Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

melisska
30. apr 2009

Dobre ranko 😵

kukulik dakujem 😵

piskotka ake leiky budes brat? na cievy? som zvedava 😝

ixi lezkaj 😵

zajacik posielaaaaaaaaaaaaaj 😀 aj dafy lebo ma nervy 😀

vevericka testuj neskor 😎

idem teraz na inj. no ja musim mat vitaminov v sebe kopuuuuuuuuuuuuuu 🙂 papapa ozvem sa z prace

kukulik30
30. apr 2009

dobre ranko 🙂
melisska, len sa musime dohodnut, ze ako sa stretneme, lebo v ten den ide este MM do roboty, takze letime domov , a samko bde tiez u svagrinky asi, tak aby nebol dlho..alebo pojdesdo SNV? no ako to urobime 😕 ale tie papiere urcite vezmem 😉

kukulik30
30. apr 2009

dafy a ja zase cervene vinko mozem...ta dame si spolu..neboj mrska pride 😉 a nemozes byt tehotna 😕 😅 🙂 co ty vies?

melisska
30. apr 2009

Kukulik dohodneme sa, pridem do SNV, ako pojdem na predoperacne a pojdem si ku tebe po papiere, bude to na buduci tyzden, dam ti vediet hned ako dohodnem termin, ale chcem najskor pockat ci ti da sestricka papier 😉

Asi si aj ja dam cerveneeeeeeeeeee 😀

No cikyta(otehotnela so mnou naraz sme mali ET v auguste 😵 ) 25.4. porodila dcerku Silviu 😵 😵 😵

lyndus
30. apr 2009

Mno babule, ja este jeden den do testu...mi tu nepiste o testovanie lebo je to na nevydrzanieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😀 inac dosiel mi mail od kamosky, ma malu v sutazi, mozete za nu prosim zahlasovt? dnes to konci 🙂 dakujem 🙂

http://www.lovelababy.sk/hlasovani2/?user_id=5462

mimusa4
30. apr 2009

ahojte..
dievčatá gratulejeeem..

zajacik a ty na ket nepôjdeš? máš niečo zmrazené nie?

katy2
30. apr 2009

ahojte 🙂
kuspitka, gratulujem k srdieckam 😵 😵 😵 😵 velmi sa s tebou tesim 😵 😵 😵 😵
myslim na vsetky a vsetkym drzim palce 😵
stevka, ako sa mas? este ste 2v1? 🙂 drzim palce....
mimusa, tebe to riadne uteka 🙂

ixi
autor
30. apr 2009

ahojte kocky 😀 😀 😀 ta je este stale vylehnujem 😵 😵 😵 dufam ze to zabere 😉 😉 😉

katy2
30. apr 2009

ixi, ahoj 🙂 🙂 🙂 🙂
len sa pekne opatruj... aj babenka..... nech sa poriadne zahryznu 😵 😵 😵

ixi
autor
30. apr 2009

piskota kup si v lekarni canesten

ixi
autor
30. apr 2009

ahoj katy bodaj by 😵 😵 😵 idem lezkat

katy2
30. apr 2009

pa pa 😉

lenuliatko
30. apr 2009

Ahojte 🙂
Zajačik tu som, živá a zdravá, len akosi mám pocit, že tu nateraz nemám čo robiť 😉 Tu sa stimuluje a tehotnie vo veľkom, ja som "na voľnej nohe" 😀 a čakáme na zázrak. A pravdupovediac chodím na koníka málo. Ale stále si vás aspoň zbežne prečítam nech som v obraze. A mám z toho všetkého dobrý pocit. Von je krásne, večne niekde behám, prerábali sme záhradku, tak som sa pár dní rýpala v zemi ako krtko, ale veľmi sa mi to páčilo, až mi je ľúto, že už niet do čoho pichnúť 😀 Inak, som po mrche, takže prvý pokus hneď po LSK nevyšiel, ale už ma to ani nejak nerozhodilo. Akosi som pozitívne naladená, či to vyjde alebo nie, neviem, ale aspoň nemám depku a neľutujem sa. (Dúfam, že som to práve nezakríkla 😅 ) Dnes u nás začal jarmok, tak sa poobede chystám, zázračný vplyv má na mňa to krásne počasie, čo je, mám pocit, že aj moja dušička rozkvitá spolu s prírodou 😵 A čo ty? Všetko je v pohode? Depky sú preč? Na ďalešie IVF sa asi nechystáš, uži si leto a na jeseň šup na to. Ale snáď to už ani nebude treba, verím tomu 😉
Ahojte všetky ostatné babulky, aj keď tu nechodím, myslím na vás, držím palce aj z diaľky a teším sa s vami. Fakt tu vládne v poslednej dobe pozitívna nálada, tehuľky pribúdajú, ďalšie čoskoro pribudnú.
Ixi, toto už inak ako // skončiť nemôže, jasné? 😉
Melisska, aj tebe špeciálne držím palčeky, už sa to musí podariť 😉
Je vás tu toľko, že už nejdem menovať, ale všetkým strašne, strašne držím palce k vytúženým // 😵 A tehuľkám sa to výrazne kráti, tak si ešte užite brušká...
Inak, aj Marcelka tu dávno nebola, videla som ju ísť minule z práce, ale nevšimla si ma, telefonovala.
Tak sa majte zatiaľ, ak budem mať nejaké novinky, určite sa prídem pochváliť a čítať si vás budem stále a tešiť sa s vami.

kukulik30
30. apr 2009

ahojte 🙂
lenka, hura, konecne si sa ozvala, nech vieme aspon o tebe ...verim, ze babatko aj k tebe pride a coskoro 😵
tak s tym pocasim mas pravdu, u man to ma tiez take ucinky, prave preto som rada, ze ideme na IVF teraz, normalne ziarim, som nadsena z toho vsetkeho, neviem sa dockat...dnes som sa dozvedela, ze kamoska, ktora uz ma tiez babo/ iba o mesiac mladsie babo/ po KEt z 2. IVF, tak bola na 3. IVF a hned ostala tehotna, cakaju pravdepodobne dvojicky, tak sa tesim, ze sa v Splne dari...verim, ze sa aj my budeme takto radovat 🙂

melisska, jasnacka...vezmem ich, len prosim ta zavolaj sestricke, ze tie papiere mi moze dat, nech nebude vyhukana, co ju to pytam... 😀
jeeeeeeeeeej a cikyta uz ma Silvinku na svete, to sa tesim, prave vcera som hladala o nej nejake info, lebo som vedela, ze sla do nemocky..parada 😵 😵 😵 tak jej musim napisat do IP, ked dojde domov, si precita 🙂

ixi, sak lezkaj, co budes robit, ked si doma 😉 trosku sa chod potom poprechadzat ..to by bola skoda v takom peknom pocasi iba doma byt 😉

lenuliatko
30. apr 2009

Kukulik, presne tak, treba to určite teraz na jar využiť. Všetko plodí, aj my sme prirodzene plodnejšie, tak to musí ísť 😵 A aj "žiarivá" nálada tomu určite prospeje. Tak do toho. Držím palce 😵

melisska
30. apr 2009

leni ahooooooooooj 😉 a dakujem, a mas tu co robit, ja som tiez nic nestimulovala a chodila som sem 😀 ved aj ty cakas na babetko ako my, tak sem patris 🙂

katy A Hanka CMUK 🤐 🤐 🤐 😵

ixi len ležkaj aj ja budem, aspon chcem 😵

kukulik zavolam ale az na tyzden 😉 dufam ze mrcha bude 😎

kukulik30
30. apr 2009

melisska, no dufam, ze uz cez vikend ti mrska dorazi 😉 to cervene vinko nie je zly napad 😀

melisska
30. apr 2009

nieje 😀 hned doma si mnalejem 😉 😀

deny3
30. apr 2009

Prečo robíte chute dievčatá? Ja som nepila od Silvestra, no hrôza, a keď si pomyslím, že ešte riadne dlho nevypijem ☹

melisska
30. apr 2009

deny glg si mozes dat 😀 😝 ale radšej by som bola v 16tt a nepila 😉 🙂

steva
30. apr 2009

ahojte Splniecka.
Citam ze prisla jarna tehu vlna a tak vsetky nasadajte.tesim sa na fotka s bruskami.
Katy,ano,este som 2v1,vcera sme mali poradnu,uz mam celkom skrateny krcok a som na jeden palec otvorena a doktor povedal ze do tyzdna mozno rodime.prietoky aj ozvy su v poriadku a tak dufam ze nenastanu ziadne komplikacie a Jakubko pride na svet zdravy.doktor mi na ultrazvuku prepol aj na 4D a tak som malinkeho videla,je taky krasny,cely cas sa vrtel,ale vahu neviem.Ak do stredy neporodim ,tak idem zas do Sace na poradnu a uvidime.
Pozdravujem vsetkych a silno vsetkym drzime palce 😵

kukulik30
30. apr 2009

stevka, fiha, tak to uz je onedlho tu, tesime sa na Jakubka 😵 😵 😵 drzim palce, nech vsetko dobre dopadne 😉

katy2
30. apr 2009

stevka, myslim na teba a drzim palce 😵 😵 😵
po tebe som na rade ja 😕 😕 😕

steva
30. apr 2009

Dakujem vam velmi pekne ze ste nam boli cely cas oporou.velmi si to vazim. 😵
uz sa neviem Jakubka dockat. 😅

katy2
30. apr 2009

stevka, na to sme tu 😉 pamatam si, ako sme to vsetko trapenie na zaciatku prezivali s tebou 😔 nakoniuec vsetko dobre dopadlo.. 😵 uz sa tesim na fotocky....
a aky kocik ste nakoniec kupili?

mimusa4
30. apr 2009

tak som ss5, bola som na pošte i na nákup taký mini..
katy veru uteká, ale mohlo by aj trošku viac 😀 , ale je to v poho, aspoň sa stihnem e doma pripraviť, hoc času ešte mám..ale tebe to ide pekneeee, ešte malú chvíľku a hanička bude na svete 😀 😵

a bacilky musia byť..hups.. 😀 to sú len kusajúce na riadne dlho 😀 😀
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

steva
30. apr 2009

no my sme boli pre kocik v madarsku,kupili sme si coleto austin aj s vajickom a na druhy den sme prisli na to,ze nam nevojde do vytahu.velmi boli kolesa na siroko vpredu.stalo nas to 11000,cena bola dobra a mne sa kocik velmi pacil.no ale nakoniec sme sa rozhodli ze ho vymenime a tak sme isli naspat a uz som si nevedela vybrat,vsetko co sa mi pacilo,malo kolesa nasiroko.peniaze by nam nevratili a tak sme doplatili este 2000sk a mame neonato.bol aj tak ovela lacnejsi ako u nas a svokra nam prispeli 200eur a tak sme vzali ten.
Aj ja sa pamatam ako ste ma podrzali a velmi vam za to dakujem a dufam ze nakoniec naozaj vsetko dobre dopadne

katy2
30. apr 2009

tak to je skoda s tym kocikom.... to je fakt, clovek nerata s vytahmi.... ale nakoniec ste dobre pochodili.... uz len jakubko don chyba 😵

melisska
30. apr 2009

stevi a ja ti drzim silne palceky, tesim sa na Jakubka 😵

katy no veru, ani ty to nemas uz daleko 🙂 ved Jakubko potrebuje Hanku 😵

mrska dorazila 😉 ja viem, ale napisem vam to, trosku sa vsetkeho bojkam 😔

melisska
30. apr 2009

zase som tu sama ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre