• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Plnenie snov v splne 3

21. februára 2016 
@bique krááááááása, drzim palce!
5. júl 2012 o 18:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@bique To je nadherna uroda :wink: Drzim Vam place a zelam uz iba stastne konce :wink:
5. júl 2012 o 23:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
kocky, aj vy ste mali pocas stimulky taky ten plodny hlien? ja ho mam nejak na rozdavanie a neviem ci to tak ma byt :unamused:
6. júl 2012 o 10:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bique jeeejda....to je ake super....kiezby som aj ja mala co najviac....teda aspon tolko, aby boli aj zmrzlinky....neboj vydrzi ich vela ;) a verim, ze vacsinu ani nebudes potrebovat, lebo teraz to vyjde na 100% a dojdes az do vitazneho konca ;))) silno drzim prsteky....
6. júl 2012 o 13:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@zuzlik7 drzim aj ja palce, treba pozitivne mysliet a iba na to, ze sa to podari :wink:
7. júl 2012 o 14:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@foryou25 je to normalne a myslim ze aj dobre...... :wink:
7. júl 2012 o 21:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Babenky, bojujte.....drzim palce..... :wink:
7. júl 2012 o 21:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
baby, ja sa chcem opytat, ci ste niektora mala pred ET bolesti ako na menzes...citim dost podbrusko, ET ma byt zajtra....asi je to po stymulke a odbere normalne, nie? ci?
8. júl 2012 o 10:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nurili tak ty onedlho zabojujes najviac :grinning: drzim palce, ked to pride nech to ide rychlo a bez bolesti :grinning: a potom uz iba radost nekonecna :wink:
8. júl 2012 o 10:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bique áno je to normálne, je to predsa len zásah......
8. júl 2012 o 11:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@bique tak ako pise @franina je to normalne a treba vela pit.....aspon dostatok.... :wink:
zajtra drzim palciska nech sa poriadne zahryznu...... :wink: parada...uz tesim na testiky..... :grinning:
8. júl 2012 o 14:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@nurili ja vypijem 6 litrov denna, tak to hadam staci :grinning: :grinning: :grinning:
8. júl 2012 o 16:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby neviem kto mi to spominal nieco so splnom a poharom vody a podla nejakej povery otehotnie ??? to ako funguje ?:slight_smile:)
8. júl 2012 o 16:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bique uf, uf tak daj pozor ze sa neutopis..... :grinning: :grinning: :grinning:
8. júl 2012 o 17:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte...takze jedna bublinka v brusku...doki dve neodporucal, kedze sme uz raz predcasne dvojicky porodili... :cry: ale vraj mame krasne embryjka, takze je velka sanca, ze sa uchyti aj to jedno :grinning: potom pojdeme pre surodenca, mame este 8 kvalitnych mrazacikov :sweat_smile: uz len prezit to cakanie teraz a verit iba v //
9. júl 2012 o 13:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to (11)
@bique drzte sa :wink:
9. júl 2012 o 13:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@milcsi a vy ste na tom ako s IUI?
9. júl 2012 o 20:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak ja mam vo stvrtok OPU, drzte labky :grinning:
9. júl 2012 o 21:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to (4)
@foryou25 drzime drzime :grinning: ja aj na nohach... :grinning: zelam vela kvalitnych jajok :wink:
10. júl 2012 o 17:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bique zatial nic moc. Prva nevysla, dalsi cyklus som nabehla do splnu a mali dovolenku a teraz zalezi kedy dorazi mrcha, lebo sa mi to kryje s dovolenkou :unamused: . Asi to uz nechame tak.
Strasne silno ti drzim palce, aby sa male chytilo :slight_smile: !!!!!
11. júl 2012 o 08:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@bique drzim silno prsty, bude to urcite fajn!
11. júl 2012 o 17:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@majka_drobka dakujem velmi pekne za prsty, kazdy jeden sa zide :wink: hadam nas maly jeden bojovnicek zabojuje....ma teraz dost miesta, tak sa moze roztahovat :grinning: a ty sa mas ako? citila si nieco, ze si otehu, ci nic? ja som pri prvom necitila vobec nic a cakala som dvojky...sranda je to, aky zazrak :slight_smile: len to cakanie je straaaaasneeeee...v nedelu budem testovat, to budem 6ty den po ET, pri dvojkach som uz mala peknu // ciarku...ty si kedy testovala prvy krat?
12. júl 2012 o 12:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@bique aj ja drzim labky :slight_smile: ja som testovala 7den, dokonca poobede a boli //
12. júl 2012 o 13:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
caute kocky, tak sa hlasim po OPU, vydolovali zo mna az 24 vajicok, odporucili PK, transfer v utorok, dufam, ze ich rpi nasom ubohom spermiograme aspon zopar prezije :wink:
inak ma straaasne boli brucho aj spodok, dala som si algifen kvapky, tak hadam kus polavi :confounded:
12. júl 2012 o 14:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@foryou25 wau super :wink: drzim dalej palceky :wink:
12. júl 2012 o 14:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@foryou25 Paradna uroda! Bude z nich dost silnych bojovnikov, neboj sa :wink: Urcite tam uz na vas netrpezlivo cakaju a krasne sa delia a vyvijaju :wink:
12. júl 2012 o 19:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@lienka_1 dakujem budem tam zajtra volat kolko sa podarilo oplodnit
12. júl 2012 o 19:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@zuzlik7 ahoj nebola som tu dlhšie, lebo som bola na dovolenke a zajtra som chcela ísť na USG do splnu,ale neprišiel menzes ešte,tak neviem či to je zmenou alebo niečím iným.A ty ako už stimuluješ?
12. júl 2012 o 21:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@franina a cakas jedno ci dve? lebo ja som pri dvojkach mala uz 5ty den po ET, myslela som si, ze uz som 6ty, lebo som nevedela, ze den ET sa nerata a uz tam boli, ziaden duch, ale normalne //...pri vklade jedneho neviem, ci to bude tak skoro vidiet :unamused:
12. júl 2012 o 23:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
takze podarilo sa oplodnit 16 jajok, uz len cakat kolko preziju do utorka
13. júl 2012 o 11:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to (5)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok