• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Plnenie snov v splne 3

21. februára 2016 
Klop klop je tu niekto? uz ani mamicky sa nam tu neukazuju....
20. jún 2012 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajtra konecne prva do bruska...tesim aj bojim ako to cele dopadne :sweat_smile:
21. jún 2012 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@nurili tak uz len nejaky ten mesiac a vytlacis :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. jún 2012 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bique najradsej by som len vyplula, :grinning: :grinning: :grinning: nech uz je to akokolvek teskame sa velmi.... :wink: :wink: :wink:
21. jún 2012 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@bique tak drzim palciska....tfuj, tfuj, nech to dobre dopadne, ako inak len s //..... :wink:
21. jún 2012 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bique ahoooj, tak ako ide snazilkovanie, uz si bola na kontrole? :wink:
25. jún 2012 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nurili ahoj...na kontrolu idem v stredu, brucho sa nafukuje, dnes som po 4tej inekcii menopuru, celu noc som nespala, lebo som mala strasne krce a tak nafuknute brucho, ze som myslela, ze ma kazdu chvilu roztrhne :confounded: rano to uz bolo ok...to uz druhu noc takto, takze potom vyspavam cez den :grinning: v stredu dam vediet ako som dopadla....a vy ako? uz sa vam to krasne krati :grinning:
25. jún 2012 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nurili krásny kočík :wink: čo to za značku?

@bique držím palce!!!
25. jún 2012 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@franina dakujem :grinning: vidim, ze ty nam krasne postupujes, dufam baby @nurili , ze sa k vam za nejakych par dni pridam :grinning:
25. jún 2012 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@bique snažím sa.... ale obavy su stale... my splniecka sa budeme asi stále báť...
a jasné že sa pridáš už ťa čakáme :wink:
25. jún 2012 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte, splniecka :slight_smile:

@nurili tebe sa to uz kraaaati.... drzim palce na den D :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@franina ty uz mas tiez krasny tt :dizzy_face:
@bique drzim palce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Pozdravujem vsetky.....
Nase ratolesti rastu.... Mala ma uz 3 roky a drobec 8 mesiacov..... strasne to uteka..... :slight_smile:
25. jún 2012 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@katy2 dlho si tu nebola... :zipper_mouth:
dakujem....uz sa neviem dockat....nech ti len deticky rastu a robia radost.... :wink:
25. jún 2012 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bique v stredu cakame na spravicky.....nezabudnut na pitny rezim....a ked mozes tak odychuj.....ci to pomoze to neviem no urcite neublizi...ja som oddychovala kolko sa len dalo a hlavne po vklade... :wink:este si pamätam ze po vklade som mala asi 2 dni teploty ale bez bolesti hrdla a potom....bum - sok..... :grinning:
no zas sa opakujem....ale ja uz by som bola taka rada aby si bola dalsia tehulka... :dizzy_face:
25. jún 2012 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nurili inak ani nemoze byt akoze sa k vam tehulkam pridam :grinning: ja som pri prvom neoddychovala a chytili sa hned dve z dvoch co vlozili...ale bohuzial 27tt bol nestastne nas :cry: ale to uz vies...po obidvoch ketkach som oddychovala a nepodarilo sa...v den vkladu si urcite polezkam, ale potom budem fungovat tak normalne...jasne, ziadne premahanie, dvihanie tazkeho, ale normalne navarim, pojdem so psikom na prechadzku...najpodstatnejsia je podla mna psychicka pohoda a viera v uspech...ostatne je vo hviezdach :confounded:
25. jún 2012 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bique aj ja som verila, dokonca som si aj tehotenske nohavice kupila, taka som bolal frajerka pred vkladom :grinning: no a vzdy som tuzila po tom ze ked otehotniem tak sa dam ostrihat na kratko a samoska ze som to urobila este pred vkladom, ja som verila....ale hlavne som bola v psychickej pohode....to je fakt..... :wink:
no a este to tak ze by ti to nevyslo..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. jún 2012 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
baby, ja zasa nebudem spat :frowning2: zasa sa mi brucho zacina nafukovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: do nepricetna
25. jún 2012 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja zlata, skus sa opytat zajtra na kontrole dr. co by pomohlo, ale tusim som tu niekde citala ze treba pit aj fatru a jest slane tycinky, tak skuuuus :wink:
@bique
26. jún 2012 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bique musis vela vela piť tak ako pise @foryou25
26. jún 2012 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bique Fatra je dobra, ja som ju tiez pila aj na silu ked neslo..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. jún 2012 o 00:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bique ano ano fatru, slane oriesky a tycinky papat a viacej solit..lebo vraj sol pohlcuje vodu :slight_smile:

inak kocky ideme na KET, pokial sliznica dorastie tak ako ma..tak som zvedava o tyzden ideme na kontrolu..tak uvidime..
28. jún 2012 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@franina @nurili @nelynka dakujem baby za radu, ano ja viem....cez den vypijem cez 3l, takze som ok, ale vecer som sa stale nejak pozabudla, ale uz davam pozor a je to omnoho lepsie.... :grinning: orieskov a tyciniek sa vsak vzdavam, lebo pri prvom ivf som este ani neotehotnela a uz som mala 5kg navyse :stuck_out_tongue_closed_eyes: teraz zatial nejake to 0,5 az 1kg, ale to vobec neriesim, lebo len ta voda vo mne vazi asi viac :grinning: doki davky nezvisil, pichame dalej ako doteraz, ze uz len vydrzat...v pondelok kontrola a asi v stredu potom odber...pekny dnik vam vsetkym...papa
28. jún 2012 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@bique no supeeeer......uz sa ti to teda krati..... :dizzy_face:
Je este v centre stale tolko ludi v cakarni?
28. jún 2012 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dlhšie som tu nebola.Kedy majú v splne dovolenku?Chcem ísť na KET ale neviem či to stihnem.
28. jún 2012 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky ako je mozne ze pri IVf som brala aj duphaston aj utrogestan a teraz mi na KET napisal len cisto utrogestan??

@deni5 ahoj, netusim kedy maju dovolenku
vcera jej sesternica volala a ze vraj ma zavolat ked bude 1DC ci nemaju dovolenky uz v july, ani sestricka jej nevedela este povedat..
30. jún 2012 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelynka ahoj..pri ket dava iba estrimax a potom utros...ja som tiez takto mala, duphaston pri ket nedava vobec asi
1. júl 2012 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelynka dúphaston pri ket nedáva...
1. júl 2012 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@franina ahoj, pozeram ako ti to pekne ubieha, ako sa citis? :wink:
1. júl 2012 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bique
@franina akujem kocky. ale to je divne dost nie? ze nedava duphik pri KET :unamused:
1. júl 2012 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nurili ano ubieha ale ty to uz más za pár :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: cítim sa uz ovela lepsie, ako na zaciatku :slight_smile: necakala som ze zaciatky budu taketo tazsie :slight_smile: kde budes rodit?

@nelynka áno aj pre mna bolo cudne aj som sa vtedy ked ja som isla na ket tak som sa opytala a ze naozaj nedava...
1. júl 2012 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@franina fiha, no tak ale asi vie preco to tak je.. aj ked mi to je divne preco..
no aj ked duphik a utros je vpodstate to iste, nie?
1. júl 2012 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok