Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

jennifeer23
10. okt 2012

@majka2205 zacinam pichat 26teho, takze budeme spolucakatelky 🙂

majka2205
10. okt 2012

@jennifeer23 jeej no super, takže nakoniec budem na tom rovnako 🙂

pimma
10. okt 2012

ahojte 🙂 neviete ci sa aj pred ket dava rano utrogestan? zabudla som sa opytat. berie sa potom este utrogestan aj po vklade?

melisska
10. okt 2012

@pimma v reprofite ano 😉

pimma
10. okt 2012

@melisska ok, dakujem 🙂
inak na ket sa predpisuju 3 balenia utrogestanu? ja uz nepamatam 😖
ak ano, nema niekto nahodou zvysne 2 balenia?

jennifeer23
10. okt 2012

@majka2205 🙂 beries uz aj nejake lieky? Lebo mám tu doma co som vybrala na recept utrogestan, estrimax a duphaston. Či to sa berie az po vklade?

majka2205
10. okt 2012

@jennifeer23 ja mám presne to isté ale nič neberiem, to sa bude asi buď tesne pred vkladom alebo až po vklade, to neviem 😕

jennifeer23
10. okt 2012

@majka2205 hm, OK, lebo prave pozeram na lieky a som sa zhacila či mi nezabudli nieco povedat 🙂

majka2205
10. okt 2012

@jennifeer23 nie nie, neboj sa oni včas upozornia a asi aj napíšu čo a ako kedy brať 😉

karinka6
11. okt 2012

@melisska ahoj no čo bola si nakoniec na tu krv alebo nie?

melisska
11. okt 2012

@karinka6 ahoj moja nebola, testy biele tak naco??? umam aj po ms

mimka
11. okt 2012
mimka
11. okt 2012

baby poradite mi? :( doky mi dal listok na laparoskopiu.. co s tym teraz? normalne ist do nemocnice, alebo k obvodnej ci ako? nikdy som nebola v nemocnici, ani na operacii tak neviem co a ako :(

melisska
11. okt 2012

@mimka ja by som zavolala svojej dr. a opytala sa jej, mna posielal na operaciu m,oj dr. s papierikom,neviem moja 😉

mimka
11. okt 2012

@melisska ja mam listok kde doky prosi o laparoskopiu, len teraz neviem ci jednoducho zbehnut do nemocnice a tam vsetko vybavim, alebo potrebujem nejake predoperacne vysetrenie... a diky ;)

melisska
11. okt 2012

@mimka chod do nemocnice a oni ti povedia a poslu ta aj na predoperačné🙂

melisska
11. okt 2012

@mimka preco laparoskopia?

mimka
11. okt 2012

@melisska ved tak to spravim, nech zbytocne nestresujem... priatel ma spermio v poriadku, ja ovulaciu tiez, tak hredzak dal papier na laparoskopiu....

bique
12. okt 2012

@mimka ahoj..u nas bolo tiez vsetko takto ok, bola som nakoniec aj ja na laparke a tam zistili, ze lavy vajecnik chyba, vajcovod ok, pravy vajecnik ok, vajcovod sa nenapaja na maternicu...takze iba IVF ☹ a to som predtym absolvovala tisic ultrazvukov a nikto nic nevidel...snazili sme sa 3 roky a nic 😠 po laparke sme sa hned dali na IVF a vyslo...prve s dvojkami, v 26tt som o nich vsak predcasnym porodom prisla 😢 teraz 2ivf uz iba s jednym vlozenym embrijkom a zasa sa podarilo, tak verime, ze vydrzime do terminu a vsetko bude ok 😉 😉 s papierikom chod rovno do nemocky, oni ti povedia co dalej 😉 drzim palceky, hlavne, nech sa pride na pricinu, potom sa uz vie, ako to dalej vsetko riesit 😉

mimka
12. okt 2012

@bique dakujem krasne za odpoved! 🙂 silno drzim prsteky drobcekovi v brusku 🙂 v pondelok mam dohodnuty termin s primarom tak uvidim co dalej. Ale musim priznat, ze sa boijm :(

jennifeer23
12. okt 2012

@mimka vobec sa nemusis bat. Aj ja som to uz absolvovala. To je kvôli tomu, aby Ti vedel lekár dat IUI alebo rovno IVF ak sú vajecniky v zlom stave. Ja som to tiez absolvovala
- vsetko krasne priechodne, tak mi odporučil IUI. Po 4 neuspesnych pokusoch sa teraz pripravujem na prve IVFko

mimka
15. okt 2012

@jennifeer23 dakujem za povzbudenie 😉 ako zvladas pripravu na ivf?

karinka6
15. okt 2012

Ahojte takže dnes ET, už sa neviem dočkať. Dúfam že tie dva tyždne zvládnem v pohode. To čakanie ma asi zabije.

mimka
15. okt 2012

@karinka6 drziiiiim prsty!!! 😉

jennifeer23
15. okt 2012

@mimka ešte nemám stimulku, začínam až budúci týždeň, aj keď najradšej by som to už mala za sebou 🙂

jennifeer23
15. okt 2012

@karinka6 držím palce !!! 🙂

mimka
15. okt 2012

@jennifeer23 verim ti 🙂 ja som oproti tebe este len uplne na zaciatku : ( dnes som si vybehala predoperacne, primar bol super a v stredu idem na laparoskopiu, ani som neratala ze to bude take rychle 🙂

haannka
15. okt 2012

@karinka6 kedy bol odber? ja idem zajtra na KET, takže budem deň po tebe 😅
samozrejme siiiiiilno držím palce..koľko máš drobcov v brušku? 2?

jennifeer23
15. okt 2012

@mimka waw, tak to je superrychlo, drzim palce 🙂

malaterezka
15. okt 2012

zajtra mame den D lebo ideme na ultrazvuk a malo by uz byt aj srdiecko, juj tak sa bojim ze ci je vsetko Ok

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre