Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

orsulka
6. júl 2009

mali by sme ist do Ljublany na koncert Madony...a potom na par dni k moru este...ale fakt neviem este na ako dlho..🙂))))))))

chorale
6. júl 2009

mali by sme si zorganizovať nejaký taký výlet 🙂

lucula73
6. júl 2009

chorale k moru??? 😀 či na tú madonu....

kiara15
6. júl 2009

chorale veru aspon by sme sa nasmiali taka bada aka sme to by bolo 😀 😀 😀

kiara15
6. júl 2009

ze bada? 😀 myslela som banda 😀 😀 😀 😀 😀

chorale
6. júl 2009

to je jedno či k moru mne stačí aj niekde tu do zoo alebo čo ja viem kde 😀 alebo k moru a objednáme si na večerný program madonu 😀 😀 😀

kiara15
6. júl 2009

chorale a skade si?

lucula73
6. júl 2009

chorale,no zoo mám za chrbtom,opičiareň sem tam aj citiť bolo,teraz už nie,majú nové pavilony...

chorale
6. júl 2009

som z MT
dievčence idem pomaly spinkať.dobrú nôcku

lucula73
6. júl 2009

dobrú noc chorale a pekne sa vyspinkaj.... 😔

cikyta
6. júl 2009

No dobru nôcku buduce maminy. 😉
Chorale-na večer by bol vhodnejší stripter miesto madonny 😀

mzuzka
6. júl 2009

som nazad, je tu este niekto? ci ste uz vsetky na madone?

mzuzka
6. júl 2009

tak pekne snicky vsetkym

wolfskinka
7. júl 2009

dobre ranko .......... prvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

orsulka
7. júl 2009

dobreeeeeeee...druhááááááááááááááááááááááááááááá

orsulka
7. júl 2009

som tu 35 min.....myslím v práci.......a tu su už takééé NERVY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
☹ ☹ ☹ ☹ ☹ je mi z toho vsetkeho fakt dosť smutno................a 😝 😝 😝 😝

kamka17
7. júl 2009

dobré ráno sa praje všetkým...
no hviezdy, ste sa riadne rozkecali včera večer, ale aspoň bola zábava vás čítať 😀 😀

zbinka, tebe gratulujem k dvojičkám a láskavo už nikam neskáč a riadne sa opatruj, lebo však už opatruješ ´dalšie helíkovské babulky, tak sa podľa toho chovaj, okie..??

tijuš a z teba sa tiež veľmi teším, že si zas s nami a hádam si sa včera veľmi neopila ??

a s chorale súhlasím, to more by síce bolo lepšie ako nejaké opice v zoo, ale jednoduchšie asi bude sa zladiť na tie opice...takže by sme to mohli fakt nejako zorganizovať, čo vy na to ???

a žienky, potrebujem od vás hilfe...čo ste písali o tom, že krajko asi nerobí laparky a podobné OPU, že je lepší nejaký hudec...mňa totiž poslal moj obvoďák na konizáciu a kyretáž a to tiež robia v helíku, krajko bol taký zlatý, že mi odpísal, nech sa teda objednám u nich, len teraz som na pochybách, či to zvládne...lebo priznám sa, nemám ani najmenšiu chuť ísť na 2-3 dni ležať do žilinskej nemocnice 😝 stačilo mi 15 minút na prijímovej ambulancii...a tam už mám aj termín, ale ten by som si radšej preložila do toho helíka...čo si vy myslíte ??

kamka17
7. júl 2009

orsul...za čo nervy, kto sa nerváči ??? kašli na nich, daj si kafe 😉

lucula73
7. júl 2009

dobré ránko

kamka - oni laparky preto nerobia,lebo jednoducho sú tak vyťažený a nestíhajú to...niektoré jednoduchšie zákroky robia,tak keď ti odpísal,pekne choď k nemu...
Na toho dr.hudeca sa pýtala Tija,to je doktor u nás v PD,ona ho už tuším navštívila volakedy,tak preto chcela poradiť.....lebo my prievidžanky skoro všetky chodíme k nemu 😉

orsul- klídek,to nestojí za to v práci sa stresovať 😉

kamka17
7. júl 2009

lucul... ahoj mamina, pekný dník ti prajem...s tým hudecom som pochopila, že je u vás v pd, preto ma ani neláka sa k nemu nejako hlásiť, takže ešte preberieme doma ten helík a poobede tam zavolám...hurá, zas pôjdem do helíku, už mi aj chýbajú, človek si na nich rýchlo zvykne a keď tam dlhšie nie je, tak má absťáky 😅

janula18
7. júl 2009

Luci ja moc večer na net nechodím, väčšinou je tu muž
Inak dala som foto do nového albumu. Dúfam že úspešného

wolfskinka
7. júl 2009

mne sa nic nechce najradsej by som bola doma

lucula73
7. júl 2009

kamka 😀 😀

janulka - no vidíš,to je super!!!! 😉 😉

janula18
7. júl 2009

No luci na teba nemám 😀
Ved uvidím, dúfam že to dobojujeme do úspešného konca.
Len vieš ten krčok bol aj večer dosť krátky, tak sa obávam. Ale asi sa nato vykašlem, asi to už nezmením, čo sa má stať sa stane, a nebudem sa dopredu zožierať.
Už sa teším na piatok do heliku 😉

orsulka
7. júl 2009

janula...!!!!!!!!!!!! skveleeeeee...tak velká gratulacia....... 🙂 🙂 konečne dobrá správička od rána...

blahoželááááááám.......

takže máme uspešný KET!!!!!!! pekny vzor pre dmojim KET-om 😀 😀 😀

wolfskinka
7. júl 2009

janula blahozelam ... to je super

orsulka
7. júl 2009

kamka.....tak čo sa týka odbornosti aj pristupu v bojnickej nemocnici, velmi sa to zlepšilo a to k lepsiemu.....a Hudec je odbornik nad odbornikov...takže ja by som v tomto pripade fakt neriesila Helios.... 😉 😉

a k práci...a k nervikom.......................

odchádza mi dalsia kolegyna.....vykašalť sa na robotu čo mi pribudne......je mi luto, že odchádz aj mja najlepsia priatelka na svete!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😢 😢 😢

janula18
7. júl 2009

Dakujem, ale nepredbiehajme.
Tešiť sa budem asi až ked budeme mať srdiečko

lucula73
7. júl 2009

jani a ty nedáš pokoj s tým krčkom? 😀 a vieš vobec aký naozaj má byť,ha? 😀 ale vážne:nestresuj sa,aj tak nič neovplyvníš,čo má má stať,sa stane a v tvojom prípade si tehu a hotovo,jasné!? 😉

wolfskinka
7. júl 2009

janula a kedy ides na utz ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre