Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

franina
5. júl 2012

@bique krááááááása, drzim palce!

lienka_1
5. júl 2012

@bique To je nadherna uroda 😉 Drzim Vam place a zelam uz iba stastne konce 😉

foryou25
6. júl 2012

kocky, aj vy ste mali pocas stimulky taky ten plodny hlien? ja ho mam nejak na rozdavanie a neviem ci to tak ma byt 😒

zuzlik7
6. júl 2012

@bique jeeejda....to je ake super....kiezby som aj ja mala co najviac....teda aspon tolko, aby boli aj zmrzlinky....neboj vydrzi ich vela ;) a verim, ze vacsinu ani nebudes potrebovat, lebo teraz to vyjde na 100% a dojdes az do vitazneho konca ;))) silno drzim prsteky....

bique
7. júl 2012

@zuzlik7 drzim aj ja palce, treba pozitivne mysliet a iba na to, ze sa to podari 😉

nurili
7. júl 2012

@foryou25 je to normalne a myslim ze aj dobre...... 😉

nurili
7. júl 2012

Babenky, bojujte.....drzim palce..... 😉

bique
8. júl 2012

baby, ja sa chcem opytat, ci ste niektora mala pred ET bolesti ako na menzes...citim dost podbrusko, ET ma byt zajtra....asi je to po stymulke a odbere normalne, nie? ci?

bique
8. júl 2012

@nurili tak ty onedlho zabojujes najviac 😀 drzim palce, ked to pride nech to ide rychlo a bez bolesti 😀 a potom uz iba radost nekonecna 😉

franina
8. júl 2012

@bique áno je to normálne, je to predsa len zásah......

nurili
8. júl 2012

@bique tak ako pise @franina je to normalne a treba vela pit.....aspon dostatok.... 😉
zajtra drzim palciska nech sa poriadne zahryznu...... 😉 parada...uz tesim na testiky..... 😀

bique
8. júl 2012

@nurili ja vypijem 6 litrov denna, tak to hadam staci 😀 😀 😀

martinatavodova
8. júl 2012

baby neviem kto mi to spominal nieco so splnom a poharom vody a podla nejakej povery otehotnie ??? to ako funguje ?🙂)

nurili
8. júl 2012

@bique uf, uf tak daj pozor ze sa neutopis..... 😀 😀 😀

bique
9. júl 2012

ahojte...takze jedna bublinka v brusku...doki dve neodporucal, kedze sme uz raz predcasne dvojicky porodili... 😢 ale vraj mame krasne embryjka, takze je velka sanca, ze sa uchyti aj to jedno 😀 potom pojdeme pre surodenca, mame este 8 kvalitnych mrazacikov 😅 uz len prezit to cakanie teraz a verit iba v //

milcsi
9. júl 2012

@bique drzte sa 😉

bique
9. júl 2012

@milcsi a vy ste na tom ako s IUI?

foryou25
9. júl 2012

tak ja mam vo stvrtok OPU, drzte labky 😀

bique
10. júl 2012

@foryou25 drzime drzime 😀 ja aj na nohach... 😀 zelam vela kvalitnych jajok 😉

milcsi
11. júl 2012

@bique zatial nic moc. Prva nevysla, dalsi cyklus som nabehla do splnu a mali dovolenku a teraz zalezi kedy dorazi mrcha, lebo sa mi to kryje s dovolenkou 😒 . Asi to uz nechame tak.
Strasne silno ti drzim palce, aby sa male chytilo 🙂 !!!!!

majka_drobka
11. júl 2012

@bique drzim silno prsty, bude to urcite fajn!

bique
12. júl 2012

@majka_drobka dakujem velmi pekne za prsty, kazdy jeden sa zide 😉 hadam nas maly jeden bojovnicek zabojuje....ma teraz dost miesta, tak sa moze roztahovat 😀 a ty sa mas ako? citila si nieco, ze si otehu, ci nic? ja som pri prvom necitila vobec nic a cakala som dvojky...sranda je to, aky zazrak 🙂 len to cakanie je straaaaasneeeee...v nedelu budem testovat, to budem 6ty den po ET, pri dvojkach som uz mala peknu // ciarku...ty si kedy testovala prvy krat?

franina
12. júl 2012

@bique aj ja drzim labky 🙂 ja som testovala 7den, dokonca poobede a boli //

foryou25
12. júl 2012

caute kocky, tak sa hlasim po OPU, vydolovali zo mna az 24 vajicok, odporucili PK, transfer v utorok, dufam, ze ich rpi nasom ubohom spermiograme aspon zopar prezije 😉
inak ma straaasne boli brucho aj spodok, dala som si algifen kvapky, tak hadam kus polavi 😖

franina
12. júl 2012

@foryou25 wau super 😉 drzim dalej palceky 😉

lienka_1
12. júl 2012

@foryou25 Paradna uroda! Bude z nich dost silnych bojovnikov, neboj sa 😉 Urcite tam uz na vas netrpezlivo cakaju a krasne sa delia a vyvijaju 😉

foryou25
12. júl 2012

@lienka_1 dakujem budem tam zajtra volat kolko sa podarilo oplodnit

deni5
12. júl 2012

@zuzlik7 ahoj nebola som tu dlhšie, lebo som bola na dovolenke a zajtra som chcela ísť na USG do splnu,ale neprišiel menzes ešte,tak neviem či to je zmenou alebo niečím iným.A ty ako už stimuluješ?

bique
12. júl 2012

@franina a cakas jedno ci dve? lebo ja som pri dvojkach mala uz 5ty den po ET, myslela som si, ze uz som 6ty, lebo som nevedela, ze den ET sa nerata a uz tam boli, ziaden duch, ale normalne //...pri vklade jedneho neviem, ci to bude tak skoro vidiet 😒

foryou25
13. júl 2012

takze podarilo sa oplodnit 16 jajok, uz len cakat kolko preziju do utorka

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre