• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Plnenie snov v splne 3

21. februára 2016 
@lienka_1 veľmi držim palce.
4. aug 2011 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nejka41 Dakujem! :slight_smile:
4. aug 2011 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. aug 2011 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy2 ahoj katy2, kolko ta to stalo, co si vsetko absolvovala a v ktorom centre si bola? :slight_smile:
4. aug 2011 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nurili poslem ti IP... inak bola som v splne
4. aug 2011 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy2 a ako? :wink:
8. aug 2011 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zienky ako sa mate? Tehulky pochvalte sa a poslite virusiky a cakatelky po vklade ako to zvladate? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. aug 2011 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
s manzelom sme sa zhodli ze ideme do toho v oktobri to budu nase prve kroky do centra tak a zaciname od znova ako samoplatci.... :dizzy_face:
8. aug 2011 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nurili Ahoj! Tak ja som 5 den po transfere a mam sa celkom fajn :slight_smile: Dufam, ze vsetko ide tak ako ma. Drzim Vam v oktobri silno palce. :wink:
8. aug 2011 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, no ja tam prave chodim a akurat som po brani clostibegytu a po pichnuti pregnylu. Chodim tam druhy mesiac, prvy mesiac mi lekar robil hormonalny profil a folikumetriu a po vysledkoch mi nasadil tieto lieky. Tak prosim drzte palce.
9. aug 2011 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienocka2673 Silno drzim alce! :wink:
9. aug 2011 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 dakujem krasne.
10. aug 2011 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 jeeej, velmi pekne dakujem, no co ja ale ty si uz pomalicky v cieli, veeeeeelmi siiiiiilno drzim prsty vsetkych 20......
10. aug 2011 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby :slight_smile: Neviete mi poradit mikrobiologicke vysetrenie napr. v Kosiciach?
dakujem
11. aug 2011 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinusasa Ahoj, co konkretne potrebujes? Ja tiez pracujem v labaku, kde je aj mikrobiologia. Ale postup je zvycajne taky, ze lekar ti odoberie vzorku a posle do laboratoria, s ktorym ma spolupracu (labaky vzorky na mikrobiologiu neodoberaju). Este mozes lekara poprosit o odobratie vzorky a doniest do labaku a zaplatis si vysetrenie ako samoplatca.
12. aug 2011 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som hrozne smutná,tak tento mesiac mi meškala mrcha skoro 6dní,už som si fakt začala myslieť,že me konečne tehotní a včera poobede šok,tá mrcha mrchavá došla a radosť bola fuč :frowning2: .od zúfalstva a nešťastia som sa rozplakala.tak a teraz sa ide čakať na termín laparku,na ktorú som tak hrozne nechcela ísť.i keď sme doma rozprávali o tom,že by sme šli aj niekde za nejakým liečiteľom.však čo ak???
15. aug 2011 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krv negativna :frowning2:
16. aug 2011 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 Je mi to luto.... :frowning2:
17. aug 2011 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky, neviete mi poradit kolko stoja lieky a injekcie ako samoplatca kratky protokol? :zipper_mouth:
17. aug 2011 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 je mi to luto :( Ale hlavne to nevzdavaj... Urcite to vyjde, len niekedy treba cakat dlhsie.... Prajem vela sily....
@nurili podla toho ake injekcie dostanes - tie su najdrahsie.... bezne lieky ako duphaston, estrimax a utrogestan preplaca poistovna v kazdom pripade.... injekcie cca 1000 eur.... moze aj viac - zavisi od druhu....
17. aug 2011 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy2 tak tebe sa to uz krati, musi to byt neuveritelny pocit, nosit taky zazrak v brusku....drzim palce az do sameho a stastne konca. :wink: Ja si budem vsetko platit sama , idem ako samoplatca.. :unamused:
18. aug 2011 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nurili dakujem :slight_smile: Urcite sa toho zazraku dockas aj ty... My sme tiez vsetko platili sami a nelutujeme :slight_smile: Ale je to smutne, ze to stat tak zariadil :angry:
19. aug 2011 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..nechodievam sem..občas si neičo prečítam..nikuskacucuka..ak chceš liečiteľa..poradím..my sme s mm boli v Topoľčanoch..ak by si mala záujem..pošlem ip..aby som nerobila reklamu..možno nám to ppomohlo..
19. aug 2011 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy2 tak ja nelutujem penazi len toho casu je akosi malo....tesim ma ze idem do toho uplne fyzicky a psychicky v pohode.... :wink: co sa ma stat sa stane.... :zipper_mouth:
20. aug 2011 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte chysta sa teraz niekedy niekto do SPLNU? :slight_smile:
29. aug 2011 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@franina ja sa chystam vo stvrtok. ale neviem ci uz robia... neviete niekto ??
30. aug 2011 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@franina
@lauritka
jej, zasa sa to tu rozbieha :wink: drzim vsetkym palce... Nech mam cim skor nasledovnicku :dizzy_face:
30. aug 2011 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lauritka vo stvrtok je statny sviatok... podla mna budu az v pondelok
30. aug 2011 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy2 oh, zase je statny sviatok :cry: tak to nestihnem IUI tento cyklus, az na dalsi.
30. aug 2011 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lauritka to mi je luto... v pondelok je uz neskoro, co? a mozno robia aj tento tyzden... neskusala si volat?
30. aug 2011 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok