• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Plnenie snov v splne 3

21. februára 2016 
autor
no uz som sa ochlpila :grinning: :grinning: :grinning:
27. apr 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj baby.
som len na skok. všetky vás pozdravujem.
jaanulienka...neboj bude dobré. doky vie čo robí.
veverička a petronelka... vy ste na dobrej ceste. vyzerá to tak že ste tehu. :wink: držím palce. budem vás čitať keď budete testovať.
ixi... a tebe na zajtra držím tiež palce. z celého srdiečka ti prajem malé babulky. :slight_smile: aby sa poriadne zahryzli. :grinning: o 10:30 budem na teba myslieť. :wink:

ja som dnes dostala mrchu. tak ešte mesiac a idem aj ja. :grinning:
27. apr 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mirus diky dufam ze aj ty si raz dva na ketiku :sunglasses:
27. apr 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
panelak skoncil ste tu niekto?
27. apr 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak nic sladke snicky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. apr 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
pridam aj svoju skusenost ci s ICSI - ci bez, mna sa nikto nic nepytal, a manzel ma ukazkove spermie, a ani po odbere a ani pred prenosom mi nikto ICSI ani nespomenul, a az ked som si vypytala spravu na vybavenie pn pre moju gynekologicku - citam ze metoda ivf - icsi - aka som bola prekvapena, ze preco, tiez som citala ze je to pri zlych spermiach...tak preco...? no ale co uz , uz je to na to neskoro..
Snad bude dobre, ale uz by som chcela vediet vysledok... Priznaky, az na naliate a citlive prsia - ziadne, ale to som citila este pred prenosom..uz len cakat.

Ale citim od vas pozitivnu vlnu - to ma tesi, snazim sa o to aj ja - ale pravda je ze sa bojim vysledku...
27. apr 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ixi tak zase som ta nestihla no nic zajtra silno drzim palecky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a šetri sa
27. apr 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Meliska no ja neviem ta mrcha asi ma v paži dojst :confounded: :confounded: :confounded:
27. apr 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirus tak to vyzera ze kym mne dojde ta mrcha tak aj ty budes uz na rade na KET :stuck_out_tongue_closed_eyes: alebo ty budes uz davno po aja este stale na nu budem cakat :sweat_smile: no takto som ju ešte nikdy necakala tak asi ma preto to na háku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. apr 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ixi kolko ich vlastne rozmrazuju ked je to den vopred???
to nechapem ked budu životaschopne vsetky tak co urobia s nimi ked len po dve vklada???vyhodia??? :confused: vies ako to myslim nechce sa mi to podrobne rozpisovat
27. apr 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dievcence kde ste vsetky to uz hadam buuuuvate :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. apr 2009 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je tu nejaka z vas co caka na mrchu teraz niekedy a chysta sa na KET??? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. apr 2009 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko Splnacky :slight_smile: .
Prajem vám krásny pozitivny den, Ixi drzim palceky :slight_smile: .
28. apr 2009 o 07:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :slight_smile:
tu sa to az hemzi cakatelkami a stimulantkami :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: vsetkym drzim palce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ixi, tebe na dnes specialne posielam virusiky :wink: :wink: :wink: :wink:

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

ale jasne, ze si mozete kazda uchmatnut..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. apr 2009 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, robila som si teraz test, nedalo mi to a mam //, sice jedna je velmi slaba, ale nasla som ju tam , a to som len 6-y den od KET, je to mozne? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. apr 2009 o 07:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ixi držím palce :wink: už si to tu pýta ďalšie dvojičky :grinning:
28. apr 2009 o 07:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taella, ahoj :wink: co robia drobci? teraz je vela adeptiek na dvojky :slight_smile:
petronelka, to je super znak..... potichu gratulujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :zipper_mouth: skus testnut o dva dni :wink: ja som mala // tiez na 7.den (ale od ET) :dizzy_face:
28. apr 2009 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.
petronelka tak potichu ako Katy gratulujem ano je to moze.ja som mala na 7den po ET //
28. apr 2009 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, čo je KET a ET???
28. apr 2009 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuspit, ahoj :slight_smile: ako sa citis? co robia dvojicky? kedy ides na uzv? :dizzy_face:
soni, KET je transfer rozmrazenych embryi do maternice po umelom oplodneni a ET je transfer cerstvych embryi do maternice :slight_smile:
28. apr 2009 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katy celkom dobre mi je.nespinim kus obcas mi je zle.cele dni len buvam co som unavena a neviem sa nanic zmoct ani upratat byt.
dufam,ze su v poriadku nase dvojicky.hej zajtra ideme uz sa neviem dockat...
soni KET je kryoembryotransfer, cize transfer zmrazenych embrii ak sa nepodari prvy transfer po IVF, tak obvykle sa ostatne embryjka zamrazia a ked sa potom rozmrazia a nanovo vkladaju, to je KET
28. apr 2009 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuspit, tak ti drzim palce, nech pekne bojuju obe babulky :wink: :dizzy_face:
28. apr 2009 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katy verim,ze hej,ale aj sa bojim velmi ci su tam... :sweat_smile:
28. apr 2009 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz budu aj srdiecka :wink:
28. apr 2009 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katy a ty co????uz sa ti to krati....
este vladzes chodit??
28. apr 2009 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj kocky :grinning: :grinning: :grinning: katy dakujem za vyrusiky taelka dufam ze ta vystriedam a budem cakat dvojky :grinning: :grinning: :grinning:
28. apr 2009 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kuspitka ahoj ako sa mas zlatko
28. apr 2009 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ixi.ako sa mas??kedy ides na KET??
28. apr 2009 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz ma vsetko boli, tlaci, picha.... aj s lezanim mam problem, kym sa s malou dohodneme, ze mi spravi miesto..... najprv sa ona musi ulozit tak, aby ma netlacila a potom je to uz v pohode....
ale uz sa to krati.... uz len vydrzat.... :wink:
autor
dafy embrisa su zmrazene po 3 a tak ich aj rozmrazuju ak sa ti nerozmrazi tak potom dalsie
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok