• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Plnenie snov v splne 3

21. februára 2016 
autor
melisska zvladneme to
1. máj 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
idem daco popozerat :wink:
1. máj 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ixi neutekaj
1. máj 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ako tak pozeram tento mesiac je poriadne plodny :grinning: :grinning: a ja som ho zase nestihla :stuck_out_tongue_closed_eyes: no hlavne ze si ho stihla ty ixi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. máj 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peta u nas tak isto okrem toho duphastonu :unamused:

ixi jasne, ja som uz stara paka :grinning:

dafy co si nestihla? ved uz mas jednu babulku a to je štastie :dizzy_face: aked je jdena urcite bude aj druhyyyyyyyy :dizzy_face:
1. máj 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobruuuuuuuuu nocku :dizzy_face:
1. máj 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky, chcem sa spytat, ci je mozne pri tehu testoch, ze vcera 9-y den po KET som mala silnejsiu ciarku ako dnes? Testy mam rovnakej znacky, moc je ranny.
Bojim, bojim.
2. máj 2009 o 07:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte a dobre ranko :dizzy_face:
Petronelka hlavne je ze ta ciarka je tam a ty bud kludna a tes sa ze si tehulka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: krvicka to uz len potvrdi.
2. máj 2009 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Stevka, zakazte mi testovat :wink: . Pridala som aj testy, tak mozte porovnat. Nemal by byt dnes uz vyraznejsi alebo je to ok? Ja sa teskam, ze su tam //, ale sa bojim, ze HCG klesne.
Dakujem.
2. máj 2009 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si nemyslim ze ta ciarka je slabsia :wink: je to ok uvidis.vsetci ti tu silno drzime palce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. máj 2009 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
petronelka nieje slabsia ked ten test uplne vyschne tak bude este viditelnejsia
2. máj 2009 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem Stevka :slight_smile: .
Vies, uz mi raz HCG kleslo pri ET. Ale mas pravdu, nebudem zbytocne stresovat. Ciarocky su tam. Testovala som z novej krabicky, tak mozno preto :wink:.
Dufam, ze panbozko nam teraz konecne dopraje.
2. máj 2009 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ixi, si zlata, ja uz asi fakt zacinam stresovat, do pondelka osediviem :wink: .
Vies, pocitala som, ze bude vyraznejsia ako vcera. Nevies ako rychlo stupa HCG, kazde 2 dni by mal byt viditelny rozdiel?
2. máj 2009 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj ja ked som mala pozit.testy po et tak sa mi zdalo ze je ten druhy slabsi a ked vyschol tak bol ako dialnica :grinning: :grinning:
2. máj 2009 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :slight_smile:

ixi pekna fotka :wink:

peta nie je slabsiasu pekneeeeeeee, ale ked testujes kazdy den nevidno ten rozdiel, HCG rastie kazdy druhy den :wink:
2. máj 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ixi ako sa mate??? 3v1 :dizzy_face:
2. máj 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
vsetkym prajem pekny den :dizzy_face:
2. máj 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky, petronelka 77 tie dialnice na testíkoch sú krásne. Ja som testovala na 11 deň od ET s testom RAPICLEAR citlivosť 10 mlU a mala som len slabuliiinkú čiaročku a dnes sa na nás usmieva krásna princezná. HCG na 12 deň od ET som mala 430. Silno ti držím palce a aj tebe ixi a verím, že Vám to výjde a budú z Vás čoskoro šťastné maminky :slight_smile: .
2. máj 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasny den vsetkym :slight_smile: u nas je zamracene, ale dufam, ze sa to poobede potrha :wink:
2. máj 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky, Petronelka nebojaj, urcite neni slabsi...ja som dnes tiez testovala xixixi :grinning: prilozila som fotku do albumu, tiez sa utesuje, ze je to o trolililililinku silnejsie ako vcera, aj ked ktoho vie, testnem zas zajtra :slight_smile:
2. máj 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len dufam, ze to neni tym, ze este poriadne nevyschol, ale snad nie :slight_smile:
2. máj 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
až teraz som si prečítala zopár strán do zadu a vidím, že je tu viac čakateliek na malinký batôžtek štastia, tak nech Vám to všetkým výjde :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. máj 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte čiarky sú krásne a nebojte sa všetko dobre dopadne.Silno vám všetkým držím prsty. :slight_smile: :wink: :slight_smile:
2. máj 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky, dakujem, snad to bude vsetko ok.
Lyndus, nadherne //, pekne hcg rastie :slight_smile: .
Prajem Vam krasny slnecny vikendik :slight_smile: .
2. máj 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mno slniecko sice svieti, ale priserne fuka, hroza :frowning2:
Petronelka si zlata, bodaj by si mala pravdu :slight_smile:
2. máj 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeeej babulky, to su prekrasne dialnice :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: blahozelaaaaaaaaam, urcite to bude krasne HCG :wink:
2. máj 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukulik dakujemeeeeeeeeeee :slight_smile: ty sa kedy chystas na stimulku? to bude druha?
2. máj 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj baby. Všetkým vám prajem krásny deň.

No tá tehuvlna sa tu ozaj krásne rozrastá a silnie. Dúfam že aj nás ostatné so sebou stiahne. :grinning:
Gratulujem vám k testíkom. :slight_smile:

Ixinka nám tu opeknela. Super fotka. :slight_smile:
2. máj 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mirus :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ze opeknela :grinning: :grinning: :grinning: keby radsej otehotnela :grinning: :grinning: :grinning:
2. máj 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ixi urcite je to sprievodny jav toho, ze si otehotnela :grinning: :grinning: :grinning:
2. máj 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok