Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

dodina55
24. nov 2011

@lienka_1 Dakujem lienka 🙂 a vybrala si si ho ty alebo o tom rozhodol doktor? predpokladam ze vsetky sme tu v splne (dr. hredzak).....

dodina55
24. nov 2011

@haannka no tak mam to potvrdene, doktor dovolil ten kratky takze zhruba o 14 dni sa to vsetko udeje, zajtra zacinam s liekmi...... ty cakas na MS teraz vsak? ci uz mas po nej?
@lienka_1 ten prvy ti nevysiel, ten druhy mas tiez ukonceny neuspesne?

lienka_1
24. nov 2011

Oba pokusy neuspesne. V lete sme mali 2 embryjka, teraz 4. Este nas 2 bojovnici cakaju v mraze. V januari skusime KET. Kratky protokol sme si zvolili my po dohovore s dr. Hredzakom. Nezijeme na Slovensku, tak nam to viac vyhovovalo. Musis sice pichat o jednu injekciu viac, ale usetrili sme 2 tyzdne. A cenovo je to zhruba rovnako.

smallyell
24. nov 2011

ahoj baby, dnes mi je nejako blbo, na zaludku, a citim malatnost, aj ruky slabe, dufam, ze na mna zas nieco nelezie 😒
chcem sa opytat, zajtra chceme ist na vikend prec, nebudem sice tolko oddychovat ale doma tiez nechcem sediet, furt na to myslim a zacinam stresovat, tak co vy na to??? nechcem nic riskovat, hrozne sa bojim, ze nieco pokazim ☹

nana123
24. nov 2011

@smallyell ahoj, chod kludne urcite lepsie ako doma sediet a len mysliet... ale neprehanaj to s nicim kludne odychuj a nestresovat 😉

nana123
24. nov 2011

ahojte, tak ja sa hlasim po vcerajsej odmlke ale koniec sveta sa vcera stal. Mavam migreny a vcera ma taka chytila ze som 7x vracala a neskutocne ma bolela hlava, nic som nejedla nepila a traska ma chytila cele poobede som tak prelezala az prislo vykupenie noc tak som spala, ale asi o 3 rano som sa zobudila ze ma znova boli hlava az do teraz ale je to uz trochu slabsie ako vcera takze nejak to prezijem 😅

nana123
24. nov 2011

Este som zabudla rano som urobila test znova tak uz so to riadne dialnice 😀

nana123
24. nov 2011

@nejaka41 myslela som na teba vcera aj dnes... silno drzim palce 🙂 Daj poobede vediet ako si dopadla

smallyell
24. nov 2011

@nana123 och, nezavidim, ja mavam tiez migreny, viem co to je, a teraz je to asi este horsie, lebo si nemozes nic dat, fajn, ze ti je lepsie, vela tekutin a spinkat 🙂 uvidim, ako sa budem citit ja zajtra, tak vypadnem aspon na chvilu prec, a vies co, uz nemam take bolesti ako prve dva dni, ty si spominala, ze tiez si tak mala vsak? len neviem, z coho som taka slaba ☹

nana123
24. nov 2011

@smallyell nooo ja som mala bolesti tak do tretieho dna potom nic len sem tam ma pichlo a uz od toho 7 dna ma bolelo vecer a rano... co boli to rastie 😀 tak to je asi dobre... neviem asi sa nedaju urcit nejake vseobecne priznaky... Migreny mam uz 8 rokov cca a posledny rok ked mi zistili ze mam vysoky prolaktin mi ho upravili tak migreny prestali a teraz ked beriem tie lieky su spat. tj. mne ich sposobuje prolaktin taaa super ☹

nana123
24. nov 2011

@smallyell a este ked si slaba kludne si pospi aj ked 2x cez den ked sa ti ziada... to telo teraz potrebuje

smallyell
24. nov 2011

@nana123 mna len sem tam dnes tak zacne boliet, ale moc nie, skor citim lavy vajecnik a krize, uvidime, zacinam mat nervy z toho, ja mam migreny od 14 rokov, takze nejakych 13 rokov, a ked ju dostanem tak vtedy je na zemi 24 hodin tma ☹

smallyell
24. nov 2011

@nana123 asi je to z toho, lebo ja teraz spim jak male dieta, o osmej som unavena jak pes a uz pekne spinkam a o piatej som hore, manzel hovori, ze mi sibe, a vzdy mu rano poviem "dobre ranko tatik" a on na mna pozera, ako keby mi z tych hormonov preplo 😀 vcera sa prekecol a ked som chcela zodvihnut omrvinku z koberca, tak mi vravel, ze som tehotna! take veci nemozem robit! namaham babätko 😀

nana123
24. nov 2011

@smallyell 😀 😀 😀 tak ten tvoj manzelik je ale zlatusik... mojmu ked som ukazala test tak tak na mna nedovercivo pozrel a len poznamenal je to na dobre ceste... chudak sa len mysliet na to boji ze to moze byt pravda 🙂

lucinocka
24. nov 2011

ahojte, chcela by som sa spytat, kde je podla vas lepsie SPLN alebo gyncare? dakujem

nana123
24. nov 2011

@lucinocka ahoj, tak to je tazka otazka... niekto si chvali gyncare niekto SPLN. A pocula som aj zle aj dobre veci na obe CAR takze tazko. Ja chodim do SPLN a som velmi spokojna, doktor je tichy ale ked sa opytas tak ti odpovie a sestricka je zlatusik, mila usmievava... preto sa mi tam paci. A ci sa podari IVF tu alebo tam podla mna nezavisi od dr ....

nana123
24. nov 2011

@timmka ahoj tak co robila si dnes test? ako si mala v plane

smallyell
24. nov 2011

@nana123 no ten moj je expert, dava na mna pozor a vzdy mi este povie, davaj pozor na dete 🙂......neboj, ved on bude skakat jak maly ked sa to z krvi potvrdi 🙂

haannka
24. nov 2011

@dodina55 ahoj, tak to budeš predomnou o tých cca 14 dní, lebo ja začnem až o takých 7-10 dní "mršiť" 😀 a až potom začínam stimulovať...už sa neviem dočkať, bože ako sa ten čas vlečie 😖

haannka
24. nov 2011

nejka41 akoooooooooooooooo???

haannka
24. nov 2011

@nejka41 čakám super správičky 😀

dodina55
24. nov 2011

@haannka, mi nieco hovor. vlecie sa to .... ja som to tak dlho odkladala, a teraz si myslim ze to nemalo vobec cenu. velmi som verila ze sa tomuto vyhneme. to znamena ze ked ty budes na konci stimulky tak ja sa budem blizit ku koncu ( a ako sa poznam testovat ako blazon) 🙂 tak mozno ta povzbudim 😉 to je tvoje prve?

haannka
24. nov 2011

@dodina55 áno budeš ma povzbudzovať, budem to potrebovať 😉
bude to moje 4.IVF, ale prvé v SPLN-e

smallyell
24. nov 2011

nejka sa nam akosi neozyva, ktovie ako dopadla, dufam, ze prinesie dobre spravy

haannka
24. nov 2011

@smallyell ja v to verím 😉

smallyell
24. nov 2011

@haannka ja tiez moja 🙂 ...juj ja sa uz neviem svojho vysledku dockat 😝 ja by som uz testla, len nemozem....skoda

nejka41
24. nov 2011

bohužiaľ nevyšlo to!

lienka_1
24. nov 2011

@nejka41 Och!!!! ☹ ☹ ☹

haannka
24. nov 2011

nebojkaj, nastala nová tehuvlna... 😀

haannka
24. nov 2011

???????? 🤐

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre