Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

jaja9891
5. máj 2014

@pempusik to sa da na niekoho obratit?na admina?

pempusik
5. máj 2014

@jaja9891 no jedine asi admin.

sanny228
9. máj 2014

baby ste tu niektorá ktoru posielali pred IVF tiež na genetiku ? chcela by som sa len niečo spýtať 🙂

katy2
9. máj 2014

@sanny228 my sme boli obaja 🙂

sanny228
9. máj 2014

@katy2 a poslali vam ziadost do poistovne skor ako prisli vysledky z genetiky? 🙂

katy2
9. máj 2014

@sanny228 nie, geneticke vysledky a aj ine sa prikladali k ziadosti... ale to bolo v r. 2007

sanny228
9. máj 2014

@katy2 a nevies asi ci to stale takto robia? Ale sice teraz tam je druha dr. Tak kto vie ako to je... 🙂 ja dufam ze sa to moze poslat aj skor a potom sa len dolozia vysledky 🙂

katy2
9. máj 2014

@sanny228 neviem, ako teraz, ale v kazdom pripade strasne drzim palce 🙂

sanny228
9. máj 2014

@katy2 dakujem a dufam ze vsetko to cakanie bude stat za to a podari sa to 🙂

katy2
9. máj 2014

@sanny228 urcite 🙂 je to velky tlak na psychiku ale stoji to za to... a bohuzial patria k tomu aj sklamania z neuspechov ale o to vacsia radost je poto, ak sa to podari 😵 😵 😵 😵 som to zazila na vlastnej kozi, presli sme si vselicim ale stalo to za to 😵

sanny228
9. máj 2014

@katy2 verim ze aj my to dotiahneme do stastneho konca no tiez sa strasne bojim sklamania ☹

katy2
9. máj 2014

@sanny228 na to sa treba pripravit... nie vzdy to vyjde na prvykrat... ale stale je tu dalsia sanca 🙂
my sme pri 1.IVF nemali transfer, takze sa vsetky embryjka mrazili, potom nam nevysiel ani jeden KET, potom sme sli do 2.IVF, to vyslo hned na prvykrat, dokonca dvojmo, ale jedno dvojciatko to potom vzdalo 😔 , potom zasa ani jedno KET nevyslo a nakoniec - uz ako samoplatci - sme sli na 3.IVF, ktore tiez vyslo na prvykrat a na zmrazenie nic neostalo, takze sme skoncili s dalsimi pokusmi 😵 a mame dve krasne deticky, dokonca parik 🙂

jaja9891
23. máj 2014

@sanny228 ahoj,nevies mi prosim ta povedat ako prebieha teraz v splne vysetrenie na hormonalny profil?aj sa nieco plati a pod.? dakujem 🙂

sanny228
23. máj 2014

@jaja9891 ahooj my ked sme tam prišli prvý krát tak mne robili HP čo je vlasne že mi len vzali krv 🙂 a aj výtery a nič sme za to neplatili 🙂 iba manžel zaplatiť 10e za spg... 🙂

jaja9891
23. máj 2014

@sanny228 no ja som bola na konzultaciu minuly rok a teraz by som sa mala objednat na HP vraj 2-3 den cyklu,no pocula som,ze v niektorych centrach vysetruju aj menstruacnu krv,co sa mi zda take zvlastne,toho som sa bala 🙂 takze si bola rano na lacno?a normalne v ten 2-3 den cyklu ti vzali aj vytery??fuu,ako si sa na to pripravila?vzala si si tampon,vlozku,alebo ako to funguje?ved v ten 2-3 den budem mat dost silnu ms... a ako si spokojna?ake vysetrenia nasleduju dalej?dakujem za rady

sanny228
23. máj 2014

@jaja9891 tak to ja neviem teda....ako viem že ked normálne chces si dať spraviť HP tak sa chodí na 2-3DC....ja som nas tam objednala kvôli IVF a to sa nikto nepýtal aky DC vtedy budem...len nám proste dali voľný termín....ja som bola 7DC ked sme tam boli...takže ja som krámy vtedy ani nemala...doktorka mi spravila ultrazvuk iba a aj vytery hned...a potom povedala sestričke ze mi má vziať krv...tak aj bolo...a že si mám o dva dni zavolať o výsledky a že ked budu dobré tak že rovno pošlú žiadosť do poistovne...

jaja9891
23. máj 2014

@sanny228 fiiha,tak to asi zalezi pripad od pripadu..a nevies nahodou na co sa beru vytery?

sanny228
23. máj 2014

@jaja9891 myslim ze asi na to aby zistili ci tam nieje nejaka infekcia alebo take nieco 🙂

jaja9891
23. máj 2014

@sanny228 no lebo u obvodneho gyn. robia len zakladne odbery a pocula som,ze sa daju spravit aj podrobnejsie... dakujem za info,zajtra tam zavolam,dufam,ze mi vsetko sestricka povie po lopate 😀

sanny228
24. máj 2014

@jaja9891 nemas za co a urcite ano 🙂 ona je velmi mila 🙂

bubca7
28. máj 2014

Ahojte koceny ako ste spokojna s toporcerovou v splne kosice ktora k nej chodi ja som sice knej chodila do starej nemocnici a tazko povedat mam na nu sice svoj nazor ale uz ked som sa na to dala tak dufam ze to aj dobre dopadne😉😉😉

pempusik
29. máj 2014

@bubca7 ja som bola velmi spokojna. dlho som spekulovala, ci ist do splnu alebo nie, doktorku som predtym nepoznala. nakoniec som to skusila a citila som sa tam dobre, mala som v nich doveru, takze ja osobne by som sa tam urcite vratila 🙂

sipka87
30. máj 2014

@bubca7 ahoj, ja k nej chodim a som s nou velmi spokojna 🙂 je mila, ustretova a myslim si ze vie co robí. Nás zajtra caka nas prvy ET. Tak som zvedavá a verím v pozitívny vysledok 🙂 Určite SPLN odporúčam.

bubca7
30. máj 2014

@sipka87 ahoj ja som k nej chodila do starej nemocnici na rastislavku boli sme dvakrat na UIU a nic je to len byznis sanca nulova zevraj spermiogram vyborny,je problem je v tom ze ja zabijam jeho spermie nechali sme to tak 2roky ubehly a ja niesom ste tehotna tak som sa dala sama na vysetrenia vsak predsa niejde problem musi byt dala som sa na hematologiu doktorka mi povedala ze si mam pichat injekcie do brucha toporcerova ze nie no a teraz si vyber tak som si ich pichala aj tak,nechcela ani vysledky s krvy ze netreba a teraz som sa rozhodla ze pojdem na umele tak znovu som sla na hematologiu to iste ze mam pichat injekcie lebo nemusim donoosit a potratit sla som do splnu mala som vyskedky z hematologie a zrazu si mozem pichat injekcie a zrazu chcela aj vysledky s krvi ako ze je to normmalne ale to nic najlepsi gol je v tom ze manzel ma zly spermiogram a my cely cas ze ja som vadna akoze je to to normalne no uznaj a tak nam usly 3zbytocne roky!!!!!

bubca7
30. máj 2014

Koceny a este nieco jedna znama bola na IUI lezala na stole uz a
v tej miestnosti toporcerova vravela sestricke aj tak zbytocne to robime ked su spomalene spermie naco to robila ked vedela ze je to zbytocne no koli BYZNISU su to tazke platene ukony povedzte ci je to normalne myslela si ze pacientka to nepocula ale smolka,a este nieco a to sa stalo tento tyzden KOSICE su ako mala dedina to bola taka nahoda kamoskina sestra ostala tehotna chodi teraz do splnu k toporcerovej je v 8tyzdni a je tehotna kocka v siedmom nebi ze vsetko je v poriadku ,manzel jej vybavil u znameho ultrazvuk len tak priebezne vsak ked ma znameho nevyuzijes???a on zhrozeny ze kto ju ma na starost ze ku komu chodi ze na maternici ma NADOR????ze ako je to mozne ze to nevidela a caja je stoho teraz v prdeli ?????

bubca7
30. máj 2014

No a da sa dnes verit niekomu ale hlavne ze zhrabnu plno peniazky a nie male a vedia ze ludia zaplatia lebo chcu to babo a su ochotny spravit preto vsetko je toto normalne no uznajte ja neodcudzujem ani Toporcerovu ,Hermana,kazdy robi chyby ale uznajte ja tiez chodim k nej ale predsa uz to nebude taka dovera a akoze kto mi zaruci ked pojdem na umele ci mi ho vobec spravia kde mate zaruku ked ste v narkoze uz aj take som pocula hmmm ale tu v kosiciach asi nemate na vyber hold smola :-\:-\:-[:-[

sipka87
30. máj 2014

Myslim si ze kazdy ma rozne skusenosti. Viete tu ospevuju reprofit , gin fiv atd..no vsade sa najdu aj negativne ohlasy na tieto centra. Ludia sa mylia a ona nie je vynimka. Ja som na nu pocula aj dobre aj zle. Predtym som chodila k mikulovej bola ospevovana a ja mam s noy velmi zle skusenosti...takze kazdy podla vlastneho uvazenia.

pempusik
30. máj 2014

@sipka87
@bubca7 presne tak, vzdy zalezi od osobnej skusenosti a od toho, ci do toho clovek chce ist a ku ma doveru vlekara. My sme boli aj v Martine, kde nam urobili nejake vysetrenia, povedali, ze je vsetko idealne, ze skusime len planovany styk, potom iui a nic sa neudialo. tak som si povedala, ze ked iui staci, to mi mozu urobit aj tuto. No ked som prisla do splnu, zrazu tie iste vysledky neboli tak idealne. hormon stitky, vysoky a pokial sa neda do poriadku, tak ani nad iui rozmyslat nemozem. vsetko sa vsak dalo do normalu okrem spg, takze rovno sme dostali odpoved, ze iui nam urobia ak chceme, ale je len na nas, ako sa rozhodneme. nakoniec sme sa rozhodli pre ivf. nemala som pocit, zeby sa nieco zanedbalo, prave naopak, preventivne som este dostala liecbu, ktoru som nemusela mat. No a ako to cele skoncilo? Uvidime v novembi ;).
Chcem tiez poveat, ze kazda z nas je ina. mozeme mat uplne rovnake vysledky, ci uz dobre alebo zle a kazda z nas moze inak reagovat na liecbu. Aj pri vysokych teplotach, ci kasli moze niekomu zabrat paralen hned na prvykrat a niekomu nezaberie nic.

adka666
30. máj 2014

@bubca7 Ahoj, ja len troška na margo toho s tým nádorom.................a to sa nezastávam p. doktrorky...................ja som pozitívna na PApp vírus 31 a preto musím častejšie chodiť na onkocytologycký výter, presne 2x v roku miesto 1x, ale ked som boka tehu po IVF, tak mi bolo doporučené apoň raz za 2 mesiace.................hormóny totiž robia jednu vec, že ak je neaké bujnenie, ktoré možno nie je ešte UTZ zachytiteľné tak ho tak podporia, že za mesiac dorastie do abnormálnych rozmerov....................teda je s veľkou pravdepodobnosťou možné, že pani doktorka to ešte ani nemohla vidieť.......................a rovnako by tu bolo ešte na mieste, že čo jej obvodný gynekológ, ten to nevidel ??????

bubca7
30. máj 2014

@sipka87 samozrejme ani ja ju neodcudzujem stat sa to moze ale povedzme si to tak preco prave mne ked si to tak povie kazda znas je to spravodlive uz ked tam clovek necha peniaze a nie malo tak chce aby sa aj ta druha strana k tomu postavila profesionalne dakedy mam pocit ze to ide skor jak na pase ako keby sa predavali teple rozky😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre