Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

deni5
16. mar 2012

@mimusa4 aj u mňa prvá inj.pichnutá.

deni5
16. mar 2012

@zuzlik7 ja som začala pichať dnes a pýtala som sa kedy bude odber,lebo ja mám manžela preč a musí priletieť a preto to musím orientačne vedieť.Vravela sestrička,že mám rátať 28 alebo 29 alebo 30 odber.Tak je to taký 13-15deň od prvej inj.

bique
16. mar 2012

@franina @zuzlik7 ako som uz pisala drzkam palce 😉 mne pichal mm...on mall pichat na riedenie krvi par mesiacov predtym po operacii kolena a poveril ma, ze sam to nezvladne a ja som nezvladla, lebo kym som pichla, tak skoro omdlel 😀 😀 😀tak na tretikrat uz pichal sam 😀 no a akoze ja som nevedela pichnut ani sebe a tak som stresovala zo vzduchovych bublin a ze nebudem tyrat samu seba, tak mi to radsej uz pichal sam aj proti protestom 😀 😀 😀 😲 ze teda aj vzduch napichne, hehe...ale nic sa nestalo a prezili sme...chichi...dakujem mu 😉 aj vy to vsetky zvladnete....hlavne to neriesit do hlbky, lebo nejak to prejde 😉 nestresujte ako ja....drzim silno silno 😉 🙂

bique
16. mar 2012

@mimusa4 tak ja som bola posledna na uvz s muzom, sestricka sa este pytala, ked sme odchadzali, ci nejdeme na pivo, ze ide s nami 😀 😀 😀 nas uz dokonale pozna, my sme tam viac ako na klavir 😀 😀 😀 KET mame v piatok 23.3....a ktora si bola ty?

bique
16. mar 2012

@nurili haloo halooo tu sokol 2 tu sokol 2 😀 tak to mame den D rovnaky 😀 😀 😀 na kolku ides? ja 10,30.... KET ak som pochopila spravne 😀?

zuzlik7
17. mar 2012

@deni5 super...ked to bude ten 13ty den tak to vyjde presne na piatok...co by bolo dobre...lebo vklad by vysiel tesne pred velkou nocou....ltt ;) no uvidimeee...vyslo to u nas trosku tak divne, ale hadam urobia tak, aby bolo dobre 😉

zuzlik7
17. mar 2012

@bique jeeeej, verim, ze to zvladneme....ved vsetky to robime pre tu istu radostnu vec ;) prva injekcia bude predsa len asi trosku o nervy a pri tej poslednej uz budeme profesionalky :D a ty to uz mas len za par dni...juuuj budem na teba mysliet, drzat prsteky a viem, ze nam po par dnoch oznamis tu naj naj naj spravicku ;)))

franina
17. mar 2012

Holky bude sranda, ze tu vsetky cakame na jedno... nech nám to vyjde vsetkym 😵 😵 😵 😵 😵 😵

nelynka
17. mar 2012

zienky moje, ostavate niektore doma na PN po odbere..
u nas v praci sa tak vyvnula situacia ze teraz vazne nad tym uvazujem.. 😖

zuzlik7
17. mar 2012

@nelynka ja som na pnke od februara ked som bola na laparke...a uz na pnke ostanem a ak sa bude dat tak az do konca...predsa je to len rizikovejsie...a aj keby som nebola, tak po odbere by som sa na pnku dala...lebo co sa tyka napr. aj mojej prace, tak by toto cele bolo zbytocne...stresy, prenasanie tazkych veci a ludia, ktori by na to urcite nebrali ohlad....hmm...

zuzlik7
17. mar 2012

@franina nooo veru...potom si vytvorime forum s nazvom "Splnene sny v splne" 😉

nelynka
17. mar 2012

@zuzlik7 a PN ti vypisal gyndos alebo v splne? neviem kde si ju mam pytat lebo cim dalej tym viac nad tym uvazujem..a ked manazerka vezme veducej ziadost na preradenie na nizsiu finkciu ani nad tym nebude vahat a idem..

zuzlik7
17. mar 2012

@nelynka ja mam pnku od gynekologicky...no u nas napr. preradenie nehrozi a este aj sefa mam gestapaka...takze ja sa uz aj preto nechystam nastupit...predsa je lepsie byt v klude...a verim, ze takto je ovela vacsia sanca na uspech ;) mam 2 zname, co boli po ivf a boli tiez vypisane minimalne 4mesiace....tak si to zvaz, co je lepsie pre teba a pre to obdobie co je pred tebou

nelynka
17. mar 2012

@zuzlik7 no urcite klud a pokoj..ale ja som taky typ cloveka ze som strasne ferova k ludom co su ferovi ku mne.. ale ked toto veducej chvalia, uz ma tam nic drzat nebude...
a pokial sa bude dat, byt vypisana aj keby IVF nevyslo co najdlhsie, berem vsetkymi desiatimi..
😀

franina
17. mar 2012

@nelynka
@zuzlik7 davate sa na pnku? ja tiez rozmyslam ze co a ako? 😒

zuzlik7
17. mar 2012

@nelynka ja som tiez ferova...ale moje zdravie a zdravie babatka je pre mna teraz na prvom mieste....a u nas v praci nikto na nikoho ohlad neberie...takze ja som uz rozhodnuta ;)

zuzlik7
17. mar 2012

@franina ja uz na pn som a planujem na nej zotrvat ;)

franina
17. mar 2012

@zuzlik7 joooooj ako ti dobre ... aj ja sa dam na pn, ale neskor az po odbere...

zuzlik7
17. mar 2012

@franina dobre dobre....dostala som sa do psychickej pohody a dufam, ze mi aj ostane ;) doma je doma...ziadne stresy...

franina
17. mar 2012

@zuzlik7 a nenudis sa doma? co take robis? pratas kazdy den? 😀

deni5
17. mar 2012

aj ja si pojdem po PN pred odberom,lebo trocha kľudu nezaškodí,aj keď ja mám krásnu prácu,ale tiež sú tam stresy.

zuzlik7
17. mar 2012

@franina a vies, ze nenudim a mam pocit, ze aj preto si to uzivam, lebo moja praca dost psychicky vycerpavala ;) mas pravdu...teraz prebehlo veelkee jarne upratovanie...postihala som vsetko...takze teraz uz len oddych ;)

franina
17. mar 2012

@zuzlik7 tak ze pohodicka 😉 no super, tak uvidim, ci mi doma nepreskoci... 😀

nelynka
18. mar 2012

@zuzlik7 takze veducej to vzala,dneska nas vyhnali do roboty a ja som uz dorazena. Dnom OPU odchadzam na Pn aj ja ;D

majka_drobka
18. mar 2012

ahojte, dnes si zacinam pichat menopur, chcem sa opytat, je nutne dodrziavat pri tom nejaky pitny rezim alebo nieco podobne? nasla som na nete taku info a kedze nemam skusenost, prosim vas o radu. dakujem.

zuzlik7
18. mar 2012

@franina no vies co mne zatial nepreskocilo a verim, ze sa to ani nestane ;) xixi...a aj keby som sa mala unudit pre babatko ta nuda stoji za to nie? :D a ty ako, uz dosla?
@nelynka podla mna je to najlepsie riesenie...a na druhej strane sa neoplati riskovat 😉

noooo babenky, dnes mam za sebou prvu gonalku ;) celu noc som nespala, lebo som sa bala, ci to neboli a tak...a manzel mi to uspesne a bezbolestne pichol, takze sa uz tesim na tie dalsie a neeeech to rychle utecie, aby sme sa mohli potom tesiiiit vysledkom ;)

franina
18. mar 2012

@majka_drobka ahoj, samozrejme vela pit aby si nedostala OHSS!!!

@zuzlik7 gratulujem k prvej vcielke, nech ti to rychlo zbehne !!!
ja zatial mrchu nemam... zajtra musim volat do centra 😒

nelynka
18. mar 2012

@zuzlik7 tak tak..ja neriskujem..ja vzdy hovorim, ze co sa ma chytiti tak sa chyti ci budes lezat alebo prevlacovat vrecia zemiakov..ale ja uz si proste potrebujem oddychnut..
len neviem kto tam v tej nasej predajni ako bude robit, kezde vsetky okrem jednej pojdeme na PN 😲 😀 😀 😀

nelynka
18. mar 2012

@franina ja do seba nejako neviem dostat vela vody, ani zaboha..myslela som ze to nejako bude citit, ale ja ani vajecniky necitim, len rano ked vstanem tak podbrusko..inak ee..
tak tiez dufam ze sa mi neujde OHSS 😒 ☹

zuzlik7
18. mar 2012

@nelynka ono no mozno vyznie divne, ale mne ta laparka prisla vhod, lebo tiez som to uz mala v praci o nervy a este radsej sa ivf tak urychlilo...resp. ze to prislo tak rychlo .... 😉 sme na tom rizikovejsie ako tie otehotneju normalne, aspon to vravia statistiky...takze oddychom zopar dni nic nepokazime ani jedna...xixi a hlavne si to uzime, lebo potom dalsich nasledujucich par rokov si teda neoddychneme 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre