Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

steva
11. apr 2011

@dalida sliznica urcite podrastla a schova a ochrani tvoje bublinky 😵ja verim v zazraky,mam jeden doma.prajem vela vela stastia 😵

ixi
autor
11. apr 2011

@dalida ahoj moja a mam kedy? 😀 😀 😀 mam sa celkom ujde to chodim teraz k hermanovi caka ma vela vysetreni chcem ist na ivf ale treba vela veci doriesit 😉 strasne som nadsena ze ides zasa na ketko zasa sa tu stretavame v starej zostave juj taka som rada neboj sliznica dorastie tiez neni dobre ked richlo rastie mne rastie ako diva a to je tiez nedobre mam s tym problem....takze bud spokojna a strasne drzim palce 😎

ixi
autor
11. apr 2011

@steva ahoj aj ja som rada ze som tu 😎

katy2
11. apr 2011

Jej, ahojte 🙂
@steva dakujem 🙂 veru utekat o...hanka to este nechape, ale ked sa spytam, co ma mama v brusku, tak ukaze a povie, ze male babo 🙂 To plavanie vam zavidim 😖
@ixi drzim palce, aby ste to teraz vsetko pekne poriesili a potom hor' sa do uspesnej stimulky 😵
@dalida nech sliznica pekne rastie, aby sa mali babulky kde pricucnut 🙂
Konecne sa tu ukazu aj stare zname tvaricky 🙂

ixi
autor
11. apr 2011

@katy2 ahoj katy a dakujem 😀

lauritka
11. apr 2011

ahojte baby, 🙂

@ixi rada ta vidim, ako je teraz u Hermanna?? da sa s nim??
Ja by som zase chcela nejake vstupne vysetrenia tam, aj spg a pripadne poriesit IUI 🙂
pisala som aj tam email, tak mi len stroho odpisali, ze mam volat priamo jeho a objednavaju prve tri dni cyklu 😕
to uz ma ako rovno kukne ? ziadna konzultacka najprv ?? 😕

nubab1
11. apr 2011

@lauritka ahoj, noo prídeš tam na 2-3 den cyklu, vezmú ti krv a šup na kozu 😀 😀 😀 /mne iba vystavili kartu, spýtal sa ma základné údaje-ja som síce v splne ale myslím si, že je to ten istý postup / ... potom si to zopakuješ ešte 2x a potom ti dá vyjadrenie čo a ako...práve sa na to zajtra chystám... ☹

lauritka
11. apr 2011

noa co spermio ?? 🙂 mne ide hlavne o to 😉

lauritka
11. apr 2011

ako vidim, uz sa nikde neseru 😀

predtym to este prebiehalo formou prvej navstevy a pokecu s lekarom, teraz idu rovno na vec co ?
nezdrziavaju cas. 🙂

katy2
11. apr 2011

@lauritka vitaj v starej teme 😉
vidim, ze sa chystas nieco riesit... tak hlavne nech to uz prinesie zelane ovocie.... 🙂

lauritka
11. apr 2011

no nejak som jemne presvedcila mm, Hrivnak uz pyta za spermio 30 EUR !!
tak mam toho dost, furt tam platit a nic.
radsej pojdem k Hermimu, nech mi aspon tieto vysetrenia porobi a uvidime podla vysledkov.
Dalsia vec, ku Krauszovi sa nam tiez uz nechce, on je predsa skor primar a porodnik.. on sa IUI zaobera v Novej nemocke len okrajovo... Stacilo ked nas poslal na vyter k Halagovcovi, no to bol des, sme sa otocili. Vysetruje v nejakej garazi, vyzeralo to ako v horore HOSTEL 😝
-ako sa trefne vyjadril muz mojeje kamosky, tam by si ani auto nedal opravit, nieto este sahat na jeho muzstvo 🙂

Predsa len v centrach robia IUI ako na beziacom pase a venuju sa len zakrokom. Tak hadam sa niekde dopracujem.
umele zatial nezvazujeme, uvidime podla spermia. 😒

lauritka
11. apr 2011

@katy2 katy a vy vsetko ok 😵

katy2
11. apr 2011

@lauritka takze ty by si chcela skor IUI... zavisi od spermio... tak drzim palce, nech sa konecne k niecomu dopracujete... ja uz ani neviem, ako to inde chodi... nejak som zostala verna SPLNu a vyplatilo sa....
my sa mame super... ja si teraz tehu doslova vychutnavam... ani zle mi nie je...

lauritka
11. apr 2011

@katy2 no hlavne som najprv zvedava na vysledky. 🙂

da sa IVF aj na splatky ?? 😀

katy2
11. apr 2011

@lauritka to by bolo super, keby sa dalo 🙂 ja som platila tretie IVF cele.... bez poistovne... riadna palka 😖 ale nelutujem 😵

lauritka
11. apr 2011

😔 vy ste mali aj ICSI ze ?
teda pocitam cca 2000 euro ?? pouziva sa este stale puregon ?

dorotka66
11. apr 2011

Ahojte splnky, ako to je prosím vás s KETom v splne?. Som teraz po IVF a zatiaľ vyzerá neúspešne, kedy môžem podstúpiť prvý KET? Ďakujem za všetky info. D

monikasun
11. apr 2011

ahoj lauritka, neda mi nezareagovat...nas za Halagovcom poslal Dr. Bobak...ale upozornil nas, co mame cakat...ze je to skor cudak, ale velky odbornik na diagnostiku roznych infekcii a chorob, takze s mm sme za nim boli ... manzelovi aj plno veci pozistoval, odporucil nejake lieky a neviem, ci aj nie zasluhou toho sa nam podarilo tehu...urcite by som to skusila...ved pre babo vsetko!!!
Drzim vam palce.

lauritka
11. apr 2011

@dorotka66 pokial sa pamatam, tak hned ? 🙂 teda na dalsi cyklus.

katy2
11. apr 2011

@lauritka mali sme ICSI.... dava aj puregon, ale ja som teraz chcela nieco lacnejsie a ponukol mi menopur.... nie je to az take pohodlne ale presvedcil ma, ze uspesnost ma podobnu.... je o hodne lacnejsi... mali sme 4 vajka, z toho 2 embrya, obe prezili PK a obe vlozil... mrazene nemame, ale je to dobre aj tak nam ani jedno KET nevyslo, tak aspon nemam dilemu, co dalej s mrazacikmi.... a uz sme skoncili... dve deticky nam bohate stacia, aj to je veeeeelky zazrak 😵 😵 😵 😵 😵

katy2
11. apr 2011

@dorotka66 na KET treba cakat jeden cyklus... teda 2ms.... a treba ratat s tym, ze druha ms po IVF pride tak po 60-70 dnoch.....
ale este nevzdavaj....

lauritka
11. apr 2011

@monikasun no ako prisli sme za nim a otvoril nam v teplakoch, tak neviem, z toho som dobry pocit nemala a dole to vyzeralo ako v muciarni 😕 , a co zistil ak mi mozes povedat ??
hormony ma mm v poriadku, ale na vyter proste odmietol, ten vyter je na pohlavne choroby.
tiez ste mali zly spermiogram ??

dorotka66
11. apr 2011

@katy2 katy 60-70 dňoch?????, to je des ☹ no vieš katy, stále myslím na to, ako si písala, že keď na 10 deň bol iba jeden prúžok, vedela si, že nie si tehu. tak ja mám ten istý pocit. zajtra idem na krv, už sa nechcem dopovať hormónmi, ak nemusím. radšej sa budem šetriť na KEtko.

lauritka
11. apr 2011

@katy2 uplne chapem, dve VASE malicke su naozaj krasne stastie. 😵

dorotka66
11. apr 2011

@katy2 katy a budem jesť veľa hormónov?

lauritka
11. apr 2011

@dorotka66 ja som pred KET mala len divinu-estrogeny a potom klasika utrogestan. 🙂

monikasun
11. apr 2011

@lauritka ano, mm mal manzel zly...nakoniec zistil, ze ten zly spermiogram je sposobeny urea a myko plazmami a dalsimi infekciami, ktore tu nechcem menovat...doporucil 2 antibiotika..stihli sme vybrat jedny...potom sme isli na leto prec, tak sme druhe nebrali, lebo mali dost divne vedlajsie ucinky a nechceli sme ich brat, ked nebudeme mat po ruke doktora a po prichode, ked sme si chceli ist dat predpisat tie dalsie antibiotika, tak uz sme to ani nestihli 😀 nehovorim, ze na tom ma 100% zasluhu, ale nieco na tych vysetreniach bude...

dorotka66
11. apr 2011

@lauritka ďakujem lauritka. bola som zvedavá ako to všetko prebieha....

lauritka
11. apr 2011

@monikasun jasne dakujem, hned to zase poviem mm 🙂 ale on sa toho vyteru boji ako cert kriza, lebo ze vraj tie urea a myko sa daju zistiti len vyterom 😒
tie nazvy antibiotik uz nepamatas nahodou ?

uzlicek123
11. apr 2011

ahojte baby mozem sa ku vam pridat? My s manzelom tiez chodime do SLNU a mame za sebou zatial 2 IUI neuspesne.Zajtra mam UTZ a ked dobre dopadne tak sa hrnieme do 3 IUI. Neviete kolko IUI moze zena podstupit a kedy sa robi IVF?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre