rodit 😉

kkatty ..prijemne uzivanie materskej prajem 😉 ja som mala krasne cele tehu..naozaj som zan bola vdacna 😵

monikasun
24. mar 2010

ahojte zienky, chcem sa opytat, podla coho sa urcuje, v ktorom cykle po neuspesnom IVF moze ist zena na KET? lebo prave som natrafila na jednu zienku z inej skupiny, ktorej bolo 1.3. robene IVF neuspesne a uz v najblizsom cykle ide na KET, pricom ja mam ist opat do spln-u az v prvych troch dnoch druheho cyklu...ako to je?

kukulik30
24. mar 2010

monika, kazde centrum to ma inak...niekde davaju pauzu ako v Splne jeden cyklus a niekde idu hned na nasledujucom na kET 😉

monikasun
24. mar 2010

a neviem mi povedat, ako to prebieha v tom druhom cykle?

kukulik30
24. mar 2010

monika, prides v 3dc ,urob ti uzv, dr ti predpise tabletocky a zacnes papat 1-0-1 Estrimax, o tyzden kontrolny uzv a zvysenie davky na 1-1-1...5 dni pred transferom prida aj utrogestan 2-0-2 zo spodu budes vkladat a povie ti termin transferu 😉 o dva tyzdne krvicka 🙂

monikasun
24. mar 2010

ok, tak to bude celkom rychly proces 🙂 a co ak 3dc vyjde na vikend? 😒 lebo pravdupovediac, absolutne si netrufam odhadovat, kedy sa vobec dostavi najblizsia mrska, nie to este ta dalsia 😖

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre