• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Plnenie snov v splne 3

21. februára 2016 
Ahojte babulky, tak som sa testla :slight_smile: mno neviem...ked som na to sumela za cerstva, tak tam bol len tienulicek, mala som dojem, ze ho tam chcem vidiet iba ja...test som nechala v kupelni a ked som ponho prisla o dve hodky, vyzeral takto...mno posudte sami :slight_smile: som ci nesom 2V1? :grinning:
1. máj 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lyndus :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Gratulujem k ciarockam, su tam :slight_smile: , si tehulka.
1. máj 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeeeeeej Petronejka vazne si to myslis? Bodaj by si mala pravdu :grinning: :grinning: :grinning: skusim testnut zas v nedelu :slight_smile: snad bude silnejsia :slight_smile: a ty asik dvojky ze? ty uz mas riadnu dialnicu :grinning: :grinning: :grinning:
1. máj 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a priznaky nemam ani ja, ziadna bolest prs a tak...len vyzivujem uz od poobedia a sem tam zaboli brusko :slight_smile: je to test Rapid Clear a tam pisu, ze neodcitavat vysledok po piatich minutach, tak dufam, ze to budu // :grinning:
1. máj 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petronelka to vazne si mala pozitivne testiky a nic z toho? juuuuuuuuuuuuuuuuuj, to mi je luto...snad nas // budu silniet :slight_smile:
1. máj 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lyndus a kolky den si po vklade, bola si na ET?
Su to krasne ciarocky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: . Skusim odfoti moj dnesny test, opat som to nevydrzala :wink: .
1. máj 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata, ved vy ste jasne tehulky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: dufam, ze vas budeme nasledovat :wink:
1. máj 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeeeeeej.lyndus jasne // :dizzy_face: teskam sa s tebou

peta dalsiiiiiiiiiiii krasny testííííííííííík :dizzy_face:

jesperka a cez fotak sfotis a das do PC?
1. máj 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petronelka som 9 den po KET, bola som minulu stredu...tak dufam, ze to bude iba silniet...ste zlatuckeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee dievcatka, snad mate pravdu :grinning: kukulik si zlatucka, urcite si na rade na tehuvlne :slight_smile: meliska dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem :slight_smile:
1. máj 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukulik ja mam pocit ze som uz teraz tehotna :grinning: :grinning: :grinning:
1. máj 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukulik na 7.5. mam dohodnute predoperacne tak uz mi musis doniest ten papier :wink: :grinning:
1. máj 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte tak tu sa uz vo velkom testuje a tehulkuje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: super kocky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. máj 2009 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lyndus, tak to sme potom uplne narovnako, 9-y den po KET :slight_smile: .
Kukulik, Melisska, Ixi, ostatne, dakujeme a drzime aj vam palce, miestenky do tehu vlaku mate zarezervovane :slight_smile:
1. máj 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
petronelka diky dufam ze o chvilu pristupim :grinning: :grinning: :grinning:
1. máj 2009 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
melisska hej? aj ja , ked vidim tie krasne testiky :wink:
1. máj 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lyndus - ja mam taky isty test, a presne ako hovoris zo zaciatku - som ta tu ciarku hladala,a potom to zosilnenelo...
Meliska - nemam fotak - nic z toho nebude, ma ho manzel a ten je v zahranici...
1. máj 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Prišla som vám zaželať krásny mesiac lásky. Tak nech vám všetkým tento mesiac prinesie vytúžené //.
1. máj 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
za predpokladu - ze my cakatelky - sme uz fakt tehotne, ako sa to rata teraz, myslim v ktorom sme teoreticky tyzdni..?alebo prakticky -neviem..
1. máj 2009 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
gratulujem vsetkym novym tehulkam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. máj 2009 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jespera rataj od poslednenej mrchy :wink:
1. máj 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasperka priratavaju sa 2 tyzdne, teda ty si 4 TT, ked si 12 den po transfere ze? mno dufam, ze aj ta nasa ciarocka zosilnie :slight_smile:
Petronelka ved prave, ze sme rovnako boli na transfere a ty mas uz riadne ciarky, tak budu asi dvojky u teba :slight_smile: a preco ides uz v pondelok na krv? ja som swestricku ledva na utorok ukecala :grinning:
1. máj 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jej, dievcata, tak ste ma strasne potesili, ze je tu niekto 9. den po ET....
1. máj 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne teda 9. den vychadza na zajtra, ak ratam aj den, kedy bolo ET, ale test uz mam nachystany v kupelni 2 dni :slight_smile: ono sa tak lahko povie, ze je lepsie na to nemysliet, a nestresovat sa......ale ked clovek by tak chcel
1. máj 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumya drzim palceky :dizzy_face:

no mne tt normalne vychadzali od pslednej mrchy :slight_smile:
1. máj 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jespera, alebo tie co chodite k hermanovi, ako u vas prebieha priprava a ET ,KET? prosim vas napiste, chcem si to porovnat so Splnom :wink:
1. máj 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
melisska, dakujem, podobne drzim palceky ...sice som si slubila, ze sa nebudem testovat, ale do pondelka na krv jednoducho nevydrzim
1. máj 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumy ja nebudem testovat az do krvi, ale mam za sebou uz vela, je to na kazdej ako sa rozhodne :wink: :slight_smile: a dakujem :dizzy_face:
1. máj 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj melisska ahoj vsetci :grinning: :grinning:
1. máj 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja tiez asi netestujem? :confused:
1. máj 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumya my sme 9 den bez dna transferu, tak este vydraz do pozajtra :slight_smile: ja viem ze je to tazke, ale drzkaj...ja cakam na dalsi test v nedelu :slight_smile:
1. máj 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok