Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

jennifeer23
7. okt 2012

@karinka6 az ten dalsi

haannka
7. okt 2012

@jennifeer23 takze 17.-teho ide na konferenciu? a nevies dokedy? ja mam ist 16.-teho na ket...zeby som to tak ltt stihla? ;)

jennifeer23
8. okt 2012

@haannka neviem. Urcite to stihnes 🙂

karinka6
8. okt 2012

@jennifeer23 tak to v pohode stíham, dnes mi dal ešte jedno balenie Menopur, takže ešte do stredy pichám a v piatok na odber. Predpokladám že budúci týžden v pondelok alebo v utorok bude ET a už len čakať na dve čiarky.

deni5
8. okt 2012

@zuzlik7 Tak už je to jasné HCG pod 0,5.Nebudem pokračovať ďalej,lebo nemá to význam.Nechcem nič hovoriť,ale oni neprežili ani pár hodín.Tak museli ich už dávať polomrtve.Som strašne smutná. ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

bique
8. okt 2012

@majka2205 ahoj, ja som mala presunutu stymulku tiez kvoli konferencii o tyzden...a podarilo sa 😀 mozno je to znamenie 😉

majka2205
8. okt 2012

@bique jaaj bodaj by si mala pravdu, to by bolo radosti 🙂

bique
8. okt 2012

@majka2205 urcite mam 😉

jennifeer23
8. okt 2012

Och, ja som mala vcera dostat mrchu a nic. Aj Vám meskala po injekcii?

majka2205
8. okt 2012

@jennifeer23 ja som dostala na 29DC ale ak by som mala porovnať s predchádzajúcimi cyklami tak tie som mala kratšie

haannka
8. okt 2012

@karinka6 tak to by sme mali byt spolucakatelky...tiez mam buduci utorok prenos ak bude vsetko v poriadku... 😉

smallyell
8. okt 2012

@haannka ahoj hanka 🙂, dlho som ta tu nevidela, takze sa chystas na dalsie kolo??? silno drzim palce 🙂

haannka
8. okt 2012

@smallyell jeeeej dakujem...boze ved ty to uz mas za par...date sa prekvapit co to bude? velmi som rada ze ste zdravucki a ze si sa mi ozvala ;-*

jennifeer23
8. okt 2012

@majka2205 ja budem zajtra v 31dc. A teraz sa to akurát natahuje ked by som to najradšej mala za sebou :(

bique
8. okt 2012

@jennifeer23 niekomu meska, niekomu dojde nacas, ale trva vkuse 10 dni...vraj je to normalne 😉

majka2205
8. okt 2012

@jennifeer23 ja som rátala s tým že mi bude meškať a prišla načas a bola taká ako stále

haannka
8. okt 2012

@malaterezka ty si mala dnes utz? ako si dopadla? čo nové? 😉

karinka6
9. okt 2012

@haannka tak ti držím palce aby všetko vyšlo. Predpokladám že máte nejaké zmrazené ked ideš len na prenos. Kolko ti zmrazili? Som rada že niekto bude v rovnakom čase prežívať to čo ja.

haannka
9. okt 2012

@karinka6 no mame 2 zmrzlinky a my sme nemali PK, takze su take 2-dnove, verim ze sa nam rozmrazia v pohodicke, ze zabojuju 😉
aj tebe veeeelmi drzim palce...budeme spolu stresikovat ;-*

zuzlik7
9. okt 2012

@deni5 ☹ je mi to luto...velmi velmi...ale nevzdavaj sa....verim, ze sa vam to podari a par mesiacov budes pisat, ze cakas babatko....verim, ze sa vam podari....len sa nevzdavaj....ale ak aj nie, tak to vezmi z tej lepsej stranky, ze mas doma nadhernu princezniku ;)

odkial vies, ze neprezili, ani par hodin a ze boli polomrtve? mozno je to pre centrum biznis, ale zas neviem, ci by sa zachovali az takto....:( neviem....

jennifeer23
9. okt 2012

@zuzlik7 tak ja som o takomto "biznise" uz tiez pocula... :(

smallyell
9. okt 2012

@haannka moja, ved sme spolu zacinali, pamatas? ani jednej to nevyslo. Nemala som uplne bezproblemove tehotenstvo ale dotiahli sme to nechcem to zakriknut takmer do uspesneho konca 😉 este chvilku musim vydrzat a uz budeme mat drobca pri sebe, zatial nevieme co to bude, takze to bude prekvapko.. ale poviem Ti, ze by som uz chcela rodit aj dnes 😀

zuzlik7
9. okt 2012

@jennifeer23 naozaj? tak to som je potom dost hlupe....od nich ☹

haannka
9. okt 2012

@smallyell pamätám jasne, mne to vyšlo len som nemala to šťastie a rýchlo sa to skončilo ☹
stráááááášne držím palčeky

jennifeer23
9. okt 2012

@zuzlik7 vsetko je o peniazoch, cely zivot... Ale nádej zomiera posledná... Preto stale verim

deni5
9. okt 2012

@zuzlik7 lebo som to počula na gyn.ambulancii.No aj ked som volala do centra,že čo v prípade ak rozmrazenie neprežijú,tak povedala že sa im to ešte nestalo.Tak to určite tak není,ved nič není na 100%

zuzlik7
9. okt 2012

@jennifeer23 tak to ano...mas pravdu....

zuzlik7
9. okt 2012

@deni5 aj ja som sa jej na to pytala....a povedala mi sestricka presne to co tebe....no dodala, ze je to 50na 50...

malaterezka
9. okt 2012

@haannka tak nam rastie pekne male len hech rastie tesime sa velmi ale o dva tyzdne mame ist na srdiecko ale ja verim ze bude vsetko v poriadku 😀

jennifeer23
10. okt 2012

Dnes som bola na ultrazvuk. Poobede mám volat kedy začať pichat ... Uf, najradšej by som začala čím skor 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre