Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

wolfskinka
1. júl 2009

tinkaza teraz som v plateni na rade ja .... ale ak budes mat // tak ti to s radostou prenecham

kiara15
1. júl 2009

tinkaza aj ja si myslim ze to je len uhniezdovanie //musis to tu prelomit 🙂 🙂 🙂

wolfskinka
1. júl 2009

tinkaza mas to rozkazom .... a to stretko na buduci tyzden bude ci sa ti to paci alebo nie

orsulka
1. júl 2009

kiari.....tak sa dnes len balis...nie*??? a zajtra nastup.... a cosi tam beries???? ved jedna kosela, slapky, nohavicky, zubna kefa a pasta, mydlo....toaletak...a vybavene...na tri dni aj s cestou to je aj aj aj 🙂)))))) 😀 😀

kiara15
1. júl 2009

ono si povies ze len to ale je to plna taska uterak slapky toaletny vlozky ajajaj a mam plnu tasku 😒

orsulka
1. júl 2009

ja viem...ja viem...ja viem..... srandovala som..... 😉

kiara15
1. júl 2009

ved ja to tak aj berem od teba Orsul 😀 a co mas nove mojo?

orsulka
1. júl 2009

kiari....ja nič moja...tuíšim len svalovicu na krku a na chrbte.... 😀 😀 😀 a začal som zase piť morske riasy... 😀 a jest aj tu kyselinu zasek 🙂)))))) inak po starom.....

kiara15
1. júl 2009

orsul ake morske riasy porad aj mne?ja len tu kiselinu papam a sem tam ten zensky caj 😉

wolfskinka
1. júl 2009

takze ja za 15 minut padam ... huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

komarik
1. júl 2009

čaute dievčatá,
ďakujem za povzbudenie. Bodaj by všetko bolo tak ako vravíte. Včera som asi mala nejakú depku.

tinkaza - som rada že všetko berieš s nadhľadom. Ak to je len špinenie tak sa veru ešte šetri.

mzuzke držím palce pri KET.

orsul ty ideš na KET že si začala piť riasy a zase papať kyselinku?

kiara a ty ma uveď do obrazu. Kam to ideš?

wolfi bodaj by to s tým snom bola pravda.

lucul, dáko tie 2 týždne vydržíš aj keď viem že s dieťaťom to je ťažké. Nejak ju musíš zabaviť. Veď na PN nie si zo srandy.

Krásny pozdrav z Mallorky a zatiaľ sa mi tu majte pekne 😉

orsulka
1. júl 2009

ahoj komarik........tak depka hadam už presla...to je fajn 🙂)))))

mzuzka bola na ET.....nakoniec si dala vložiť dve jednotkove embryjka.....dalie dve dvojkove je dnes zamrazili.....este jej ostali 4 trojkove a čaká sa do zajtra, ako sa vzchopia alebo nevzchopia.....ako prejde na dvojecku, tak sa budu mrazit aj tie 🙂)))) takže myslim, že mzuzka uplne že ukážkovo 🙂))
okrem ineho Vas vsetky pozdravuje, teraz som s nou dovolala 🙂))

ja na KET až tak v septembri, ale tie dva tri mesaice by som teda chcela brat tieto dopllnky 😉

orsulka
1. júl 2009

kiari......to su take morske riasy.....jedny sa uživaju ako denne a druhe su nočne....zarábam si prasok do vody, alebo do čaju, alebo može do hocijakého nesyteneho nápoja ..... 🙂

domika9
1. júl 2009

ahojte kočky
orsul ked vždy ked sa tu ja dovalím tak ty tu už niesi takže a tak asi každa druha tu poobede nieje minimalne 🙂
kiara budem na teba myslieť tak nech to maš čím skor za sebou najhoršie je prvy krat vstať z postele a isť na wc ale zvladneš to 😉
dlho tu nebola zuzanka kto vie ako sa ma aj ostatne tehulky zanedbavaju
komarik 😒 presne viem ako sa citiš ked som bolana posledy tehotna tak som bola bratovi na stužkovej aj s mm a celus tužkovu som presedela ako trafena lebo som sa bala natriasať aby sa nič nestalo zle mi bolo každy pri stole mi nukal alkohol a aj tak to bolou mna k ničomu ale u teba to bude istotne dobre 😉

chorale
1. júl 2009

ahojte,
orsulka dakujem že na mňa mysslíš, dnes som bola na internom vybaviť predoperačné a do helika idem v piatok. ked som si to predbežne rátala malo by to byť o týždeň vo štvrtok, uvidíme.
dnes ma nejako pobolieva hlava a v robote som prvý raz videla strašne nasratého šéfa. iba som sa na neho dívala či mu to nepere 😀
domika ja tiež štartujem MK večer a to už tu skoro nikto nie je.
ostatné babenky pekný večer

lucula73
1. júl 2009

mzuzka ty bosorka jedna,tak predsa ti ostalo 8 embrijok,vravela si vtedy na stretku o 7...ty si nejaká veštica 😀
ale teraz vážne.....nech sa malinkým v brušku páči a nech sa pekne zahryznú 😉

kiarka - drž sa moja,štvrtok,piatok na teba myslím,piatok ak by si mohla,tak mi večer zavolaj alebo ma prezvoň a ja ti cinknem,dobre?

domika - no veru ,najrušnejšie je tu doobeda a trošku poobede,večer sem chodí v poslednej dobe málo babeniek,ale aj vonku je teplučko a dlho svetlo,to bude aj tým... 😉

domika9
1. júl 2009

tak tak ale to nič ved leto nebude dlho 😀

kiara15
1. júl 2009

ahojte babulky dakujem za podporu vsetkym ja ked budem moct tak sa ozvem 🙂 🙂

komarik idem na laparku a potom na 2IVF

lucul jasne ze sa ozvem ved sa tam zblaznim 🙂

orsul uz viem uz mi to Zuzka vysvetlila pocula som o tom 😉

domi aj ty sa drz dakujem za vsetko papa 😉

majte sa tu vsetky vsak hadam za tri dni som tu 😀 😀 😀

orsulka
2. júl 2009

takže dnes prva......a dufam, že nie posledná 🙂))))))))

kiari.....nech ti to v tej nemocnici rýchlo ubieha zlatičko!!!!!!!!! a nech to más uspešne za sebou...pozdravuj odo mna Hudeca, že šak ho dojdem kuknut na preventivku 😀 😀 a že nech to to vsetko dobre urobi, že mu odkazujem 😀 😀 😀

domika... ☹ ☹ hodinku skor som bola na nete......večer som mala pracu a nechcelo sa mi potom už PC zapinat......a potom bol tenis 😀 😀 😀 boooože..... tak sa mi to divne cita, ked napises, že ked som ja bola naposledy tehotna....... ja som to nezažila a ty mas na to smutne spomienky...... aj tak si mi nenapisala, ako pokracujes.....

chorale....jasne, že myslim myslim....čakaá ta predsa velká vec!!!!!!! este tyzden a vajecniky si oddýchnu 🙂 🙂 a male bobulky začnu rast, aby mohli ist do bruska mamine 🙂 🙂

orsulka
2. júl 2009

...................................
.........................................
................................................
......................................................ešte stále som prvá..................... 😉

brmbolcek
2. júl 2009

ja vas zdravim slecinky 😉 😉 😉 😉

ako sa mame tu na MK ? 😉 😉

ahoj kamka 🙂 🙂 🙂 ako oddychujes ? pocas dovci ? treba oddychovat a chytat bronz xixixi 😉 😉 😉 a nie upratovat 😒 😒 na to su sobotienky xixixi 😀 😀 😀 prejdi sa po lesoparku nadychaj sa cerstveho vzduchu teraz je tam fajny vzduch v tych pralesoch ked v meste sa neda ani dychat ..... a mas preikaz oddychovat a nie upratovat 😎 😎 😎 kamka pozri si v snari - co znamena ---dieta--- ..... ono to nieco znamena .... 😉 😉

ahoj wolfi --- tak ako salratanske kvapky ? 😉 😉 😉 este z nich ani neubuda co 😎 😎 😎, ono sa ti bude zdat ze po meiaci ani z nich neubudlo 😉 😉 😉 😉 😉 ale pokracuj v kvapkovani dalej 😉 😉 😉

ahoj tinka---ak spinis tmavhnede znamena to tehu 😉 😉 podla vsetkeho by to malo byt ono, tak to je na dobrej cesticke ....uhniezduju sa sikovnickoviaaaaaaaaaaaaa 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ..... a drzkaj svoj slub este netestovat !!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

brmbolcek
2. júl 2009

ja som v uzivani duphastonu, 2 krat 1 dnes to je 6 den co ho uzivam , min.tyzden som bola v 14DC tak sa to riesilo v snazilkovani dr.gatova mi pichla pregnyl a sli sme na to 😀 😀 na 3-4 den som mala uplne miernucke spinanie vo forme maluckej krvickY ale to iba kvapka a od tych cias nic ! ani ziadny vytok a ani hnede spinenie , uplne nic .... tak este do buduceho tyzdna cakame ako sa to uchytilo ... potom mame volat do heliku... inak citim sa fajn zatial nemam ziadne zle ani dobre priznaky , myslim si ze viac sa uchytim buduci tyzden a budeme mat jasno ! 😉 🙂 co a ako bude, u mna nehrozi testovanie , budem az o tyzden ak to nepride samo.... nechcem sa opetovne sklamat 😉 😉, ved to poznate babulky modrulky s konika 🙂 🙂 🙂

inak zelam pekny stvrtkovy slnieckovy dnik 😀 😀 😀 😀 😀 nasadte okuliare nech nam nesvieti do ociek 😎 😎

wolfskinka
2. júl 2009

ahojte dobre ranko ... no dnes som to nestihala, bola som rano nakupit ...

komarik no uvidime, ale az po douzivani antibiotik

brmbolcek .. neubuda ved to len 1 kvapka raz za 2 dni takze to je dobre ... teraz rozmyslam ... ked to mame zakazane na 40 dni ci ich uzivat alebo ich zacat uzivat az o tie 2 mesiace co vy na to .. naco ich teraz uzivat ked nemozem otehotniet ?

k

orsulka
2. júl 2009

brmbolcek......ahoj......tak dievča mojo......len nech to vyjde tak ako ma......naozaj to tu potrebujeme už ako sol!!!!!!!!! pondelok da infosku Tinka a potom aj ty.....a potom mzuzka.......tak som rada, hádam fakt už nabehneme na tu sprvnu vlnu 😀 😀

orsulka
2. júl 2009

wolfi....čaf........... to pises o tych kvapkach od akupunkturáka???????? že či ich brať??????

wolfskinka
2. júl 2009

orsul ano o tych kvapkach

brmbolcek
2. júl 2009

dievcatka moje zlate , dufajme ze uz sa nabehne na tu spravnu letnu vlnuuuuuuu 🙂 🙂 🙂 a bude to pokracovat pokym nam hrdlo ci maternica nebude stacit xixixi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

wolfi --- ale to je blbost zeby si nemohla otehotniet !!!!! 😠 😠 presne nerozumiem co tym myslis , pises ze uzivas 1 kvapku kazdy druhy den ... a dovod ze ich beries , teraz nemozes otehotniet tak to mam rozumiet .. ak som zle pochopila kludne ma oprav .. !!!!! 😉 😉

orsulka
2. júl 2009

wolfi....ale tie kvapky más aj na to, ab sa ti uravila praca toho vaječnika, nie len na otehotnenie...takže na jednej strane by bolo dobre ho brat, aby sa ti to cim skor upravilo a davat si pozor aby si neotehotnela....takže vlastne preliečiš borelku aj ten vaječnik pri jednom.....a potom to už ten august isti....ci?????

alebo teda neuživať....ale nikde nemás zarucene, že neotehotnieš aj tak bez kvapiek......

brmbolcek
2. júl 2009

kamka kde ze i teraz ty moja haaaaaaaa ? 🙂 🙂 🙂 asi este buvinkassssssssssssss alebo sa uz slnissssssss 😀 😀 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

wolfskinka
2. júl 2009

orsul dobre dik za vysvetlenie ... budem pokracovat

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre