Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

lauritka
7. júl 2010

@pimma som rada, tak nech to dopadne dobre.

matulka7
8. júl 2010

Ahojte kočky,... dnes som bola v splne, aj minulý týždeň na 3 DC - doktor nepriletel, idem na KET, tak som bola dnes na kontrolu - 10 DC, predstavte si - vklad bude 13.7., t.j. na 15 DC - sa mi to zdá nejako skoro, nemáte niektorá podobný problém?

Dievčence - neviete ako sa darí IXI, KUKULIK? nejako ich tu nevidieť,... ostatné pozdravujem, držím palce,.... 🙂

pimma
9. júl 2010

@matulka7 ja som na tom rovnako. tiez idem na ket a vklad mam na 15 DC co vychadza 15.7. tiez som sa cudovala, ze nejak skoro, lebo minule som mala vklad 17 DC.

vevericka80
11. júl 2010

ahojte zienky 🙂 po dlhsom case som zase tu
@mirka7582 - ja som mala tiez menopur...drzim ti palce aby sa ti IVF vydarilo
@pimma, @matulka7 - to ci je KET na 15. ci 17. den asi je podla toho ako rastie sliznica...drzim vam palce, dufam, ze vam to teraz uz vyjde

pimma
11. júl 2010

vevericka ahoj 🙂 rada ta vidim. tak dufam,ze nam rastie dobre. mala som na 9 DC 6,7 cm, ked som mu dobre rozumela. a vraj kazdy den narastie 1 mm?

pimma
11. júl 2010

6,7 mm tam asi malo byt 😀

matulka7
12. júl 2010

Veverička - ahoj,...
Pimma,... - mne na 10 DC povedal, resp. lepšie povedané sestričke, že A/B = 9, to mám tomu ako rozumieť? Vopred ďakujem za odpovede, papa - a prajem Vám pekný deň,.... 🙂 🙂 🙂

jespera
12. júl 2010

Caute Babenky,
straasne dlho som tu nebola, uz tu ani nikho nepoznam..akurat Katy2 pisala - zdravim ta ako sa mate?ako sa ma Hanicka - dobre sa pamatam? uz chodi ? My ok, uz sedime a zaciname lozit..parada..

tak vsetkym pekny den a pevne nervy, stoji to za to🙂

tinucha
12. júl 2010

Matulka, to znamená, že máš sliznicu maternice vysokú 9 mm. Je to OK.🙂

Katy, ako vám dopadol KET?

pimma
12. júl 2010

matulka.. mas to super 🙂 niekde som citala, ze vyska sliznice maternice pri ket musi byt minimalne 7mm a cim viac, tym lepsie 🙂 hadam ta moja este zabojuje 😀

vevericka80
12. júl 2010

@jespera ahoj teba som tu uz fakt davno nevidela..... Karin je uz velka slecna 😵 posielam jej pusinku 😵 😵
@pimma - neboj, ono to este narastie

katy2
12. júl 2010

@tinucha KETko nam nevyslo ☹ Mame este jednu, poslednu sancu (KET), neviem kedy sa odhodlam....
@jespera karinka je uz velka slecna... aj hanka rastie, zatial nechodi (je trosku v tomto pozadu) ale urcite to dohoni.... ale v sibalstvach nezaostava... mame z nej radost, ved to poznas.... co nemrknes castejsie?
pozdravujem vsetky, stimulantkam drzim palce 😉

pimma
13. júl 2010

baby 🙂 co mate nove? 🙂
katy.. pozdravujem 😵

vevericka80
14. júl 2010

pimma - nic nove nemam 😉 ...dnes odchadzame do Chorvatska, tak sa majte krasne.....@matulka a @pimma opatrujte fazulky, budem na vas mysliet 😵

pimma
14. júl 2010

@vevericka80 stastnu cestu 🙂 a uzite si dovolenku naplno 😵 😵 😵

xeroma
14. júl 2010

Ahojček, pimma zajtra držím palce. Ja idem 21. takže 6 dní po tebe. Len dúfam, že to rozmrazovanie aspoň dve prežijú. Ako sa vraví, do tretice všetko dobré..........

pimma
14. júl 2010

@xeroma dakujem 🙂 aj ja sa trosku bojim, ze kolko ostane z malickych. som hovorila dr. ze chcem 3, no ale ked su mrazene po 3 nerozmrazia sa vsetky, tak bude menej. kazdopadne som zajtra pripravena ich prijat kolko ich bude a budem ich lubit 🙂 velmi sa tesim 😵 😵 😵 tiez budem na teba mysliet 21.7. a drzat palce

@matulka7 uz to mas za sebou 🙂 drzim prstiky vsetky .. vela stastia 😵 😵 😵

tinucha
14. júl 2010

@katy2 to ma mrzí ☹ , držím palce, aby vyšlo to ďalšie. 😉

matulka7
15. júl 2010

Ahojte dievčatá,.... v utorok vložili dve embryjká,... z piatich rozmrazených, 3 neprežili,....

pimma - ty si ako dnes dopadla?si doma? ja chodím do práce, nič namáhavé,.. len pc a papiere,.... dúfam, že mi to neuškodí,... ale po nevydarenom ET, KET (vtedy som bola týždeň doma) som už teraz nemohla zostať doma,.. neviem prečo,.. možno kvôli psychike, len dúfam, že niečo nepokazím,......

vevericka - peknu dovolenku,.....

katy 2 - je mi to ľúto,.... že sa to nepodarilo,.....

všetky pozdravujem,...papa 🙂 🙂 🙂

pimma
16. júl 2010

ahojte 🙂
mne vcera vlozili 3 bublinky 😵 zo 6, takze uz neostali ziadni mrazacikovia, ale aj tak som rada 🙂

@matulka7 drzim ti palce z celeho srdca 🙂 som doma, lebo mam dovolenku, vcera som trochu lezala,asi 3hod. ale v tej horucave sa velmi neda. dnes pojdem na prechadzku , nech sa trosku hybem 🙂

katy2
16. júl 2010

@matulka7
@pimma drzim palce... opatrujte sa... 😵 😵 😵

deni809
16. júl 2010

pimma ahoj 🙂 ,držim ti palce nech to dopadne dobre,bude všetko v poriadku len mysli pozitívne 🙂 🙂 🙂 opatruj fazulky 😵 papa

pimma
16. júl 2010

@katy2
@deni809 dakujem vam.. 😵 aj vy sa drzte

steva
16. júl 2010

pimma ,matulka myslim na vas a drzim silno palce.
Katy,nehnevaj sa ze som sa neozvala ze neprideme v sobotu na plavaren,ale boli sme prec a az tam ma napadlo ze sme sa dohodli ohladom tej pernamentky.tak prepac.neideme uz vobec,az ked tak v septembri.este raz prepac.
Pozdravujem vsetky splniecka.

katy2
16. júl 2010

@steva nevadi, nic sa nedeje, chodime aj v stredy, tak to vycerpame.... pekne si uzite leto a oddychujte.... pozdravujem manzela a jakubkovi posielam pusinku....

steva
16. júl 2010

Dakujeme Katy,aj vy si uzite leto.my sme boli v madarsku,Jakubko si to poriadne uzival a este sa chystame do ciech k rodine na par dni.aj my pozdravujeme a Hanicke tiez posielame velku pusinku.

pimma
16. júl 2010

@steva dakujem.. budem sa snazit 🙂 inak maly je zlatucky 😵 drzte sa 😎

matulka7
19. júl 2010

Ahojte dievčatá,... Katy 2, Steva, Pimma - ďakujem,... Steva - malý je podarený,.... a chutnučký 🙂 🙂 🙂

Pimma - ako sa cítiš? Ja v prvé dni mala bolesti brucha a krížov, dnes na 7 deň od KET - ich už nemám,..... tak neviem,.. zatiaľ netestujem,.....

Všetky pozdravujem,.. papa

pimma
19. júl 2010

@matulka7 mne sa zdalo,ze ma strasne mierne bolelo podbrusko, ale neviem,ci som si to len nenahovarala 😕 lebo dnes uz som vobec nic necitila 😒 ale zas som dnes bola dost v pohybe. ja som dnes 4 den po ket. ty chodis do prace, vsak?drzim ti palce.. nech sa podari 😉 😉 😉

pimma
20. júl 2010

ahojte 🙂
@matulka7 ako sa dnes citis? ja necitim vobec nic. prve 3 dni ma bolel lavy prsnik a od vcera uz nic, ani brucho 😕 hm
@xeroma kedy ides na vklad, zajtra ? drzim palce.. myslim na teba 😵 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre