• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Plnenie snov v splne 3

21. septembra 2017 
@zuzlik7
@karinka6
tak ako testiky? myslim na Vas...
16. dec 2012 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haannka spravím si zajtra tak napíšem ako to dopadlo
16. dec 2012 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bique tak moja som rada, uzivaj si tehotenstva lebo je to najkrajsie obdobie zeny. Ja sa uz teraz tesim na dalsie. :zipper_mouth: :grinning:
Ja som mala krasne tehotenstvo, naaaadherneeee.....a ked pozriem do postielky tak niekedy ani teraz neverim.... :dizzy_face:
Drzim Ti moja vsetkyh 20.....zelam Vam obom vela vela zdravia.......nech len malicky rastie v brusku do krasy....
16. dec 2012 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@haannka dnes je 12 den a test negatívny, moja nádej pomaly odchádza. V stredu krv ale neviem či mám ešte dúfať.
17. dec 2012 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzlik7 tak ako dopadla krv? Ja som dnes robila testík a je negatívny. Hrozne ma dnes boli podbruško ale taká iná bolesť nie ako na mrchu a aj bradavky ma bolia - pri dotyku ani nehovorím. Neviem čím to je. Už nech je streda a viem 100% výsledok.
17. dec 2012 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzlik7 dufam, ze ste ok, myslim na vas.
18. dec 2012 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_drobka ahoj a ty sa ako máš?Ešte sa babatko nenarodilo?
18. dec 2012 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deni5 Nas maly Radusko sa narodil dnes rano 3.15, hoci bol planovany az doobedu, sam si to vymyslel inak a uz v noci si spravil rychlu cestu von :slight_smile: je taky akurat, 3200 a 50 :slight_smile: este ho nemam pri sebe, snad sa to rychlo podari. Dakujem za vsetku podporu a nezabudajme, ze raz to musi vyjst :slight_smile:
19. dec 2012 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (11)
@majka_drobka gratulujem a prajem vela vela zdravicke mamke aj Raduskovi
19. dec 2012 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majka_drobka blahoželám a prajem tebe aj melému vela vela zdravíčka. Nech vám robí len samú radosť.
19. dec 2012 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majka_drobka joj tak vám prajem všetko dobré,hlavne zdravíčka. Ako to zbehlo. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. dec 2012 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@karinka6 no u nas to zas nevyslo:(
@majka_drobka Dakujem za podporu,no opät to nevyslo...uz tomu nerozumiem...!!! Ale zo srdiecka tebe a tvojej rodinke gratulujem k malemu Radkovi...nech vam rastie do krasy,nech je zdravucky a robi vam len samu radost;)
19. dec 2012 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzlik7 mrzi ma to,ale verim, ze to este nevzdate a ked uz viete aj moznu pricinu nezdarov, tak vam to v dalsom roku urcite vyjde. Pevne v to dufam! Myslim na vas
20. dec 2012 o 05:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deni5 dakujeme a keby ste si ro s tymi pokusmi rozmysleli, budem na vas mysliet a sledovat,ako sa vam dari :slight_smile:
20. dec 2012 o 05:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_drobka gratulujeeeeem :grinning: vela zdravicka babatku i maminke zo srdiecka zelam :wink:
20. dec 2012 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dakujeme!
21. dec 2012 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_drobka gratulujem k babatku :slight_smile:
21. dec 2012 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Vianocny darcek je doma :slight_smile:
24. dec 2012 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (11)
@majka_drobka jeeej, ten je naaaadernyyyy :slight_smile: :wink:
24. dec 2012 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby, vsetkym Vam zelam Krasne a Vesele Vianoce, plne pohody a lasky a nech Vam jezisko pod stromcek prinesie ten najvytuzenejsi darcek, ci uz v podobe pozitivnych tehutestov, zdravych babatiek alebo aj novych sil, ocakavani a nadeji a v Novom roku splnenych tuzob, planov a priani :wink: to Vam vsetkym zo srdca zelam....
24. dec 2012 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@majka_drobka ten je taky sladucky, prenadherne babatko...blahozelam...nech ste zdravucki
25. dec 2012 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
aj ja vsetkym zelam krasne prezite sviatky a do Noveho roka vsetkym splnenie tuzob, zdravie a lasku v kruhu najblizsich.
25. dec 2012 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@majka_drobka tak to úžastné,dostať tak nádherný darček pod stromček.Tak nech vám robí radosť celý život. :slight_smile:
26. dec 2012 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majka_drobka je prekrásny ... cmukujem ;)
28. dec 2012 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte dievcata, chcem sa s Vami poradiť. V novembri som bola na IVF, neúspešne, menstruaciu som dostala, nuž teraz mi druhý cyklus mešká, dnes mám 37den a stale nic... Robila som aj testy a nic. Môže byt ze tými hormonmi sa mi v tele všetko pokakalo? Co teraz? Nechápem, ked po IVF som ich mala...
6. jan 2013 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jennifeer23 ahoj, je to v poriadku...mne vynechavala menstr. aj 2mesiace...takze neboj...je to sposobene tymi hormonami... :wink:
6. jan 2013 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzlik7 a ja som si naivne myslela ze hned po sviatkoch pokracujem s KET :(
6. jan 2013 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jennifeer23 nooo tu naivitu poznam z vlastnej skusenosti :frowning2: neboj ved dalsi mesiac to uz urcite pojde a drzim prsteky, aby to vyslo :wink:
7. jan 2013 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzlik7 dakujem. Nedá sa príchod menstruacie nejakým spôsobom urýchliť? Mozno nejake tabletky alebo nieco...
7. jan 2013 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jennifeer23 nooo neviem, ale mne nepomohla ani vyvolavacka...radsej vyckaj kym pride normalne bez akehokolvek silenia :frowning2:
7. jan 2013 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok