• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Plnenie snov v splne 3

21. februára 2016 
@pimma blahozelam...to je nadherna sprava :slight_smile:
@deni809 drzim ti palce
3. nov 2010 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pimma blahoželám,velmi,velmi sa teším s tebou,konečne dobré správy........sssssssssuuuuuuuuuuuppppppeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrr :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: teraz už len oddychuj,opatruj sa.papapa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. nov 2010 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. nov 2010 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pimma ahoj, gratulujem ti, len pekne lez a oddychuj aby ste boli zdravucky. Drzim palce aby cele tehotenstvo bolo s usmevom na tvari.
4. nov 2010 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Este sa chcem opytat. Ako je to s preplacanim v poistovni s IVF. Viem, ze preplacaju tri pokusi no je medzi nimi ako za jeden sa rata aj KET? Alebo mozem ist na 3x IVF a uz kolko krat pojdem medzi nimi na KET je to jedno. Teda zalezi ci by sme mali zmrazene embrya. Teraz v decembri by sme mali ist na KET. Kolko sa u Dr. za KET plati ako to vlastne je? Prajem vsetkym pekny den.
4. nov 2010 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem vam pekne.. budem oddychovat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

@anika142 ket sa do toho nerata, mozes ist kolko krat chces, ak mas mrazacikov. stoji 90eur. :slight_smile: drzim palce
4. nov 2010 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pimma mam z teba velku radost. Prajem ti bezproblemove tehulkovanie :slight_smile:
@deni809 ja som stale v stadiu stimulovania. V piatok mam kontrolu, tak uvidime :wink:
4. nov 2010 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pimma ahoj, dakujem za radu. drz sa
4. nov 2010 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dalida dakujem a verim, ze sa ku mne coskoro pridas :slight_smile:
@deni809 ako si na tom ? drzim palce :slight_smile:
4. nov 2010 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ahojte baby :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: mám to za sebou trošku ma bolí bruško ale bude to v pohode.Podarilo sa odobrat 9 krásných vajok tak dúfam že to bude stačit.papa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. nov 2010 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, Dievčatá, napíšete mi prosím ak viete, do koľkých dní dochádza k uhniezdeniu embrya po ET? Ďakujem veľmi pekne za odpoveď
4. nov 2010 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deni809 super .. oddychuj :slight_smile:
4. nov 2010 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj @pimma ,teda auuuuu!super! tesim sa aj za teba. :grinning: to je skvela sprava. po tolkych mesiacoch ,konecne snazilka s pozitivnym vysledkom. drzte sa, dobojuj do konca! m. :dizzy_face:
4. nov 2010 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matakrok dakujem ti :slight_smile: no je to len zaciatok,ale budeme bojovat :wink: buduci tyzd.je ultrazvuk. ty sa tiez drz, nech uz pocujem pozitivne spravicky aj od teba... drzim silno palce :dizzy_face:
5. nov 2010 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pimma ahoj,
dakujem. po vsetkych podrobnych vysetreniach a zisteni priciny ,konecne, ideme nakoniec opat na UO,ale uz inde. v januari chcem zacat.papa,vela stastia.
5. nov 2010 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
odchadzam odtialto,majte sa pekne a drzim vsetkym palce. :dizzy_face:
7. nov 2010 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
@pimma srdecne blahozelam..to je krasna sprava :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:opatruj sa
@dafy ano vyslo..ale ty to nevzdavaj a urcite este chod pre mrazacikov...ved by si ich predsa nenechala len tak..za pokus to stoji :wink: porozmyslaj :wink:

drzte sa dievcata a vela zdaru prajem kazdej z vas!!!! :dizzy_face:
8. nov 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kukulik30 čo to vidím, dvojičky ? :dizzy_face: ešte raz veľká gratulácia :dizzy_face:
8. nov 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kukulik30 držte sa :slight_smile: a vitaj v klube :grinning:
8. nov 2010 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pimma - gratulujem z celého srdca,.. konečne to vyšlo,. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Kukulik - super, dvojičky,..... perfektná správa, tak ste sa dočkali - dvojnásobne,...... teším sa spolu s vami,.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Všetkým ostatným držím palce,....... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. nov 2010 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky aj ja som splnacka niektore ma tu poznaju :grinning: a niektore nie stale vas citam a mam velku radost ked sa vam podari otehotniet .
9. nov 2010 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.
Kukulik super,aj ja chcem.velmi sa s vami tesim.
Pimma zo srdca blahozelam a prajem vsetko dobre.
Pozdravujem
9. nov 2010 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Kukulik, dvojičky? No parááááda, gratulujem z celého srdca, nech je tehuľkovanie bez problémov a zdravučké detičky :dizzy_face:
Pimma, gratulujem, držte sa :dizzy_face:
Všetkým držíme palčeky :slight_smile:
9. nov 2010 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata.. vsetkym vam dakujem :slight_smile: zatial sa len potisku tesim :dizzy_face: dnes 22.den po ET som mala hcg 2041, tak dufam ze je vsetko ok
deni809 :slight_smile: dalida :slight_smile: drzim palce z celeho srdca
9. nov 2010 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ty brďo Kukulik, tak to je šok ale príjemný. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Tak dvojičky! Tak budete mať doma veselo. :wink: :slight_smile: Držím palce! :slight_smile:
9. nov 2010 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeej tak nahodne som tu zabludila a takato krasna spravicka:slight_smile: Kukulik blahozelam k dvojickam, nech je vsetko bezproblemove, drzkajte sa! :dizzy_face:

Pimma gratulujem k tehulkovaniu :slight_smile:

Dalidka myslim na teba a drzim silno palce! :wink:

Zdravim aj vsetky snazilky, nech sa to kazdej cim skor podariii :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. nov 2010 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pimma gratulujem ti k hcg, prajem vela zdravicka a krasnych 9 mesiacikov. Dufam, aj ja ze budem mat na novy rok take krasne spravicky. Vsetkym drzim palce.
10. nov 2010 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukulik gratulujeme ,tak to je prekvapenie.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. nov 2010 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
@zajacik... dakujem, tiez zelam vela stastia s malym zajkom :slight_smile:
@anika142 vdaka ... urcite sa na novy rok podari... zelam ti to zo srdca :slight_smile:
baby, bola som dnes na ultrazvuku a su tam dvojicky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak velmi sme si ich zelali a oni tam su :slight_smile:
chcem sa vas opytat, ako si mam vypocitat tyzden tehotenstva,ked som mala OPU 14.10. a ET 18.10. no a poslednu ms som mala 26.9. podla coho sa to pocita? dr.mi to zatial nepovedal.
11. nov 2010 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pimma ahoj, dakujem ti pekne. ja som citala niekde ze sa pripocita 1 tyzden k dnu oplodnenia, cize v tvojom pripade k 14.10. cize ak dobre ratam by si mohla byt v 5 tom tyzdni no neviem to na isto je to uplne ine ako pri bezne pocatom tehotenstve. Aj som si o tom hladala viac presne na to co sa pytas ale vela som nenasla.Gratulujem ti k dvojickam drzte sa a prajem kraaasne tehotenstvo. A ked sa mozem opytat este budes chodit k Hredzakovi alebo pojdes k svojmu gynekologovi. Ako to je ked je tehotenstvo uspesne? Pekny den.
12. nov 2010 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok