Plnenie snov v splne 3

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😃 😃 😃 😃 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😃 😃 😃
franina
1. júl 2012
@nelynka tiez si myslim ze je to to isté, ale preco sa potom dáva pri et aj aj??? =-) bolo mi to take cudne
nelynka
1. júl 2012
@franina no ved toto praaave :-|
sa skusim sestricky opytat ked pojdem, na rozdiel..preco sa to tak dava, az nezabudnem na to..
franina
1. júl 2012
@nelynka ok aj ja som zvedava... kedy tam ides?
nelynka
1. júl 2012
@franina v stredu idem na kontrolu na UZV tak som zvedava ako sliznica rastie..
zatial nic necitim 😃 😃
franina
1. júl 2012
@nelynka uvidi sa v stredu ze co a ako...
a vidis ako dopadla genetika vtedy?
nelynka
1. júl 2012
@franina no genetika plodu dopadla dobre, nic sa tam nenaslo, ani histologia nic nepreukazala, dokonca ani zapalove zmeny..
genetiku nas s MM este nemame, mala by dojst kazdym dnom uz..bo vraveli tak 2-3tt ze to bude trvat..
foryou25
1. júl 2012
kocky kedy ste asi v priebehu stimulky zacali nieco citit v podbrusku? jasom dnes po 3 injekcii, a zatial nic necitim
franina
1. júl 2012
@nelynka uz by mohli poslat ... :-| potom daj vediet 🙂

@foryou25 cca po týždni
nurili
1. júl 2012
@franina no aj mne bolo na zaciatku na figu, a teraz sa citim nemotorna, pomala, nevladzem, myslim tym ze skoro sa unavim uz by som to aj mala rada za sebou.... 😉 hlavne tie horucavy ma zabijaju.... :-p ja budem rodit tu u nas dohodli sme sa ze vo vani a s akupunkturou tak uvidime ako sa to vsetko podari.... :-x nech bude ako chce len nech sa to vsetko v zdrav podari....to si zelame kazda.... 😉
nelynka
1. júl 2012
@foryou25 ka som citila az pri nejakej 6-7injekcii..

@franina no ono tam aj tak nic nenajdu, my mame genetiku robenu uz davnejsie, toto som dala len pre istotu robit znova 🙂
bique
2. júl 2012
@nelynka potom infoskuj, co si od sestricky zistila 😉
bique
2. júl 2012
@foryou25 ahoj...ja som citila asi po 4tej injekcii, ale ja citim aj bez stymulky, takze u mna to je tak :-N
franina
2. júl 2012
@nurili bude dobre nebojkaj 🙂 uz to más za pár 🙂
foryou25
2. júl 2012
@bique
@nelynka
@franina dik, uz dnes cosi zacinam citit, trosku podbrusko taky jemny tlak,a krize :-|
nelynka
2. júl 2012
@bique jasneee hned podam, az na to nezabudnem 😃 😃
zuzlik7
3. júl 2012
Taaak dievcata...vcera pichnuty decapeptyl a od 17.7. sa ide na to 🙂 verim, ze tentokrat uz o mesiac budem hlasit, ze to bolo uspesne... 😉
zuzlik7
3. júl 2012
@deni5 ahoj 😉 dovcu v splne budu mat pravdepodobne posledne 2 augustove tyzdne...takze stihas 😉
majka_drobka
4. júl 2012
@zuzlik7 @deni5 posielam vsetko najpozitivnejsie a pevne verim, ze vsetko bude super 🙂 silno na vas myslim, drzkajte sa!!!
franina
4. júl 2012
@nelynka @zuzlik7 @deni šťastná trojka držím Vám palceky 😉
nelynka
4. júl 2012
@franina dakujeme pekne, veru dobre sme sa tam zisli, naraz vsetky tri 😃
zuzlik7
4. júl 2012
@majka_drobka @franina dakujeme dievcata....😉
franina
5. júl 2012
@zuzlik7
@nelynka @deni5 nezabudnite potom písať ako napredujete, čo cítite, folykuli či rastú atd. 🙂
nelynka
5. júl 2012
@franina urcite dáme vediet, ked bude nieco zaujimave 😃
ja aktualne mam a/b = 9 ale co to znamena netusim 😃 😃 😃
melisska
5. júl 2012
@nelynka sliznicu mas 9 mm co je super 😉
nelynka
5. júl 2012
@melisska jeeeej konecne vysvetlenie 😃 dakujeeem
a aka ma byt vysoka na KET sliznica?
melisska
5. júl 2012
@nelynka uz od 7 mm je to oki 🙂
foryou25
5. júl 2012
@franina informujem ta aj ja 😃 😃 , ja som vcera bola na kontrole pri stimulke, nejake foliky tam boli, v pondelok dalsia kontrola, v stredu mozno odber jajok 😉
franina
5. júl 2012
@foryou25 no super infoska a spravicka ... len tak dalej, cakam dalsie infosky 🙂
bique
5. júl 2012
@nelynka vyska sliznice, moja 😃 takze velmi pekne 😃
bique
5. júl 2012
ahojte splnky 😉 ja vcera OPU, z jedneho vajecnika 23 vajok, odporucil PK, takze v pondelok ET :-N dufajme, ze ich do pondelka vydrzi co najviac 😉