• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Plnenie snov v splne 3

21. februára 2016 
Lenuliatko, moja zlata :slight_smile: Maminka, prajem ti, aby si si svoje zlaticka uzila, aby rastli do krasy, aby bole zdravucke.... :grinning: :grinning: Prajem celej tvojej rodinke vsetko dobro sveta :slight_smile: Posielam cmuk a velke objatie.

Zajacik, ako sa mas so zajacikom? Ak budes moct, ozvi sa. Posielam ti objatie. :slight_smile:
11. jún 2010 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenuliatko gratulujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: nech ti dievčatká robia len a len radosť a nech vás skoro pustia domov
11. jún 2010 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenuliatko GRATULUJEM z celeho srdca :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Nech ste nadalej zdravucki, tebe skore zotavenie a nech ste cim skor doma.... strasne sa s vami tesim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@marcelka123 dakujeme za info a zelam ti nadherny porod, rychle zotavenie a zdrave dietatko :dizzy_face:

pozdravujem vsetky....
u mna nic nove.... 7. aj 9.den po KET test negativny :pensive: Takze asi zasa nic... Ako vsetky KETka doteraz.... :pensive:
11. jún 2010 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katy :pensive:
11. jún 2010 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeeeeeeeeeeej, dve bambulky, nadhera Lenuliatko, blahozelaaaaaaaaaaaaaam a posielam im pusinku :zipper_mouth: :dizzy_face: :dizzy_face:
Zajačik je už s maličkým zajačikom doma :slight_smile: su vporiadku a urcite ked bude mat cas napiiiiiiiiiise:slight_smile:))) :dizzy_face:
Katy nemam slov, ale mas krasnu haničku aj jej posielam cmučik:slight_smile:))) a este jeden KET pred sebou:slight_smile: pa moja
11. jún 2010 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenuliatku srdečná gratulácia ku kočkám veľmi sa teším a pozdravujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. jún 2010 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: :dizzy_face: lenuliatko... zo srdiecka blahozelam :dizzy_face: :dizzy_face: nech su malicke zdravucke :slight_smile: :slight_smile:
marcelka123.. drzim palce nech vsetko dobre dopadne :slight_smile:

katy.. skus testnut este 11.den, este to nie je stratene :zipper_mouth:
11. jún 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenuliatko srdecne blahozelam :slight_smile: :dizzy_face: prajem vam vela zdravicka, stasticka a radosti
11. jún 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj pimma....ako sa mas?
11. jún 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenuliatko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: wau...srdecne blahozelam k bambulkam a prajem hlavne vela zdravicka obom....rychle zotavenie a radostne uzivanie si deticiek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: posielam bozteky :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
@marcelka123 dakujeme :slight_smile: ...a drzime palce aj tebe :wink: ň
katuska :pensive: :frowning2: :frowning2:
12. jún 2010 o 07:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vevericka :slight_smile: ahoj
neviem sa dockat dalsej ms a pocitam dni :slight_smile: tesim sa na dalsiu sancu
ako si na tom ty? :slight_smile: :slight_smile:
12. jún 2010 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes zasa neg. Uz viem, ze to nevyslo... Viem, ake to bolo, ked vyslo.... :pensive: Zatial to nechame tak, a mozno sa raz odhodlam na posledne KET.... :pensive:
13. jún 2010 o 06:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katy :frowning2: mas pravdu, trosku si oddychni. ja mam vysledky v poriadku, v utorok idem za Krausom a spytam sa na to IUI. :wink:
13. jún 2010 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katy... to mi je luto :confused: kolko mrazacikov vam este ostalo?
13. jún 2010 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulky ja len na chvilocku, vsetkym dakujeme za gratulacie :slight_smile: Uz sme par dni domka, ja som total unavena, no ale vydrzime, nic ine nam neostava... drobcek je v poriadku a to je najdolezitejsie :wink:
Lenuliatko gratulujem k bambulkam, potiahli ste to pekne :slight_smile:
Vsetkym snazilkam drzim placeky aby si nasli rychlo // na testikoch, Katy postrehla som ze si po KET, tak drzkam palceky!!! A dodatocne Hanke vsetko najlepsie k 1. rocku, krasne fotky, ako vyrastla :slight_smile:
Zdravim aj tehulky a mamicky a vitam nove SPLNiecka :slight_smile:
13. jún 2010 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajacik.. ahoooj :slight_smile: som rada ze ste v poriadku a ze uz ste doma :dizzy_face: :dizzy_face: zelam vam vela stastia a nech ste zdravucki :slight_smile:
13. jún 2010 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby :slight_smile: ja len na skok.Lenuliatko blahoželám k bambulkám a prajem vela zdravička :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Zajačik aj tebe tak isto,neboj sa únava prejde. :wink: potom bude lepšie.Katy je mi to luto :pensive: ale nestrácaj nádej :dizzy_face: Pimma ako si na tom kedy pojdeš zasa do splnu :slight_smile: Veverička a ty???Pozdravujem všetky splniečka,držte sa baby :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
13. jún 2010 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajko super, že ste doma. A tá únava :unamused: nechcem strašiť, ale čo je to vyspať sa ? sa mi marí, že niekedy som to asi zažila aj ja :grinning:
14. jún 2010 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobry den, splnieckovo.
Zajacik, tesim sa, ze ste uz domka. :dizzy_face: Posielam velke objatie :slight_smile:
Katy, :frowning2:
Lauritka, zdravim ta. Tesim sa, ze si nas prisla "navstivit". Drzim ti palce na IUI.
14. jún 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dalida dakujem, no dufam, ze sa dohodneme zajtra s Krausom :slight_smile: malo by to byt podstatne lacnejsie ako v centre...
14. jún 2010 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni.. do splnu pojdem ked dostanem ms, tak cca o 2 tyzdne :slight_smile:
14. jún 2010 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katy.. uz si bola na krv ?
14. jún 2010 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni.. vy ste si uz podali ziadost do poistovne?
14. jún 2010 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Pimma ahoj,ešte nie,dneska sme tam boli ale ešte nedošli výsledky. :angry: Máme íst vo štvrtok a vtedy dúfam že už vybavíme všetko.Od pondelka sa vraciam do roboty,a potom ked už začnem stimulkovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak zase sa dám vypísat :grinning:.Teraz už len musíme vydržat pokial nám prídú papiere.No dúfam že to nebude dlho trvat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: papa kočeny :slight_smile:
14. jún 2010 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. jún 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobry den, splnieckovo :slight_smile: Posuvam nas vyssie. :wink:
15. jún 2010 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni.. papiere z poistovne by ti mohli prist tak za 3-4tyzdne, horsie je to , ze vsetko je zavisle od tvojho ms cyklu a niekedy treba cakat :unamused: ja sa z toho cakania niekedy idem zblaznit :angry:
katy :slight_smile: ako?
15. jún 2010 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pimma nijak... testy stale neg, dnes som vysadila lieky a zajtra na krv ani nejdem.... :frowning2:

@zajacik... gratulujem z celeho srdca :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. jún 2010 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katy :frowning2:
Zajacik gratulujem a prajem vsetko dobre :dizzy_face:
Pozdravujem vsetkych.
15. jún 2010 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katy. . . ja by som sla na krv pre istotu :sunglasses:
15. jún 2010 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok