Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

dorotka66
23. feb 2011

@katy2 no čo sa týka toho doktora, tak sa pri nom stále cítim ako debil ☹ a to sa mi fakt stáva málokedy 😀 ja ani neviem čo všetko sa ho mám pýtať,tak som mimo z tých jeho 2 slovných viet. ešteže že ste tu vy 😎

dalida
24. feb 2011

Dobry den, splnieckovo 🙂 Tak ja som dnes bola u svojho gynekologa. Mam pichnutu vyvolavacku a odporucanie pockat s transferom cca dva mesiace. 🙄 Kedze mam problemy aj s krvou po tranzfuzii (teda pravdepodobne ten problem vznikol po tranzfuzke) asi mi neostava nic ine... Vyfasovala som duphaston na upravu cyklu a potom mi pravdepodbne preventivne nasadi aj prednison (nizke davky), mozno s fraxikom potom aj babo donosim.. (dufam, ze vobec otehotniem).

mimusa4
24. feb 2011

ahojte...všetky vás zdravím len sem-tam čítam
@katy2 veľká gratulka 😵
@lenuliatko jéj ako pekne si to napísala, ako sme to prežívali aj slzička sa vytlačila
@kukulik30 drž saaaa 🙂

držím palce všetkým čo idú do toho 🙂 😵

katy2
24. feb 2011

@mimusa4 jej, ahoj 🙂 sto rokov ta nebolo vidiet 🙂 ako sa mate? co mas nove? ukaz sa niekedy
@dalida je mi to luto, ale zasa na druhej strane je byt co najlepsie pripravena, akoby to potom nemalo dopadnut dobre... Strasne ti budem drzat palce... Velmi ti to prajem, velmi si to zasluzis 🙂

mimusa4
24. feb 2011

@katy2 máš pravdu že 100r. 🙂 máme sa fajn, hlavne že sme zdraví..nové? no aj ja chcem byť tehuuuu 😀
@dalida držím palce..a čím skôr fit 😉

katy2
24. feb 2011

@mimusa4 a nejdete si po mrazaciky? 😉

mimusa4
24. feb 2011

@katy2 no žiaľ my nemáme 😒

katy2
24. feb 2011

@mimusa4 my sme mali a ani jeden pokus nevysiel. Tak sme sli do 3.IVF, sice na plnu platbu, ale oplatilo sa. Mala som 4 vajicka, oplodnili sa dve, tie mi vlozil a vyzera, ze sa obe uchytili... Takze treba vyskusat... 😉

mimusa4
24. feb 2011

nebolo ani pri 1 kole a ani druhom..ta čo už 🙂

katy2
24. feb 2011

@mimusa4 hlavne nevzdavat sa... kedy planujete dalsi pokus?

mimusa4
24. feb 2011

@katy2 tak uvidíme, najprv budeme skúšať normálka a ak tak potom veď som ešte realtívne mladá nie?? hehe

mimusa4
24. feb 2011

idem ja starý je už doma, a chce káve...majte sa a držte sa všetky

katy2
24. feb 2011

@mimusa4 to je spravny postoj 😎 tak drzim palce 😵 ja uz nemam cas na cakanie... 😒

dalida
24. feb 2011

@katy2 dakujem. Vraj trpezlivost ruze prinasa... dufam, ze mne babo 🙂
@mimusa4 dakujem. Budem drzat palce pri snazilkovani. 🙂

zajacik...
25. feb 2011

ahojte SPLNiecka, este si ma pamatate? 🙂 nebola som tu 100 rokov... a hned ake krasne spravicky tu vidim 😵
@katy2 obrovska gratulaaaaciaaa, strasne sa tesiiim, tak nech len bublinky pekne posluchaju 😵 😵 😵
@kukulik30 blahozelam k chlapcekovi, drzkaj sa!
@dalida tebe strasne silno drzim palce aby sa stastie konecne usmialo aj na teba 🙂
@lenuliatko pozerala som si tvoj album, bambulky krasne vyrastli, hrozne rychlo to leti, ze? pamatam ako dnes ked sme obe cakali v cakarni na prvy UZV 😵
pozdravujem aj ostatne babulky, vsetkym snazilkam silno drzim palce nech sa cim skor dockaju svojich pokladikov. prepacte ze som reagovala len na niektore babulky, ale nemam cas citat, tak len co som postrehla 😅

Nam sa so zajulkom krasne dari, uzivame si rodicovsku dovolenku 😀 Uz mame 9 mesiacov, takze uz sme viac na svete ako sme boli v brusku 🙂 Vsetkym posielame cmuk 😵

zajacik...
25. feb 2011

@mimusa4 tak nech sa cim skor podari druhe babatko 😵 😵 😵

katy2
25. feb 2011

@zajacik... jej, zajko, ze sa tu aj niekedy ukazes 🙂 Tesim sa, ze sa mate dobre 😵 Zajulko je uz velky fesak... Ale ten cas leti 🙂
a dakujem 😉

dorotka66
28. feb 2011

ahojte kočky, chcela by som vás poprosiť o radu .... od piatku som prechladená, a včera to chytil manžel. ja som si začala dáva do hrdla bioparox, on zatiaľ nič. a liečime sa bylinkami...momentálne som tesne pred IVF, čakám MS a mám si začať pichať gonal. aké sú vaše názory? máme to nechať na budúci cyklus, alebo počkať do cca štvrtku a rozhodnúť sa podľa zdr. stavu? ja som na tom už lepšie, len na manžela to ešte len lezie. a určite nemôže brať AB, pretože mal vďaka nim v septembri zlý SP a teraz ho dopujem vitamínmi (3 mesiace), len aby aby sme mali čo naj šancu ☹(( ďakujem za všetky názory. D

PS: ja už vážne nechcem čakať ☹(((((

katy2
28. feb 2011

@dorotka66 skuste sa nejako vystrabit... Dajte si vitaminy, vylezte to, nejake homeopatika..... Ja by som to odkladala az v najnutnejsom pripade... Ide o to, ze uz ti pichli decapeptyl a nan by sa malo navazovat. Ak to prerusis, budes ho znovu musiet pichnut, kupit si ho za vlastne (100EUR)... Radsej sa snazte nejako dat dokopy... Ono to este chvilu potrva, kym dojde k samotnemu odberu vajicok - viac ako 2 tyzdne... dovtedy sa date dokopy... drzim palce a cim skor sa vyliecte... Ale mozes zavolat aj sestricke, c ti poradi... Ale na uzv ides az po skonceni ms... A este si ju nedostala, takze mas este nejaky ten cas k dobru... Drzim palce 🙂

dorotka66
28. feb 2011

@katy2
super, ani som nevedela koľko stál ten decapeptyl 😀 no robíme všetko čo sa dá, a tiež veríme, že máme ešte dosť času na vyliečene (môj lekár s tým však veľmi nesúhlasil) v pondelok mám ísť na krv a sedimku a tak uvidím, či som ok. skôr ide o manžela, lebo ten teraz nemôže brať žiadne antibiotiká, tak verím, že ho vykurírujem 😀 ďakujem krásne za povzbudenie.

katy2
28. feb 2011

@dorotka66 ty si za dekac tolko neplatila, lebo ti ho hradila poistovna ale teraz by si ho musela hradit sama.... 😉 drz sa 🙂

zajacik...
1. mar 2011

dorotka podla mna keby mm teraz bral aj antibiotika, tak to nema vplyv na terajsie spermie, pretoze tie dozrievaju dlhsie, skor by sa to odzrkadlilo na spermiach o take 2 mesiace, takze teraz by to podla mna bolo OK. ja byt na tvojom mieste, tiez by som to neodkladala, myslim IVF, ved na vyliecenie mas este take 2-3 tyzdne, pripadne ti Hredzi moze posunut zaciatok stimulky este o taky tyzden-dva, ked uz budes v poriadku.

dorotka66
1. mar 2011

@zajacik... ďakujem za radu, uvažovala som nad tým dozrievaním SP, no myslela som (nie som vedec 😀 ), že to môže ovplyvniť výsledky aj teraz. no už sme sa rozhodli, že to skúsime teraz, ja som na tom už o dosť lepšie a manžela kurírujem. A ja sa modlím, aby mrcha prišla čo najneskôr 😝

melisska
3. mar 2011

Ahooooooooj 😀

Tinuchke sa dnes o 11:05 narodila náááááááááááááááááááádherná SIMONKA🙂 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
2900g a 47cm 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaame,cmucik🙂

katy2
3. mar 2011

@melisska To su super spravy 😵 😵 😵 😵 Ze gratulujem, pozdravujem a prajem len to najlepsie 😵 😵 😵 😵 😵

melisska
3. mar 2011

@katy2 odovzdam moja🙂))

katy2
3. mar 2011

@melisska dakujem... fakt sa s nimi tesim, to je uzasne.... 😵

dalida
3. mar 2011

Dobry podvecer, splnieckovo 🙂
@melisska odovzdaj Tinuche blahozelanie. Prajem vela zdravicka, stasticka 🙂 a este Simke velky cmuk 🙂

@katy2 krasne ti nabiehaju tt. 🙂 Nespominala si, ze by si mala ist na UTZ tento tyzden? Tajne som dufala, ci ta tam dnes nestretnem 🙂 Bola som na konzultacii... Este som Hredzimu nedala ziadnu spravu z hospitalizacie..., tak... dohodli sme sa, ze to o mesiac skusime... Akosi sme vela nediskutovali... hmm... pockame este na vysledky z hematologie

lenuliatko
3. mar 2011

ahojte 🙂
aj ja som prišla nakuknúť, čo Katy zahlási 😵
Tinuchke gratulujem 😵

katy2
3. mar 2011

@dalida @lenuliatko na uzv nakoniec idem az v pondelok. Manzel je este v nemocnici a nemam s kym nechat rano malu. Nakoniec som celkom rada, ze az v pondelok, lebo mam par dni k dobru a mozno by uz mohlo byt aj srdiecko... V pondelok dam urcite vediet, co a ako....
@dalida tesim sa s tebou, ze uz sa to u teba pekne rozbieha.... drzim palce, nech to teraz dopadne uplne super.... 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre