Plnenie snov v splne 3

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😃 😃 😃 😃 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😃 😃 😃
ixiautor
1. máj 2009
haloooooooooooo zasa mi to tu asi blbne :-S
lyndus
1. máj 2009
mno ja som netestovala tie pokusy predtym, ale ste ma tu nakazili 😃
ixiautor
1. máj 2009
lyndus a sa vyplatilo no nie? ako sa citis?mas dajake priznaky?
ixiautor
1. máj 2009
melisska kde si 😎
lyndus
1. máj 2009
mno priznaky skoro zidne, len som trochen unavena a ked mam viac pohybu alebo namahy, pobolieva ma brucho alebo krize, alebo oboje 🙂 a co ty?
lumya
1. máj 2009
juj, lyndus, 9 den bez dna transferu....hmm, to znamena cakat do nedele 😞 nuz, asi budem musiet fakt vydrzat...prezivate to aj vy tak strasne? a to sa povazujem sa strasneho kludasa, vzdy som v pohode....a teraz...baby, nakopala by som sa do zadku...stale sa sledujem, nad vsetkymi priznakmi rozmyslam a analyzujem....
ixiautor
1. máj 2009
taj ja som bola estelen v utorok na ket ani nevim kus cici ma bolia a brusko trosku
ixiautor
1. máj 2009
a mam teplotu 37,1 😎
lumya
1. máj 2009
ixi, ja som mala ET 24.4., a tiez mam pocit, ze ma bolia prsia, ale to je uz tazko povedat, ci si to namyslam, ci naozaj
ixiautor
1. máj 2009
toto cakanie je ako zatrest ja sa tiez sledujem a uz chcem aby som isla na krvicku lebo zosalejem ale ja to mam este daleko
ixiautor
1. máj 2009
lumyla ja tiez uz neviem :-| 😃 😃
lumya
1. máj 2009
opytam sa asi hlupo, zvysena teplota je dobre znamenie ? 🙂
ak ano , idem hned merat 😃
ixiautor
1. máj 2009
zevraj ano co ja viem meraj 😃
melisska
1. máj 2009
ixi tu sooooooooooooooooooom 😎 len si vas citam 😃
lumya
1. máj 2009
ja vravim, ze toto cakanie je z celeho IVF najhorsie...ani ten odber nebol taky zly, ani ten "prefuk" vajcovodov, ako toto hnusne cakanie na verdikt..
lumya
1. máj 2009
melisska, musis sa dobre bavit, moja 😉 ja som zaciatocnik, po prvom ET, tak asi kladiem riadne stupidne otazky, ze?
ixiautor
1. máj 2009
melisska nemas nieco z coho by som zadrichmala na 2 tyzdne? 😉
melisska
1. máj 2009
ixi je dobra zvysena 😉 ale musi byt stale zvysena, mne klesne len den, dva pred mrchou :-| tak ja sa na nu nespolieham
ixiautor
1. máj 2009
ale myslis bazalnu?
melisska
1. máj 2009
ano
ixiautor
1. máj 2009
ja myslim pod ruckou 😃 😃 😃 som si zmerala lebo je mi zima a potom chodim stale cikat 😃 😃 😃
ixiautor
1. máj 2009
melisska ja sa tak bojim dufam ze to vinde ty si mala kolko transferov?
melisska
1. máj 2009
ixi jaaaaaaaaaaj 😃 pod ruckou je to dobreeeeeeeeeeeeeeeee x-) no ja som mala 2 krat IVF a 3 KETy
melisska
1. máj 2009
no uz i to vyslo x-) x-) x-)
ixiautor
1. máj 2009
nechame sa prekvapit 😉 hrozne sa toho bojim nechcem sa uz sklamat a zasa na dalsie ivf ani nemam peniaze
ixiautor
1. máj 2009
uz sa mi ani lezat neda 😃 vsetko ma uz boli 😃 😃 😃
melisska
1. máj 2009
ixi uz ani ja :-|
ixiautor
1. máj 2009
takze teraz to vinde a hotovo 😃 😃 😃
ixiautor
1. máj 2009
no vidis stastny clovek ktoremu to vide na prvy krat....
petronelka77
1. máj 2009
Lyndus, idem v pondelok na krv, ale nechodim do SPLN-u, ale k Hermanovi, preto ten iny den odberu 🙂 .
Melisska, priprava na KET u Hermana je celkom jednoducha. Ked dostanes menzes, zavolas do 3-eho dna cyklu, nasadi ti estrimax, duphaston, zhruba za 10 dni ides na konrolny UTZ, zvysi ti davkovanie liekov a urci ti den vkladu. V den vkladu ti upravi + doplni lieky, kontrolny krvny test zhruba o 12 dni.