• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Plnenie snov v splne 3

21. februára 2016 
@malaterezka ved si pisala minuly pondelok ze o 2 tyzdne ultrazvuk...tak nech je vsetko v poriadku.
15. okt 2012 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@malaterezka teda pisala si minuly utorok, nie pondelok ze o 2 tyzdne na srdiecko...asi si uz taka nedockava ze si sa pomylila :D :D :D
15. okt 2012 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haannka moja tak je nejdem teraz na ket-nenarastla mi dost sliznica-nebrala som lieky, ale si potrebujem trosku odychnut, tak na buduci mesiac :wink: no nic budem rodit mesiac po tebe :grinning:
15. okt 2012 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@melisska tak to si pis ze ano...aspon v klude ukoncis skolsky rok :D ;)
15. okt 2012 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@melisska ja si nemozem pomoct ale ty mas taku pozitivnu fotku, ze ja vzdy ked ju vidim hned mam den krajsi...takto to dopadne aj s somnou aj s tebou ako ukazujes :wink:
15. okt 2012 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
moju fotku zrusili...rok nikomu nevadila az teraz :(
15. okt 2012 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haannka to som velmi rada :wink: a preco zrusili?
15. okt 2012 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska nevyhovovala pravidlam...nebolo mi vidiet poriadne do tvare :-0 VRAJ...
15. okt 2012 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haannka ne nepomilila som sa ale to co som pisala tak to som objednana k svojej gyn, a zajtra idem do SPLNU tak si myslim ze mozno bude aj srdiecko ked je vsetko OK a idem tam na prvy ultr. tak ze tak ale pravdu povediac som aj nedockava :slight_smile:
15. okt 2012 o 23:10  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haannka no odber bol v piatok, mali sme 17 folikul a ostali nam 4 krásne embrya. Takže dve sme dali zmraziť a dve vložiť.
16. okt 2012 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
huuuuuuuuura tak uz nam bije aj srdiecko velmi sa tesim juj aka som rada strasne lubim naseho maleho chrustika :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. okt 2012 o 11:30  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@malaterezka jeeeeeeeeeeeeej blahozelaaaaaaaam a držím palcekyyyyyy :slight_smile: verim že sa aj ja čoskoro pridam :slight_smile:
16. okt 2012 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@malaterezka juuuj radost obrovska :slight_smile: tesim sa! drzte sa...
16. okt 2012 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jennifeer23 aj jaaaa :slight_smile: zajtra laparoskopia a potom sa pustame do boja :slight_smile:
16. okt 2012 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@malaterezka super správičky, blahoželám :slight_smile:
16. okt 2012 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haannka
@karinka6 a Vám baby držím palce nech sa to podarí aby sme potom počuli opäť pozitívne správy :wink:
16. okt 2012 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@malaterezka jeeeeej....krasaaaaa :grinning: veeeelmi sa tesim s vami :wink: :grinning: :grinning:
16. okt 2012 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimka zajtra sa drz :slight_smile: daj vedieť ako si dopadla :slight_smile: aj tak bude všetko fajn uvidis :slight_smile:
16. okt 2012 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haannka ja som dobre videla tvoju tvaričku :wink: :grinning:
16. okt 2012 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska uz sme 3v1 ....teraz len cakat...:wink:
16. okt 2012 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@haannka drzim silne palceky :wink: :dizzy_face:
16. okt 2012 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@haannka drzim vam palceky a velmi siiiiiiiiiiiiiiiilno
16. okt 2012 o 17:32  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@haannka super to si na tom rovnako ako ja. Nech ti to rýchlo ubieha. Mne od pondelka ide strasne pomaly čas.
17. okt 2012 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karinka6 diky napodobne, ja som dnes uz normalne v praci, tak mi to azda rychlo zbehne....ja to absolutne neriesim...sama nechapem...proste to beriem uplne v pohode, ze ako sa ma stat stane sa...ak to nevyjde mame dalsi plan :wink:
este raz drziiiim palce...
17. okt 2012 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@haannka ja som doma na PN. Čudujem sa ale tiež to tentokrát beriem úplne inak, nestresujem. Ja si ani inú možnosť že to vyjde nepripúšťam, naladila som sa na pozitívny výsledok a možno aj preto som v pohode.
18. okt 2012 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@karinka6 @haannka baby, drzim vam strasne palceky, ked ste v pohodicke, urcite sa to podari....mne vyslo prve IVF, tiez som neuspech vobec neriesila, ani som nevedela do coho idem....potom neuspesne 2xKET, to som bola v strese, co ak sa nepodari, co ak toto tamto a nepodarilo sa...toto druhe IVF som bola tiez v pohode...povedala som si, ze ak nevyjde, idem sa dat pekne do sruby, venovat sa robotke naplno a skusime po nejakom case zasa...a aha! s jednym embryjkom pozitivny vysledok..a to som isla s tym, ze riskneme zasa 2, ale doki povedal, ze dve v ziadnom pripade neda :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak som bola rozcarovana, ze nam znizil asi sancu, ale povedala som si, ze ked sa ma podarit aj tak sa podari. a malicke ma teraz samo pre seba veeeela miesta, tak sa moze kludne roztahovat:slight_smile:..a ono sa nam pekne zabyvalo:slight_smile: :slight_smile:..pozitivne myslenie je 90%...u spokojnej mamicky su aj babulky spokojne :grinning:
18. okt 2012 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
no ako??? @karinka6 pomaly ti to ubieha :wink: ...kedy testujeme? ;-DDDDDDDDD
19. okt 2012 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@haannka ale tento týžden mi zbehol, no ja skusim v pondelok ráno testík tak uvidíme. A ty kedy?
19. okt 2012 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karinka6 ja uz by som aj dnes :grinning: ....ale nie, neviem niekedy v utorok, stredu...ja neviem, ja som nemala pk....:wink:
19. okt 2012 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlasim ze uz mam po laparke :wink: a viac ma bolia priedusky a hrdlo ako rez :grinning: prajem krasny víkend :wink:
20. okt 2012 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok