• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Plnenie snov v splne 3

21. februára 2016 
dakujem mojka si zlata
29. apr 2009 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj baby.
petronelka...u vás už určite vládne pohoda a radosť. tak len nech ďalej pekne mocnie čiaročka. :slight_smile:
kuspitka...blahoželám k babulkám. :wink: nech pekne rastú.

jaanulienka... peniažky bude treba odniesť až na prenos. je to 500 eur. presnejšie 400 za zákrok a 100 za zmrazenie ostatných embryjok. Na odber si vezmi nočnú košeľu, prezervatív, papučky, môžeš ponožky. toto sú hlavné veci. Potom môžeš ešte niečo na pitie a jedenie. Pôjde to veľmi rýchlo ani si to nestihneš uvedomiť. :wink:

veverička...ešte nič nieje stratené. inač ako sa cítiš ?
29. apr 2009 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ixinka a ty pekne oddychuj. aby sa babulky pekne a hlavne poriadne zahryzkali. :wink: ako sa máš ?
29. apr 2009 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vevericka - ziadny smutok, mala si iba blby test... Mne sa ta druha ciarka ukazala - ale za takych divnych podmienok, ze velmi tomu neverim...

Jaanulienka - ja som platila rovnych 500 doktorovi , ale az v den prenosu. V den odberu som neplatila nic..
Staci ti kosela + papuce, voda, a nieco na jedenie a manzela nezabudni...Drzim palce.

Kuspitka super - blahozelam.
Mam k vam otazku - v pripade zazraku ze sestricka po odbere krvi oznami pozitivnu spravu, aky je dalsi postup? ako to maju zauzivane..?
29. apr 2009 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuspitkaaaaaa teším sa s vami, naozaj je to zazrak života a fotecku nemas?cmuuuuuuuuuk :dizzy_face:

jani naozaj sa neplati pri odbere nic az ked ti embryjka vlozia-v den ETu :wink: no a nezabudni so sebou zobrať manžela alebo partnera :wink: :grinning: :grinning: :grinning: to je podľa mňa dôležitejšie ako nočná košeľa :wink:

ixiiiiiiiii ležkaj aby sa babulky zahniezdili až do porodu :dizzy_face:

mirus ahoooooooj :dizzy_face:

vevericka, nesmut, ja som po ETe prvy krat testla az 15 den ked som isla na krv aj to z mi dr. zavolala ze krv je negativna, na teste nebolo nic, hodila som ho do tasky, ze ho radsej vyhodim doma a ked som ho doma vybrala boli tam// :slight_smile: kazda sme ina, bola som tehu, takze nezufaj :wink:

kukulik nevadi, budeme spolu kočíkovať :dizzy_face:
29. apr 2009 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukulik ale mohla by simi doniest papier na predoperacne vysetrenie :wink:
29. apr 2009 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooooooooo, zase si pisem sama so sebou a odidem, ked s avratim budu popisane dve strany :grinning:
29. apr 2009 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooooooooooooooooooooooooj :wink: jasne, popytam sestricku :slight_smile:
29. apr 2009 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vevericka netreba sa stale spoliehat na testy, ono je pekne, ked tam najdeme o cosi skor slabunku //, ale este neznamena, ze ak je tam iba jedna, ze uz je vsetko jasne....uz vela krat sa stalo, ze dievcatam sa ukazala ciarocka neskor, staci, ze sa pomalsie vylucuje v moci HCG a uz ti nemusi ukaza// alebo sa neskor uhniezdi babo...drzim palce, aby bola krvicka pozitivna :dizzy_face:
29. apr 2009 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kupsitkaaaaaaaaaaaaaaaaa, z celeho srdiecka blahozelaaaaaaaaaaaam, este mas pred sebou cestu, ale prajem, ayb bola krasna a bezproblemova :slight_smile: a na jej konci krasne ruzove a vonave babiky :slight_smile:
29. apr 2009 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj meliska. :dizzy_face:
29. apr 2009 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kukulik. minule som mrkla do tvojho albumu. a zbadala som fotky zo šibačky. takže vy už chodíte aj šibať ? :grinning:
ste tu veľmi zlatý.
29. apr 2009 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
kuspitka gratulujem k dvojkám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
ixi, ty len pekne oddychuj, o týždeň chcem vidieť taký pekný testík ako má petronelka a verím, že aj mne aj melisske drží flek na tehuvlne.
Ja som dnes bola u cievara, hormóny sa začínajú prejavovoať, musím brať lieky na cievy a volala som aj do splnu, zajtra im mám nadiktovať lieky, ktoré mám brať, či ich treba po trensfére vysadiť, alebo nie. Chcem sa ešte spítať ohľadom mikózy - nemám výtok, len to tam tak svrbí. Neviete mi poradiť, lebo lieky som už vybrala a ono to neprešlo a do budúceho týždňa chcem a musím byť fit.
Vďaka a pekný deň.
Inak dnes máme s manželom 9. výročie nášho prvého rande :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. apr 2009 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zienky...dakujem za povzbudenie, hned sa citim lepsie :slight_smile:
29. apr 2009 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuspitka gratulujem k dvojickam

jespera...citim sa tak neutralne, uz iba prsia ma bolia, ale tie am tak este nikdy neboleli...inac sa mam fajn, nijaku zmenu nepocitujem
29. apr 2009 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeeeeeeeej Pwetronelka, sak si vcera vravela, ze netestujes 2 dni :slight_smile: ja sa stale drzim, musim vydrzat do piatku :slight_smile: velmo dufam,z e tam tie dve ciarky bubu...vcera ma cely den dost bolelo brucho a dnes uz nist, tak neviem, sak co, nadej zomiera posledna :slight_smile: vevericka a kolky den si po?
29. apr 2009 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miruska, ahoj...noooooooooooo, uz chodime sibat, aj minuleho roku Samko bol, ale nevysibal vsetkych , co mal, lebo zaspal v aute :grinning: ..ale toho roku to zvladol :wink:

piskotka ahoj...a my mame s manzelom 10.juna 9.vyrocie svadby :grinning: dufam, ze zase na neho nezabudneme :sweat_smile: to tak po tych rokoch :grinning: :grinning: :grinning:
piskotka a co ti povedal tvoj gynekolog?... ked ta to svrbi, asi to este nie je ok, nemala by si este vybrat nejake lieky?
29. apr 2009 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lyndus...ja som dnes 9.den po ET
29. apr 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mno mna prsia vobec nebodlia, ani sa s nimi nic nedeje? znamenato ze nist z toho?
29. apr 2009 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha...mno ja som siedmi, tiez idem skusat na 9-ty v piatok...a potom v nedelu a potom az do centra, tak uvidime
29. apr 2009 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lyndus, to som si aj ja myslela, ze netestem, ale vies baby zvedave :slight_smile: .
Zajtra uz nebudem, nemam test :slight_smile: .
Drzim palce na pozitivne piatkove testovanie :slight_smile: .
Mirus, dakujem, som kludnejsia ako minule pri ET, ale stale musime cakat :wink: .
29. apr 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja este skusim zajtra rano
29. apr 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vevericka - skus, daj vediet potom.
Asi ste prehliadli moju otazocku - neviete aky je dalsi postup v centre za predpokladu ze krv je pozitivna?
29. apr 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasperka dojdes si pre dalsie lieky a zavoalju ta na ultrazvuk, teda povedia ti kedy mas dojst...robi sa este jedno kontrolne HCG za 2-3 dni, ze ci razstie... na ultrazvuku skontroluju, ci je secko ok, na dalsom ci bije srdiecko a tak asi do 10 tyzdna, potom ta poslu ku tvojmu gyndakovi :slight_smile: aspon tak to absolvovala kamoska :slight_smile:
29. apr 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petronellka a toto je tvoje prvé IVF ?
29. apr 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirus, ano 1-e IVF, v januari neuspesny ET, teraz mam 2 mraziacikov, tak snad bude vsetko v poriadku :slight_smile: .
Pozeram, ze aj ty mas 1-e IVF.
Dobru nocku vsetkym :slight_smile:
29. apr 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kuspitka gratulujem k babulkam, to je nadherna spravicka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Petronelka, Jesperka, tesim as z vasich //, nadherne sa to rozbehlo s tehulkami :slight_smile:

Zdravim aj vas vsetky ostatne :wink: Melisska mne dnes dosli kramy, ale ked chces hned ti ich poslem :slight_smile:

Babulky kde nam zmizla LENULIATKO???? Uz tu nebola poriadne dlho, hadam je v poriadku :wink:
29. apr 2009 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ixi držkaj sa ahlavne oddychuj
gratulujem tehulkam :grinning: :grinning: :grinning: :-
mne este stale neprisla mrcha uz som zuuuuufala ved mi uz mešká 13dní :cry: :cry: :cry: :cry:

ja ked som bola tehotna tiez mi ukazal test uz na 6den ja si myslim ze su dost spolahlive aj ked mam znamu co jej test neukazal ani na 12den a predsa bola tehula bola po KET ale podla mna je to jedna zo sto :rolling_eyes: :rolling_eyes:

je tu niektora z vas co caka tiez na mrchu?a ide na KET??? :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

ixi takto ta asi nikdy nedobehnem :grinning: :grinning: :grinning: a ze vraj pojdeme spolu na KET no hruuuza ta moja mrcha natahuje ma jak šparglu do kelu ale uz mam nerv :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
29. apr 2009 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemam rada vino cervene ale asi sa prinutim vyslopat aspon dva litre nech si uz rači prist ta moja mrška :fearful: :fearful: :fearful: :fearful:
29. apr 2009 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. apr 2009 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok