Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

renka1801
16. sep 2009

ahoj wolfskinka, takže si bola spokojná , a bola si tam teraz niekedy?

minka051
16. sep 2009

romy01 🙂

ja som si zažila to isté pri 1.IVF. mrška meškala 3 týždne 😠 bola som už na nervy.Potom mi na 8den stimulku stopli to ma dorazilo ešte viac., a navyše mi narástla cysta... Všetko sa mi v tele zbláznilo.Už som do toho nechcela ísť, ale môj drahý ma presvedčil. Zašla som aj ku Kopáčovej a tá mi poradila čo robiť tak teraz sa dávam na to znovu a stresovať nebudem. Budem veriť že všetko dopadne tak ako má 🙂 A neboj aj tebe dopadne všetko dobre. Hlavne nestresovať to je zlé.

orsulka
16. sep 2009

minka.......a ako pani Kopacova???????????? spokojnost???? dala ti bylinky??????

mas jednu velku pravdu...STRES JE NA HOVBY!!!!! a aj inak by som to napisala, ale možno by ma zmazali adminky!!!!! aj ked by to bolo výstižnejšie..... 😉

wolfskinka
16. sep 2009

orsul presne tak

minka051
16. sep 2009

Orsul

Pani Kopáčová zlatá pani. Velmi vie poradiť. Teraz pijem 3x denne čajík čo mi namiešala a na noc obklady na bruško z tvarohu a muky..Trochu bléé 😝 ale ked to pomôže tak je to dobré... Len som prvú noc spala tak opatrne lebo som sa bála že to ráno budem mať skôr na chrbte ako na bruchu 😀 😀 . Dost divoko spím.

orsulka
16. sep 2009

wolfi...... 🙂 🙂 cmuk ty moja podpora .... 🙂 🙂 inak ako zvladas v praci?????????????? dá sa??????

romy01
16. sep 2009

ja som už predtým stimulovala clostilom 3 krát a dopadlo to vždy ukážkovo ( teda raz som mala síce cystu ale to preto že som fest silno prechladla a ochorela a pregnyl vtedy zrejme nezabral, no inak som mala vždy pekné ukážkové 3 folikuly takže teraz som rátala s tým že to bude OK a preto ma to vyviedlo z mieri, nečakala som meškanie a už vôôbec som doteraz neuvaťovala o nejakých komplikáciách

orsulka
16. sep 2009

romy... zákony schválnosti funguju uplne presne !!!!!!!! to by ten život nás bez nich asi ani nemohol isť.....

ked mi stopli 4 - stimulku, rozplakala som sa priamo v banke.... 😀 😀 teraz sa bavim, ale vtedy ma to tiež položilo, takže viem ako sa citiš...... ale ako pises, pokial s clostilom prebehla stimulka dobre, tak aj IVF bude fajn.....len bude o par dni neskor....to ťa predsa nerozhádže!!! no nie??? 😉 😉 😉 😉

minka051
16. sep 2009

romy

A mala si aký protokol.. Ja krátky decapeptyl a Merional.. A teraz mi dali diphereline miesto decapeptylu. Je to ale vlastne vraj to isté. Ale je to aspon trochu lacnejšie lebo ja si platím všetko a to je trochu sila.

romy01
16. sep 2009

minka ja som mala dlhy protokol, brala som aj proveru a teraz pichám decapeptyl

minka051
16. sep 2009

A od ktorého dna si picháš decapeptyl?

afrika
16. sep 2009

ahojte, dnes som bola v heliose, tak od dnes provera, 23.9. diphereline-to je ako decapeptyl a potom Gonal 😉

minka051
16. sep 2009

afrika

Tak sa pekne držkaj 🙂 A to máš aký protokol ??

kamka17
16. sep 2009

Žena v supermarkete príde k pokladníkovi a pýta sa ho: "Co dostanem, keď nájdem výrobok po záruke?" A pokladník na to: "salmonelózu."

romy01
16. sep 2009

minka som ho zacala pichat na 23 DC

afrika
16. sep 2009

Sydney protokol a dlhý

romy01
16. sep 2009

kamka 😀 😀 😀 😀 😀

minka051
16. sep 2009

Takže ked ja mám krátky tak to budeme asi na rovnako časovo.J a by som mala začať 28.9. Len musí prísť mrška. 🙂

orsulka
16. sep 2009

kamka.... 😀 😀 😀
vidim, že si robis naladu pred cestou do prace 🙂))))))))

romy01
16. sep 2009

minka asi na tom budeme podobne

minka051
16. sep 2009

romy a ako často teraz budeš chodiť na krv a sono.

kamka17
16. sep 2009

hihi, som vám nepovedala, ale nejdem do práce...sa mi podarilo na poslednú chvíľu vybaviť dovolenku...do konca týždňa...lebo jej mám habadej, namiesto dovolenky som totiž pnkovala, tak tak...
a idem sa vyvetrať k bratrancovi na kolaudáciu..prerábali bytík, tak idem kuknúť a po ceste aj nejaký ten darček do nového bytíku kúpiť...

romy01
16. sep 2009

minka to neviem, oni mi zavolaju vzdy podla výsledkov ale vraj 2 - 3 krat za tazden

minka051
16. sep 2009

romy

Tak to sa nachodíš..Ešte že si z Martina.. ja to mám daleko a tá cesta je vždy hrozná. Ale musím vydržať lebo to je najbližšie sanatórium.

orsulka
16. sep 2009

kamka.....ty jedna!!!! 😀 😀 😀 😀 tak este vegetuj domka pekne...resp. ty si vies najst zabavku..🙂))) tak vyber pekny darcek, nech sa im paci 🙂))))

minka...na kontrolu sa chodi každy druhy den už ked pichas obe injekcie.....to musia stale kontrolovat....

romy01
16. sep 2009

minka a ty chodís k nám do MT?

minka051
16. sep 2009

romy01

ano chodím do heliosu krajkovi.Koordinátorku mám p. Mikulovú..Sú hrozne fajn.. 🙂

Orsulka ano tak nejak som chodila až kým ma nestopli.

romy01
16. sep 2009

kočky idem na sociálku zistiť ako to mám urobiť s DNP a prídem ešte podvečer. Zatiaľ sa mi tu majte krásne 🙂

minka051
16. sep 2009

Ja už tiež končím bo som v práci a idem už domov.. Nakuknem sem tiež možno na večer.

orsulka
16. sep 2009

aj ja koncim...zatim babule....paaaaaaaaaaaaa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre