Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

afrika
8. feb 2010

no otras. my nič také nemáme. všetci sú strašne milý, usmievaví. je to tam jajn.

afrika
8. feb 2010

zapísali vás nakoniec do zoznamu?

minka051
8. feb 2010

denis ja uverím až ked to bude na papieriku čierne na bielom 🙂

denis19
8. feb 2010

afrika ano oni nás zapsali a do dnešního dne se nám nikdo neozval!!!!...ale nemám na to už sil...ted jsem tehuhu a verím, že to do júna společne zvládneme jako 2v1 a potom už budeme rodinka.....ale druhému bych se nebránila..i adoptovanému 🙂

luko
8. feb 2010

denis: to je fakt cele zle..ja by som si tiez urcila rasu aj vek aj zdravotny stav...predsa sa nebudem silit do niecoho, na co nemam...ved toto je rozhodnutie na cely zivot a niemalo by byt len emocionalne ale aj racionalne...tolko deti bez domova a oni robia taketo caviky 🙄

afrika
8. feb 2010

u nás na sociálke sú strašne milý, som rada, že prípravu robíme u nich. tak nám držte palce, aj ja vám budem. pa

luko
8. feb 2010

budeme 😉

denis19
8. feb 2010

to si piš , že budeme!!!!

brmbolcek
8. feb 2010

pekne vas zdravim divcatka 🙂 🙂

No a ja som dnes bola v heliku rano , ludi tam bolo ako na mraky , urobili nam ultazvuk srdiecko nam uz bije ale sonda akosi odvravala tak sme ho nepoculi ale videli sme ho byt.. Dr. to hnevalo ze ta sonda nespolupracovala... ale este tam prideme o 2 tyzdne na srdiecko a uz nas vypisu ku mojej gyn. V piatok budem mat tehotensku knizku aj odber krvi .... momentalne som 6tt plus 0
som velmi rada, ze nam bije srdiecko

denis19
8. feb 2010

brmbolček...tak super...jen škoda, že jste to neslyšeli,ale ješte se toho naposloucháte 🙂 🙂 a kdo ti už vystaví knížku?

brmbolcek
8. feb 2010

afrika- teda nou coment ! hlavne zelam to zdravie a nech si stasticko sadne i na vas 🙂

Minka- ty este netestuj, ved si silna zienka 😀 😀 , ak meska.... a prsia su citlive tak je to vsetko na dobrej ceste 🙂

Denis- tak kedy vam pride komoda? uz je vybrate aj zaplatene ? 🙂

brmbolcek
8. feb 2010

uz moja obvodna gyndoska 🙂

denis19
8. feb 2010

ahá, takže ty jdeš už k obvodní ted v pátek?
komodičky vybrané, už jen zaplatit a dovést si domu.....

brmbolcek
8. feb 2010

ano , Denis tento piatok mam prist na odber krvi..... a popritom mi vypisu aj knizku 🙂 tak budem darovat do skumaviek krvicku , ved to poznas 🙂 a tu komodicku vam nedovezu na dobierku ? ci je jednoduchsie si ju ist zobrat ? akej je farby ?

romy01
8. feb 2010

ahojte, zdravim
prave som vlozila do albumu obrazok nasho favorita . teda mam na mysli kočík a idem si precitat co mate noveho

brmbolcek
8. feb 2010

romy - velmi pekny kocik 😉 , taky ze sa neda prehliadnut, a vyzera byt aj dost hlboky 😉

denis19
8. feb 2010

super romy, tak máš už o starost méne!!!! neco podobného si vybrala i kuspitka,že....a ta psala, že jsou max spokojeni.

brmbi....no , my už víme co chceme,jako s tou komodou/íčkami....jen se už rozhoupat a koupit, dost dlouho si nekdy veci rozmýšlíme, abycho neudelali nejakou botu,když si nemužeme jen tak kupovat komody na ozkus 🙂 🙂

romy01
8. feb 2010

minka to zniehoooodne nádejne 🙂 🙂 🙂 Držím palce, nech pozdvihneš štatistiku 🙂

popis ku kociku je nasl
BABYSmile V-MAX univerzálny hlboký a športový kočík s moderným designom. Vanička môže byť použitá na prenos dieťaťa (nie na prenos dieťaťa v aute), vnútorný rozmer vaničky je 74x34cm. Športová časť má 5-bodové bezpečnostné uchytenie pre dieťa, možnosť pripevnenia v obidvoch smeroch jazdy, hliníkový rám, polohovanie rúčky, elegantné nafukovacie kolesá, predné aj zadné kolieska s možnosťou zaistenia. V cene kočíka je aj taška na rúčku, nánožník na športovú časť a nákupný košík. Spojkami, ktoré sa dajú dokúpiť ku kočíku sa dá pripevniť na konštrukciu aj autosedačka - korýtko BABYSmile Carlo. Váha konštrukcie: 10,5 kg, váha vaničky 4,5 kg, váha športovej časti 3,5 kg.

Inak som ho skusala a velmi dobre sa rozklada a manipuluje. vanicka je obrovska a podlozka v nej je polohovatelna. Navyse ma vanicka dobry drziak - takze do vytaju ho v pohode rozlozim bez toho aby som dieta vyberala z vanicky

romy01
8. feb 2010

denis - kolko izbovy mate byt ?
My teraz s mm riesime ze tak do 3 rokov budeme musiet vymienat byt aby sme zariadili malemu vlastnu izbu - a a z potom budeme uvazovat o dalsom baby.

denis19
8. feb 2010

romy, 3+1...takže byt si necháváme,ikdyž mne stále mnž straší, že on chce vetší,ale já ne!!!!! jsem totiž už zvyklý na tu tretí místnost, která slouží zatím jako pro návštevy a jemu jako pracovna,ale bude se muset hošan uskromnit...nemám zatím v plánu se stehovat a uklízet vetší byt, tento má neco kolem 73m a to si myslím, že stačí, k tomu velký balkon, tak co......
a plánuješ jít do dalšího IVF....časem?

denis19
8. feb 2010

jo a to je presne ten kočárek co má kuspitka....tak asi dobrá volba......

brmbolcek
8. feb 2010

Denis ved ja sa vobec toho nebojim, ze vyberete zle, ved ty mas dobry vkus, tak spolieham , ze sa budem inspirovat 😉 🙂 😀 , to mate teda vilu , ty brdo a nie byt 😀 a ked chce mm tak nech sa zacne realizovat dom ? o tom nepremyslal ?

romy01
8. feb 2010

denis to mate akurat. My mame sice velky ale len 2 izbovy - 64m + velky balkon, no potrebujeme este minimalne jednu izbu. No a v podstate sme planovali dalsie IVF ( resp ja som planovala a mm len pritakal aby bol klud v rodine 😀 ) dalsie IVF asi tak do 1 roka od narodenia maleho. lebo podla mojich hormonov to neskor nepojde, no po tom co sa stalo pred 2 tyzdnami sme to obaja nateraz zavrhli. Bude to zalezat od mnohych faktorov, ved vies.

romy01
8. feb 2010

brmbolcek a tu knizku ti ale nedaju v heliku, tu ti da tvoja obvodna gyn ked sa odhlasis z heliku - teda aspon u mna to tak fungovalo

brmbolcek
8. feb 2010

ano romy, ja viem ze to moja gynekologicka mi da, a nevies ci mi daju z heliku nejaku prepustaciu spravu pre moju gynekologicku ?

romy01
8. feb 2010

jasne, daju ti papier ze ako co prebuehalo a aj spravu z kontrol - teda vsetko co sa tyka mimča , vaječníkov a pod.

denis fakt mas pravdu - kuspit ma presne ten kocik, som si to ani neuvedomila

majaja75
8. feb 2010

ahojte a všetkým pekný dník prajem.
dnes som volala do centra že čo bude ďalej s tou mojou meškajucou mrchou-mám 35 deň cyklu a už 11 deň pichám dipherelin a stále nič, tak mi doki povedala že ak do piatku nedostanem tak mám prísť rano na sono...ale už ma to čakanie nebaví....
je možné že mi tie lieky tak zblbli fungujuci cyklus?

brmbolcek
8. feb 2010

majaja - tak dnes stale meska ???? a pytala si sa , ze kolko to moze este meskat ?

brmbolcek
8. feb 2010

dievcence vyzna sa niektora v DNP- dobrovolne nemocenske poistenie ? ja som z toho jelen platim si to od 11.1 2010 a termin porodu mam 1oktobrovy tyzden, asi si to budem musiet zrusit asi mi to nebude vychadzat casovo , vyznate sa niekto z vas v tom ? poradte mi, prosim

majaja75
8. feb 2010

doki sa ma len spýtala kolký deň dneska pichám, a ked som povedala že 11 tak že mám do piatku čakať, ale začínam byť nervózna....
ozaj aj vy ste mali citlivé prsia?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre