• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Plnenie snov v splne 3

21. februára 2016 
@linuska1 bola si v Splne na vklad? :dizzy_face:
29. júl 2013 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubanka

dnes iui....:slight_smile:
29. júl 2013 o 21:05  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@linuska1 tak budem silno držať palce, aby to dobre dopadlo. daj vedieť, budem čakať :wink:
ja idem vo štvrtok a dr. mi povie, kedy pôjdem na vklad, tak sa k tebe pripojím :dizzy_face:
29. júl 2013 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubanka urcite dam...:slight_smile:

a budeme si drzat prsteky navzajom.... :wink:
aj ked velke nadeje si nerobim.. predsa len 1 iui... :sweat_smile:
ale potesilo by... :fearful:
29. júl 2013 o 21:17  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@linuska1 hmm to ti verím, že by potešilo, treba veriť, ale zároveň byť aj tak trocha nachystaný na neúspech, lebo žiaľ, nie vždy všetko vychádza ako by sme si priali :unamused: ja už idem teraz na 9 vklad a iba jeden z toho bol úspešný, aj keď nedopadol dobre :cry: ale to už je dúfam za mnou a všetko zlé som si už vyčerpala, tak dúfam, že už len všetko šťastie a úspechy sveta sa na mňa zosypú :grinning: :grinning: a aj na teba samozrejme :wink:
musíme veriť, že to výjde a aj keby nie to, tak nabudúce už na istotu :dizzy_face:
29. júl 2013 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubanka

veru.. co nas nezabije to nas posilni... a raz to musi prist.... :wink:
29. júl 2013 o 21:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@linuska1 no pozrela som si tvoju "históriu"... je podobná tej mojej :frowning2: tak to my už musíme byť z ocele...
a presne... raz to musí prísť... :wink:
29. júl 2013 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@linuska1 držím palce :slight_smile:
30. júl 2013 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte som tu nova ja chodim do splnu a už si picham injekcie, ako ste na tom vy??
3. aug 2013 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte zienky. Prosim, nezvysil niekomu menopur? Ideme do 5. IVF, tak zhanam lieky za doplatky z lekarne. Pomohol by mi aj cetrotide a orgalutran, popripade pregnyl alebo ovitrele. Dakujem vam! :wink:
3. aug 2013 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
...tak ako babenky?Čo nového v "SPLNE" ?
15. aug 2013 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte . ja zacinam v SPNE od januara 2014... je tu niekto z podobnym terminom ? :slight_smile:
22. aug 2013 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja čakám na prenesenie žiadosti z Rastislavky do Splnu druhí pokus IVF :slight_smile:
23. aug 2013 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby zeny maminky :slight_smile: poradte mi kedy mam zacat z prvym IVF mam ist na druhy mesiac? alebo na novy rok v januari :slight_smile: neviem sa rozhodnut.... je tu niekto kto momentalne zacina ?? :slight_smile: pekny dnik
26. aug 2013 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@christiana81 ahojko moja no ja začínam v SPLNE na novo 2 pokus IVF je to na tebe ale kým ti schvália žiadosť trvá to zhruba mesiac ja nechcem naťahovať čas žiadosť som si bola podať 15.8. držím palce veľa šťastia :slight_smile: :wink:
27. aug 2013 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kalista32 Dakujem pekne :slight_smile: no my zijeme z manzelom v UK takze ja sama pridem na sk a podam si tu ziadost naprv sa vsak musim prihlasit do zdravotnej poistovne tak trosku komplikovanejsie... ale asi to nechame na januar bude predca viac casu . mozem sa opytat aky mate problem ? pekny dnik :slight_smile:
27. aug 2013 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@christiana81 no tak to budeš mať trošku viac vybavovania ale neboj nemáš sa čoho obávať naplánuj si to tak ako ti to vyhovuje daj vedieť ako postupuješ a aký mate problém vy ? papa :slight_smile:
27. aug 2013 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcence, chcem vam popriat vela siiil a trpezlivosti:slight_smile:tiez som chodila do splnu a pri rozhodnuti po prvom cykle - 1x neuspesne, 2x potrat som sa rozhodla ist na 2IVF avsak v tom case som prirodzene otehotnela...mala bambulka bude mat rok a ja som dnes zistila,ze cakam druhe babo:slight_smile:))nadej zomiera posledna. Moj manzel mal po testoch v tkaninovej banke v Ke záver - oligoazoospermia , t.j. ziadna sanca na prirodzene babo a bum.....neviem, co sa zmenilo, ale prekvapilo nas to......drzim vam vsetkym palce, nech cim skor uvidite dve krasne //
28. aug 2013 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@kika79 a nebral ziadne vitaminy ???
29. aug 2013 o 00:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj lauritka:slight_smile:no ja som mu toho nakupila,zbytocne vyhodene peniaze. Odmietal brat,vraj nic umele do seba pchat nebude...troska zmiernil tempo v robote.....a zrejme to,ze sa troska ukludnil zabralo....inak si to neviem vysvetlit. ono tie potvorky malinke .) sa tvoria v urcitych intervaloch,tak nie vzdy su vysledky take iste. Moj drahy si proste veril,ze raz to vyjde.No a vyslo aj 2x:slight_smile:
29. aug 2013 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@kalista32 Ahoj tak planujeme to na januar snad nam to nic neprekazi a vsetko vynde podla planov . my mame problem ze mam uz iba trosku vajecnika a maternicu nic viac..ale tak bola som na vysetrenie tak malo by to byt ok povedala ze som v proidaku mam 23 rokov takze som mladala malo by to ist :slight_smile: uvidime.. manzel je zdravy ako rybycka :slight_smile:
29. aug 2013 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kika79 tak to ti gratulujem vidíš to,že aj zázraky sa dejú :slight_smile: :wink: to je paráda to si musela mať nejakú protekciu :grinning: :wink: a u pánboška no vidíš najprv ťa poskúšal prajem vám veľa šťastia drž sa :slight_smile:
30. aug 2013 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@christiana81 no moja no to máš pravdu teba čas tak netlačí ako mňa ja mám 37 r. splácam hypotéku a robím rekonštrukciu domčeka tak to mám ťažké a keby som mala tvoj vek tak po pravde by som to ešte nejaký čas nechala na pánboška a prírodu :wink:
30. aug 2013 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kika79 moj tvrdi presne to iste ;) len u nas sa este nestal zazrak.. ale nestracame vieru :wink: bud je nam to sudene alebo nie je..
30. aug 2013 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lauritka no to sme na tom rovnako ja dokonca tajne snívam o tom že pôjdem na prípravu IVF a povie mi ,že nemusím nič postúpiť lebo som v tom :pensive: no ale musím sa zobudiť a budem skúšať osud s božou pomocou :slight_smile:
30. aug 2013 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Popravde dievcence, ja som si deturence vymodlila:slight_smile:)) k sv.J.P.II. ,asi on to zariadil......-) verim,ze v tom ma prsty, teraz v juni mi zomrel ocino a nas doma to poriadne vzalo, tak mamina mi hovori,ze ak budu dalsie vnucatka bude ju to boliet menej a je to tam,...tatino sa pridal k zastupu a vyprosil pre maminu male potesenie:slight_smile:treba len verit.....
30. aug 2013 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@kalista32 no chcem ist cim skor pretoze nikdy neviem co sa mi zas prihodi, a na prirodu to nechat nemozem kedze nemam vajcovody
30. aug 2013 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj stare SPLNacky! Rozhodli sme sa s manzelom este raz skusit zabojovat o dietatko. Po vsetkych tych zmenach sme sa rozhodli pre Brno a vyslo to na prvykrat. :slight_smile:. Som velmi stastna. Drzte palce, aby sme to dotiahli do uspesneho konca :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .
1. sep 2013 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (11)
@milcsi wow, to je krasna sprava.. gratulujem a nech to dotiahnete az do konca. :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
1. sep 2013 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@milcsi no moja tak to ti závidím :wink: prajem ti veľa šťastia a zdravia drž sa :slight_smile:
2. sep 2013 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok