Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

nelynka
19. mar 2012

@zuzlik7 dobre som dopadla,v stredu mam OPU,
este som dneska letela poobede po recept,bo mi
doki k liekom napisal len jedem pregnyl a to by mi
bolo malo :D ta mala sestricka srandu zomna :D

bique
19. mar 2012

@mimusa4 mam tmave 🙂 ja som ta urcite zaregistrovala, len si uz neviem vybavit tvar 😒 ale to ja tak stale, mam velmi slabu pamat na tvare 😖 kedy ides zasa? ja mam v piatok KET 😀

bique
19. mar 2012

@zuzlik7 blizi sa blizi 😀 uz sa tesim 😀 som sice momentalne ako zduty balon, ale nevadi, hlavne nech je vsetko ok 😉 no a ja som dnes mala energy asi aj za teba, lebo tolko som urobila v zahrade, ze niekedy za tyzden tolko neurobim 😀 skoda len, ze zacalo prsat, no ale aspon som nemusela polievat travnik 🙂 ja som dnes ale zacala brat aj utros a od toho sa tak dobre spi 😅 takze asi dnes bol posledny hyperaktivny den 😀

bique
19. mar 2012

@nelynka drzim palce, nech je uroda kvalitna a bohata 😀 v stredu budem na teba mysliet a cakat info 😉 ja som tie buraky uz jedla ako za trest, no ale to som potom aj vyzerala ☹ myslim, ze by to islo aj bez nich, no ale bola som neskusena...teraz by som uz iba spoliehala na hektolitre fatry 😀 😀 😀 😀 a to dufam, ze uz nebude potrebne 😝

bique
19. mar 2012

@nelynka a odporucam viac ako pakel, to ti bude malo 😀 😀 😀 😀 minimalne dva 😕 😅

zuzlik7
19. mar 2012

@nelynka 😀 😀 😀 sestricka je velmi zlata...fakt som sa u lekarov s takou pohodackou este asi nestretla ;) a kedy si pichas pregnyl?

zuzlik7
19. mar 2012

@bique no to asi ano, lebo ja som dnes bola totalka mimo 😉 a este som mala navaly - raz teplo a o par minut maximalka zima 😀 ale to bude aj preto, ze sa tak brutalne zmenilo pocasie...a ty uz len oddychuj, spinkaj, aby sa zmrzlinkam poriadne zadarilo ;)
@franina neeboooj do stredy urcite dojde 😉 a naozaj si dal poharik vinka...uvolnis sa a iste aj pomoze a ta svinucha dojde 😉

deni5
19. mar 2012

@mimusa4 z jedne j ampulky ti vyšlo 3x po 225UI?

franina
19. mar 2012

@mimusa4 ta ja slepa nevidim 😀 😀 😀 😀 😀

franina
19. mar 2012

@zuzlik7 tak dufam, ze uz dojdu lebo fakt je to tak tazke 😒

deni5
19. mar 2012

treba pred OPU okrem interného predoperačného aj ARO?

nelynka
19. mar 2012

@zuzlik7 veru veru, mna si hned zapametala, ako sa volam..hned vie :D
xi ani karticku jej uz nedavam..
picham zachvilku, dneska o 21h 😀

nelynka
19. mar 2012

@deni5 nie ja som bola len na internom predoperacnom, nikde inde..

nelynka
19. mar 2012

@bique no zatial som vzala len dve flasky lebo my chodime na nakupy pomali kazdy den, bo moj drahy pije jak duha 😀
ale aj buraky uz mam, tie mam tiez rada.. 😀 😀 😀

mimusa4
19. mar 2012

@franina o 14:25 spomínali.. 🙂
@bique aj ja mám tmavé s červeným odtieňom..idem v stredu 🙂
@nelynka tak v stredu sa vidíme budem držať palce 😀
@deni5 tak sa mi zdá že vyšlo to na 3x po 225 tiež som tak mala predtým..

deni5
19. mar 2012

@mimusa4 Ďakujem 🙂

franina
19. mar 2012

@mimusa4 hm??? vobec ti nerozumiem 😀

zuzlik7
21. mar 2012

Ahojte baby...nastal u mna taky maly problem a chcem sa opytat, ci ste sa s tym niektora nestretla...moja minulotyzdnova ms nie je skoncit...je to sice len spinenie, ale dokopy to trva uz 8dni...mozu to sposobovat hormony?

nelynka
21. mar 2012

@mimusa4 dobre ste držali palce moja..

25vajíčok zo mna vydolovali, som zvedavá kolko sa oplodní 😀
a v pondelok idem na transfer o 11h..
a sama som bola na odbere 😀 😀 som mala VIP 😀 😀 😀

nelynka
21. mar 2012

@zuzlik7 moja kludne to moze byt hormonami..ty stymulujes teraz alebo nieco?

majka_drobka
21. mar 2012

ahojte, vypisujem ten suhlas do splnu a chcem sa opytat, ci je podla vas lepsia predlzena kultivacia... lebo mam dilemu, chapem, ze po predlzenej sa viac ukaze, kolko oplodnenych vajicok odumrie, na druhej strane, nie je tam riziko z dlzky casu, kedy sa nechavaju mimo maternice?

mimusa4
21. mar 2012

@majka_drobka ja som dala súhlas na všetko.. ak treba nech radšej je..

@nelynka krásne to máš aj za mňa 🙂 .. takže jasné pk..držíme palce naďalej 😵 ..a pekne relaxuj 🙂

dievčatá mali ste už nejaké jajka po 5dňovom pichaní? teda prvá kontrola

nelynka
21. mar 2012

@majka_drobka on sa ta este aj tak pyta po odbere ci
pk chces alebo nie..

@mimusa4 ja som mala po prvej kontrole 16vajok

bique
21. mar 2012

@majka_drobka ahoj...zalezi od toho, kolko bude oplodnenych...PK nepreziju vsetky, ale je nazor, ze ak nepreziju PK, tak ani po transfere sa nebudu dalej vyvijat ak by bol transfer napr. na 3ti den...ja som tiez mala vsetky po PK...ked mas PK a ides z cerstvych na ET, je vyssia pravdepodobnost ze sa uchytia emoticon ked ET nahodou nevyjde a zvysne po PK ti zmrazia, tak sa potom zasa nemusia vsetky rozmrazit, lebo ked su viacbunkove, je vacsia pravdepodobnost ako pri menejbunkovych, ze ich ten proces mrazenia a rozmrazenia poskodi a prestanu sa vyvijat emoticon moja osobna skusenost: 16 embryjikov po PK, s dvoma ET, uspech na prvykrat, 26tt predcasny porod bez vysvetlitelnych pricin...o rok nato KET s jednym po PK, vyborna jednickova kvalita, ale neuspech...no a teraz 23.3. zasa bude KET s ebmryjkami po PK, vkladame dve, tak dufam, ze bude uspech emoticon nam po ET 14 zamrazili, vsetky po PK, pri prvom KET museli rozmrazit az 7, tak dufam, ze teraz sa nam zo zvysnych 7mych pekne parik rozmrazi a este nejake ostanu emoticon moj nazor: nechaj to na doktorovi, urcite vie co robi ked PK odporuca aj ked neoporuca emoticon zvysok je uz na vyssej moci...a najdolezitejsie je verit a pozitivne mysliet emoticon drzkam vsetky prsty a palce emoticon emoticon

bique
21. mar 2012

@majka_drobka no tak trosku sa mi to poemotikonovalo, 😀 ale hadam sa to da pochopit, xixi

bique
21. mar 2012

@zuzlik7 mozu...ja som vkuse krvacala z nosa ☹ ale cinkni pre pokoj duse do splnu 😉

bique
21. mar 2012

@nelynka ahoj, gratulujem 😀 krasna uroda 😀 drzim palce na ET, urcite sa podari 😀 ja uz budem v tom case 3ti den po KET 😀

zuzlik7
21. mar 2012

@nelynka ano ano...dnes som mala 4. davku ... idem tam v piatok tak sa na to popytam...;( ale hadam to nebude nic zle..juuuj a suuuuper, ze uz mas po odbere, ten cas tak rychle leti, nie?dufam, ze aj nam tak poleti...my by sme mali mat niekedy buduci tyzden a som zvedava kedy to bude ;) a budem silno drzat prsteky na pondelok...davate 2 ci jedno?

mimusa4
21. mar 2012

@nelynka tak ja neviem asi som stará alebo čo pri predošlých ivf som tak nereagovala že ovarial v kľude a to piaty deň pichania a 300 a nadalej mám aj tak pichať ☹ a ešte z lekárne treba 2 x gonal čo ak nič nenarastie 😖
@zuzlik7 aj ja som mala dlhšie ms ako zvykne

mimusa4
21. mar 2012

@bique držíme palce 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre