Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

ixi
autor
1. máj 2009

melisska zvladneme to

ixi
autor
1. máj 2009

idem daco popozerat 😉

dafy
1. máj 2009

ixi neutekaj

dafy
1. máj 2009

tak ako tak pozeram tento mesiac je poriadne plodny 😀 😀 a ja som ho zase nestihla 😝 no hlavne ze si ho stihla ty ixi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

melisska
1. máj 2009

peta u nas tak isto okrem toho duphastonu 😒

ixi jasne, ja som uz stara paka 😀

dafy co si nestihla? ved uz mas jednu babulku a to je štastie 😵 aked je jdena urcite bude aj druhyyyyyyyy 😵

melisska
1. máj 2009

Dobruuuuuuuuu nocku 😵

petronelka77
2. máj 2009

Ahojte babulky, chcem sa spytat, ci je mozne pri tehu testoch, ze vcera 9-y den po KET som mala silnejsiu ciarku ako dnes? Testy mam rovnakej znacky, moc je ranny.
Bojim, bojim.

steva
2. máj 2009

ahojte a dobre ranko 😵
Petronelka hlavne je ze ta ciarka je tam a ty bud kludna a tes sa ze si tehulka 😵 😵 😵 krvicka to uz len potvrdi.

petronelka77
2. máj 2009

Stevka, zakazte mi testovat 😉 . Pridala som aj testy, tak mozte porovnat. Nemal by byt dnes uz vyraznejsi alebo je to ok? Ja sa teskam, ze su tam //, ale sa bojim, ze HCG klesne.
Dakujem.

steva
2. máj 2009

ja si nemyslim ze ta ciarka je slabsia 😉 je to ok uvidis.vsetci ti tu silno drzime palce 😵 😵 😵

ixi
autor
2. máj 2009

petronelka nieje slabsia ked ten test uplne vyschne tak bude este viditelnejsia

petronelka77
2. máj 2009

Dakujem Stevka 🙂 .
Vies, uz mi raz HCG kleslo pri ET. Ale mas pravdu, nebudem zbytocne stresovat. Ciarocky su tam. Testovala som z novej krabicky, tak mozno preto 😉.
Dufam, ze panbozko nam teraz konecne dopraje.

petronelka77
2. máj 2009

Ixi, si zlata, ja uz asi fakt zacinam stresovat, do pondelka osediviem 😉 .
Vies, pocitala som, ze bude vyraznejsia ako vcera. Nevies ako rychlo stupa HCG, kazde 2 dni by mal byt viditelny rozdiel?

ixi
autor
2. máj 2009

aj ja ked som mala pozit.testy po et tak sa mi zdalo ze je ten druhy slabsi a ked vyschol tak bol ako dialnica 😀 😀

melisska
2. máj 2009

Dobre ranko 🙂

ixi pekna fotka 😉

peta nie je slabsiasu pekneeeeeeee, ale ked testujes kazdy den nevidno ten rozdiel, HCG rastie kazdy druhy den 😉

melisska
2. máj 2009

ixi ako sa mate??? 3v1 😵

katy2
2. máj 2009

ahojte 🙂
vsetkym prajem pekny den 😵

valery08
2. máj 2009

Ahojte kočky, petronelka 77 tie dialnice na testíkoch sú krásne. Ja som testovala na 11 deň od ET s testom RAPICLEAR citlivosť 10 mlU a mala som len slabuliiinkú čiaročku a dnes sa na nás usmieva krásna princezná. HCG na 12 deň od ET som mala 430. Silno ti držím palce a aj tebe ixi a verím, že Vám to výjde a budú z Vás čoskoro šťastné maminky 🙂 .

kukulik30
2. máj 2009

krasny den vsetkym 🙂 u nas je zamracene, ale dufam, ze sa to poobede potrha 😉

lyndus
2. máj 2009

Ahojte babulky, Petronelka nebojaj, urcite neni slabsi...ja som dnes tiez testovala xixixi 😀 prilozila som fotku do albumu, tiez sa utesuje, ze je to o trolililililinku silnejsie ako vcera, aj ked ktoho vie, testnem zas zajtra 🙂

lyndus
2. máj 2009

len dufam, ze to neni tym, ze este poriadne nevyschol, ale snad nie 🙂

valery08
2. máj 2009

až teraz som si prečítala zopár strán do zadu a vidím, že je tu viac čakateliek na malinký batôžtek štastia, tak nech Vám to všetkým výjde 🙂 🙂 🙂

lulocka
2. máj 2009

Ahojte čiarky sú krásne a nebojte sa všetko dobre dopadne.Silno vám všetkým držím prsty. 🙂 😉 🙂

petronelka77
2. máj 2009

Ahojte babulky, dakujem, snad to bude vsetko ok.
Lyndus, nadherne //, pekne hcg rastie 🙂 .
Prajem Vam krasny slnecny vikendik 🙂 .

lyndus
2. máj 2009

Mno slniecko sice svieti, ale priserne fuka, hroza ☹
Petronelka si zlata, bodaj by si mala pravdu 🙂

kukulik30
2. máj 2009

jeeeeeeeeeej babulky, to su prekrasne dialnice 😵 😵 😵 blahozelaaaaaaaaam, urcite to bude krasne HCG 😉

lyndus
2. máj 2009

kukulik dakujemeeeeeeeeeee 🙂 ty sa kedy chystas na stimulku? to bude druha?

mirus25
2. máj 2009

Ahoj baby. Všetkým vám prajem krásny deň.

No tá tehuvlna sa tu ozaj krásne rozrastá a silnie. Dúfam že aj nás ostatné so sebou stiahne. 😀
Gratulujem vám k testíkom. 🙂

Ixinka nám tu opeknela. Super fotka. 🙂

ixi
autor
2. máj 2009

mirus 😀 😀 😀 😀 ze opeknela 😀 😀 😀 keby radsej otehotnela 😀 😀 😀

lyndus
2. máj 2009

ixi urcite je to sprievodny jav toho, ze si otehotnela 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre