Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

bique
9. dec 2012

@majka_drobka to bude krasny balicek pod stromcekom 🙂 drzim palceky 😉

majka_drobka
9. dec 2012

@bique dakujem krasne 🙂 a pevne verim, ze v roku 2013 sa roztrhne vrece s dvojciarkovymi testami a malymi balickami, po ktorych tak tuzime 🙂 myslim aj na vas, nech je tu rychlo vas vytuzeny marec 🙂

karinka6
10. dec 2012

@zuzlik7 no cítim sa úplne normálne, žiadne príznaky nič. Je to iné ako naposledy hned po IVF to ma bolelo brucho aj prsia ma boleli ale to bolo asi z liekov a asi aj z pregnylu. Teraz mam iné lieky takže je mi fajn. Budeš si robiť test alebo chceš počkať až na krv?

zuzlik7
10. dec 2012

@karinka6 Este som sa nerozhodla,ci testovat alebo nie.Mna pri 1.IVFku boleli od tretieho dna prsia,krize a tak a vtedy som netestovala,pri 2.IVFku ma naopak nebolelo nic,na 10.den po vklade som mala ducha a aj dalsie dni boli testy s duchom a nakoniec aj tak krv negativna:(teraz sa to od tych pokusov pred tym lisi tym,ze ma nic neboli iba to piatkove pichanie a trojdnove spinenie!ty ako?chystas sa testovat?

karinka6
10. dec 2012

@zuzlik7 ano spravím si testík ale až 10 den najskor, takže ešte času dosť. Ja som pred 2 mesiacmi bola na ET a mala som na teste ducha asi od 10 dna ale druha čiarka bola stale rovnaka,/ taká slabunka/ aj dalšie dni no a krv na 14 den negativna. Ale teraz to výjde, tak som sa od začiatku naladila.

franina
10. dec 2012

@zuzlik7 a volala si do splnu?

zuzlik7
10. dec 2012

@franina nie, nakoniec som sa na to asi vykaslala... ☹ spinenie ustupilo, aj bolesti a tak som rozmyslala nad tym co by mi asi tak povedali...kebyze sa to vratilo, alebo cosi take, tak budem volat...teraz mam pred sebou este tyzden cakania, no stale myslim pozitivne...

mimka
10. dec 2012

baby, mame potvrdene hcg v piatok 2947, vcera 5614. A mame aj prvu fotku 🙂 drzim vsetkym silno presilno prsteky!!!

zuzlik7
10. dec 2012

@mimka zo srdiecka gratulujem 😉 musi to byt uzasny pocit 😉 nech len drobcek pekne rastie...

mimka
10. dec 2012

@zuzlik7 dakujem ;) drzim prsty, nech aj ty coskoro najdes tie krasne ciarocky ;)

deni5
10. dec 2012

@zuzlik7 ahoj ja to tu sledujem,ale až teraz mám silu napísať.Držím palčeky a zo srdiečka ti to prajem. 🙂

zuzlik7
10. dec 2012

@deni5 ahoj...velmi velmi si to cenim,ze si sa ozvala a dakujem za podporu;) naozaj uprimne;) viem,ze to je asi blba otazka,ale ako sa mas?

katy2
10. dec 2012

@mimka gratulujem 😵 😵 😵 nech vsetko pokracuje ako ma....

Ahojte splnacky... uz tu prispievam velmi malicko... Ale tesim sa z kazdej dobrej spravy... Patrim k tym, ktore temu SPLN zakladali... nepoznam vas uz, pribudaju nove zienky... Strasne vam vsetkym drzim palce, zelam vela trpezlivosti a hlavne neochvejnu vieru, ze raz sa to urcite podari napriek vsetkym prekazkam a neuspechom.... Tiez sme si preskakali strasne vela a uz mame doma dve splniecka....
Hlavne majte odvahu bojovat a verit... Niekedy je to tazke ale oplati sa to....

katy2
10. dec 2012

@majka_drobka ta si uz vo finale 🙂 Drzim palce k porodu 😵 😵 😵
@bique ty uz za polovicou, neuveritelne rychlo to zbehlo... Blahozelam k chlapcekovi 🙂

bique
10. dec 2012

@mimka gartulujeeeeem 😀 strasne sa tesim s tebou a verim, ze uz tu budeme iba sledovat, ako krasne rastie brusko a drobcek v nom 😉 😀

mimka
11. dec 2012

@katy2 dakujem, verim tomu, ze bude vsetko v poriadku ;)
@bique dakujem 🙂 dufam aj ja... zajtra nas caka kontrola v splne a od pondelka tyzden v nemocke, tak snad to bude vsetko ok 🙂
krásny zasnezeny dnik vam prajem babulky 😵

zuzlik7
11. dec 2012

☹ spinenie sa vratilo... ☹ volala som do splnu a rozpravala som aj s lekarom, a opisovala som mu aj piatkove pichanie a tak mi povedal, ze pokial nekrvacam tak je to v poriadku...sestricka mi najskor vravela, ze sa s tym nestretla a tak ma radsej prepojila na neho...tak uz neviem, ci je to normalne...

bique
11. dec 2012

@zuzlik7 v nasich pripadoch nic nie je normalne 😝 my vsetky sme ako pokusne kraliky....no co uz? ostava iba verit, ze babatka sa maju v brusku dobre a rastuuuu 😉 drzim palceky silno silno silno...testik budes robit?

bique
11. dec 2012

@mimka a co ides do nemocky?

zuzlik7
11. dec 2012

@bique ved ja verim...isla som do toho s tym,ze inac ako pozitivne sa to skoncit nemoze...dufam,ze rastu;) neviem, ci budem testovat...mam doma jeden este z predchadzajuceho pokusu tak mozno ho spotrebujem,lebo ja verim ze ho uz neskor potrebovat nebudem🙂

deni5
11. dec 2012

@zuzlik7 Nemá sa dobre,ale snažím sa fungovať.Stále na to myslím,že prečo sa to nepodarilo. ☹Dúfam že bude všetko v poriadku u teba.

mirkakn1
12. dec 2012

@zuzlik7 urcite sa to podarilo, este nezufaj, ja verim, ze sa udrzia bublinky 🙂

franina
12. dec 2012

@zuzlik7 netestla si este? 😅

zuzlik7
12. dec 2012

@franina ee...bojim bojim ...

zuzlik7
12. dec 2012

@mirkakn1 dakujem, aj ja verim, ale aj sa bojim... 😒

franina
12. dec 2012

@zuzlik7 to verím, verím 😅
nemáš ani nutkanie?

zuzlik7
12. dec 2012

@franina mam, ale strieda sa to zo strachom ... nejak to neviem prekonat...zajtra je 1Oty den tak uvidime, ci vyhram nad strachom 😅

franina
12. dec 2012

@zuzlik7 obdivujem ženy, čo netestujú 😅 😅 😅
keby si testla držkám palce! 🙂

zuzlik7
12. dec 2012

@franina ...ked mam z toho celeho nejake zmiesane pocity...ale urcite si urobim jediny a posledny test, co mam doma...len este neviem kedy... 😒 nemas co obdivovat...je to strasneeeeee...ale po tom, co som pri poslednom pokuse verila a ten duch co bol na teste nakoniec skoncil neuspechom sa bojim este viac...neviem to vysvetlit! 😕

franina
12. dec 2012

@zuzlik7 tie pocity poznám a veľmi dobre 😔 nepatria medzi moje najkrajšie spomienky 😒
uvidíš ako sa budeš cítiť a vtedy si urobis, len nezabudni ze mama test je naj!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre