• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Plnenie snov v splne 3

21. februára 2016 
@franina doma mam asi inu znacku...no uvidim...mozno este raz investujem do mamatestu.. :pensive: nechcem mat smutne vianoce :pensive:
12. dec 2012 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzlik7 co to za pesimizmus????? :angry: investujes ale preto aby si tam videla //
12. dec 2012 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@franina ved ano...chcem ich tam najst :wink: co to za pesimizmus? taky chvilkovy, pretoze som neprestala verit, ze to bude ok...
12. dec 2012 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzlik7 ved preto!!! drzim palce a daj určite vediet :wink:
12. dec 2012 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@franina dakujem...urcite dam vediet... :wink:
12. dec 2012 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzlik7 budem sledovať každý deň :grinning:
12. dec 2012 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzlik7 ahoj aj sa budem prizerať,ako sa budete tešiť.Veď idú vianoce,tak to ježiško určite zariadi. :slight_smile:
12. dec 2012 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bique len tak preventivne. Dnes mi je uz prvy krat zle, tak dufam, ze tam neprevraciam cely tyzden :slight_smile: to bude zazitok :stuck_out_tongue_closed_eyes: ako sa citis? malinke kopka? :slight_smile:
13. dec 2012 o 07:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mimka tak drzim palceky, nech nevolnosti nie su velke a babulko nech pekne rastie :wink: ja som vkuse spala, normalne za jazdy, este ze som nechodila do prace, lebo si neviem predstavit, ako by som fungovla :stuck_out_tongue_closed_eyes: drobcek kopka ostosest, manzelovi minule kopol do hlavy, ked pocuval s uchom na brusku, ze co sa tam deje :grinning: inak sa citim fajn, akurat, ze mam vkuse chut na sladke a potom jem a mam vycitky, ze tolko sladkosti neprospieva...no a + 10kg :confused:
13. dec 2012 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@bique :grinning: sa smejeeem :grinning: zeby to bol futbalista? :slight_smile: ja tiez strasne vela spim, az extremnou unavou by som to nazvala, fungujem od 6tej rana do tej 14tej, ked zalahnem pred telku, budim sa az sprchovat a presunut do spalne :grinning: priatel sa smeje ze prespim cele tehotenstvo :grinning: a s vahou hm to bude tiez zaujimave, ja nemam odvahu od septembra stupit na vahu, uz teraz sa citim ako tank :stuck_out_tongue_closed_eyes: zatial nemam specialne chute, len stale pocitujem hlad.
13. dec 2012 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@zuzlik7 netestla si? :slight_smile:
13. dec 2012 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimka tak u mna to malo taky priebeh: bolo leto, takze som mala na dvore lehatko v tieni pod slnecnikom...vstala som okolo 9,00, naranajkovala sa, lahla na lehatko, citala asi hodinu knihu a uz som spala...vacsinou od tej 11 do 13,00...potom obed, zasa na lehatko, zasa kniha a po obede od tej 15 do 17,00 som zasa spala :grinning: vecer po 20,00 som uz zasa pri telke zaspavala a po presune do postele som zasa spala bez prestavky az do rana :grinning: :grinning: preslo to po nejakom 10tt sa to zacalo zlepsovat, ale doteraz vecer zaspavam pri telke a vstavam az okolo 10,00...ja som to spominala aj dokimu, ci je to normalne tolko spat a on ze, ved to je super, len spinkajte, znamena to, ze babatko rastie a prospieva, preto vam spotrebuje tolko energie :sweat_smile: takze sa vyspinkaj do sytosti, kolko sa ti raci :grinning: :grinning: :grinning:
13. dec 2012 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@franina ee ... zatial nie... :sunglasses:
13. dec 2012 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzlik7 hihi dobre, tak čakám ďalej :slight_smile:
13. dec 2012 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@franina :grinning: zlatá :grinning:
13. dec 2012 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzlik7 no čo neskúšala si test? Alebo si už počkaš na pondelok na krv?
14. dec 2012 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karinka6 @franina tak dnes som test urobila (sice nie mamatest) a bolo tam tak bielo ako je vonku...
14. dec 2012 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzlik7 dnes si 11 den tak to este može byť pozitívne, hlavne to nevzdávaj. Uvidíš krv bude pozitívna a to je hlavné.
14. dec 2012 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzlik7 ja iným testom aj tak neverím, tak že pre mňa ako keby si ani nerobila ten test :wink: vôbec nezúfaj.... :wink:
14. dec 2012 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karinka6 a vies, ze ma to nejak nedostalo? ty budes robit zajtra? ja poprosim mm, aby mi siel kupit mamatest a skusim este zajtra rano...
14. dec 2012 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@franina nezufam...vobec nie...ono by ducha malo byt vidiet bez toho, aby som akokolvek s testom naklanala, ze? lebo krutim ho kade tade a taky miniduch tam je, ale beriem to tak, ze je to normalne a vidim na snehovo biele...
14. dec 2012 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzlik7 hmmmm neviem, ja som nakláňala furt a ukľudňovala, že je tam keď nakloním, tak že to je dobré znamenie a ono bude silnieť ... keď je tam slabá tak má čo silnieť, a keď je to obyčajný test a keď aj tak ti to tam ukázalo tak to je super ... ďalej držím palčeky :dizzy_face:
14. dec 2012 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@franina no trosku mam pocit, ze si to namyslam...no uvidime zajtra s mamatestom...
14. dec 2012 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzlik7 aj ja som sa toho bála stále, že si to namýšľam, skús ukázať manželovi... oni povedia pravdu.... aj mne tak stále hovoril, či je tam či nie a väčšinou som sa naňho hnevala lebo tam nič nevidel a ja som ho presviedčala, že však je tom tam, čo nevidí, či je slepý? a nebol.... :pensive: ale potom už aj on videl :slight_smile:
14. dec 2012 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@franina uvidime...popravde si to asi nepripustam...sama svojmu postoju nerozumiem...ale asi takto bude sklamanie boliet menej...neviem...zajtra skusim mamatest a potom si uz len pockam na krv...
14. dec 2012 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzlik7 bude dobre, čakám zajtra na správu :slight_smile:
14. dec 2012 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@franina prave som kuk na krabicku testu a je na nom 12tka...cize je dost mozne, ze je to ok a tento test to nemal este sancu zachytit? akoze jaka ukludnovacka z mojej strany... :confused:
14. dec 2012 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzlik7 no vidis, nie je o com pisat :wink: zajtra uvidíme s mama testom :wink:
14. dec 2012 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzlik7 mam doma mamatest aj rapidclear taký červený, mi povedali v lekarni že je najlepší ale skúsim až v nedelu. A možno aj zajtra uvidím ved dam vediet potom čo a ako.
14. dec 2012 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karinka6 ja som vyslala mojho manzelika a u nas nemaju mamatest...takze sa budem musiet spolahnut na citlivost ineho... :unamused: drzim ti prsteky...budem cakat na spravicky
14. dec 2012 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok