Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

brmbolcek
2. mar 2010

tak a ja uz to mam v sebe take ze mnam, 😀 😀 😀 bol to podlisnicek , ktory som si natrela kecupom a nastruhala som si nan ze SYR 😀 😀 😀 no taka mnam basta , a zeby Sisi mala lepsie hm..??? 😉 😉 😉

jerry..- beres normalne davky a veru ze ja ked som mala tie davky 3krat 1 tak som 3 mesiace nemohla ist na iui, koli tomu ze u mna to bol extrem ja som na ne reagovala velmi silno tak mi davali davku iba polovicku denne ....

cikyta
2. mar 2010

Jerry a vie o tom dr.že chceš zvýšiť bud.mes.dávku? Určite sa teraz presunu foliky v lavo. 😉 Držím palce.Ved sa to musi striedať občas,nie?
Brmbolcek,no Sisa mala lepšie,tomu ver 😉

monita81
2. mar 2010

ahojte. 😀
tak Sisi ma monoklík?ja som ho včera skoro urobila tomu môjmu synovcovi.kde berú tí prckovia tú energiu? 😝 o 20 hod. som bola tvrdá. včera ráno my pichli tú vyvolávačku,mám väčšie brucho ako pred OPU a ms nikde.asi si otvorím červené vinčisko a hotovo 😉

cikyta
2. mar 2010

Monita.No veru otvor a lahni si s nim do horucej vani a ked výjdeš,tak znásilni mužika..uvidiš ako rýchlo príde menštruácia! 😀

monita81
2. mar 2010

no ciky víno s vanou by aj boli len toho mužíka som doma nenešla 😉

cikyta
2. mar 2010

A kým sa okupeš,príde,alebo popros suseda 😀

orsulka
2. mar 2010

aj ja mam modrinu, ale na pravej nohe na pištale......tak som práskla do rohu postele !!!!!!!! jááááááááj!!!!! bolelo....tak mám v strede šrám a okolo modrinu !! 😀 😀 😀 😀

brmbolček...veru dobrotku si mala 😉 😉

cikyta
2. mar 2010

Orsulka-fíha!!!Dávaj pozor.To ked budete dvaja s bolavou nôžkou neni bohviečo 😒 😒 To pozom ozaj prídeme na brigádu,inak to nevidím!!!

No ideme my von.Papa.Byt je kočke malý,tak nájdem nejaké vodítko a ideme medzi ludi.Pápá 😉

monita81
2. mar 2010

ciky no ak by prišiel,tak len najesť a zas uteká do práce,takže možno večer! 😉 alebo žeby som skúsila toho suseda? 😀

orsulka
2. mar 2010

cikytka...pa pa pa.....užite si vonku, aj ked je troškuchladno...malá sa aspon "vybeha"...a ty s nou !! 😀 😀 😀

janula18
2. mar 2010

Inak som sa chcela opýtať, či ešte stále treba toľko veľa piť, ked je už po OPU

jerryjanka
2. mar 2010

ano vravela som krajkovi že ked som brala 4 tak som mala folik aj vlavo
ale povedal to diplomaticky
napisať ani doporučiť mi on nemôže viac ako 3 denne ale že potajomky môžem 😀

kamka17
2. mar 2010

ja nás len posuniem trochu dopredu...

sme tu jak zvaz invalidov...Silvinka v kuse padá, orsul zas triafa kade tade...celkom sranda

brmbolcek...nič si z toho nerob, že nemožeš spávať, ja čo som doma, tak dlhšie ako do 7.30 som nespala, zato už o 20.00 som zlomená na gauči 😖 😖

janula...osobne si myslím, že už toľko piť netreba, i keď ty by si sa mohla trochu prekonať a piť viac, ako zvyčajne 😉 😉

brmbolcek
2. mar 2010

Kamka- ved ja o jednom mieste urcite viem, kde si pospime 😀 😀 😀 ale to teraz ee

urobila som manzelovi spagetky so spagetkou a ham ham a mna 😀 😀 😀 kamka a ty si dnes nieco dobre papala ? ci manzel kuchti ked lezkas ??? alebo mamina donesie 😉 😉 😉

kamka17
2. mar 2010

brbmbolcek servus...no ja som dneska bola akčná, varila som šošovicu a špenát so zemiakmi...mojmu drahému veru nehrozí varenie, to už musí byť, keď ho k niečomu dokopem 😅
a ležaniu som dnes veru moc nedala, bola som aj na prechádzke u našich...ale však hovoril doky, že nemusím v kuse ležať 😅 😕

brmbolcek
2. mar 2010

kamka- spravne , treba to vrat tak ako sa citis 😉 😉 😉 a prechadzka ti veru neublizi 🙂 🙂 🙂 no budu casy ked sa bude aj mm musiet chytit hrncou, lebo to co uz mas pod srdieckom ta tak zamestna ze bude mat tato co robit xi xi

mzuzka
2. mar 2010

ahojte helinky , vecesr som hodila zopar foto do albumu na FB , nechcelo sa mi zmensovat na konika, tak si kuknite aj tu

http://www.facebook.com/album.php?aid=13758&id=...

vcera sa sviste vazili, kraaasne pribearju Risi ma 2240 a marko 2300. HV je spokojna, vraj nato, aki sa narodili malinki, tak sa drzia uplne super. uz chodime aj von, normalne nam uz 2dni svietilo slniecko. vsimla som si jednu vec, ked su svistici v perinkach, su vac nepokojnejsi ako ked su rozbaleni. vtedy sa pricucnu k sebe a dlhsie a spokojnejsie hajaju. je to podla mna tym, ze ako babatka v brusku citia a pocuju mamine srdiecko, na svete sa preto casto pytaju na ruky, tak oni poculi jeden druheho a [reto im je pri sebe lepsie.preto asi neplakavaju a su strasne zlatunki.

ale kazdy iny, ako v brusku. risiho uz sem tam bolieva brusko, marka nie. marko je vyhadzany, risi nie. risko je taky bojko, aj pri kupani musim byt velmi pomala a opatrna, ako nahle urobim rychlejsi, alebo prudsi pohyb, uz place zo strachu, zato marko, ten zaspi aj vo vani.Risko si pred spanim musi pocuckat cumlik, marko este nemal cumel ani puse 🙂 no a fyzicky to vidite na foto, tiez kazdy iny. takze ja nemam dvojicky, ale dve deti 😀 😀

joj kamka, sosovicka. veru by som si dala, ale co uz, musim postit. inak teraz ma napadlo, ze som tie posledne dni varila same kapustove jedla, strukoviny a vsetko, co som vedela, ze ked budem kojit nebudem jest, ze nech si nadbehnem 🙂 😅 a marek sa ma len pytal, co na prdenie mame dnes v ponuke ? 😀 😀

orsulka
2. mar 2010

mzuzka......taaaaaaaaaaak hrozne rada by som chlapcov vidieť...musia byt užasny.....a ty už teda ako mamina to vieš krasne popísať ako sa už chovaju - každy inak......no super 😉

idem pokukat ten Fb.......a skusim si ťa pridat ako priatela, lebo neviem, či sa mi fotky zobrazia.....ak ťa teda nájdem... 😉

orsulka
2. mar 2010

nasla som ťa Zuzik...🙂)))))) 😉

cikyta
2. mar 2010

Zuzka-aké je super,že si možeš takto porovnávať a sledovať,ako je každe bábo ine. 🙂
Orsulka- 😢

mzuzka
2. mar 2010

orsuuul, kuk ryanair akcoska, pay creditka a huraaaa London 😀 😀 31.3. mame krstiny, cize mozes sa zucastnit 😵

ciky, ja ich mam namiesto televizora 😀

maryah
2. mar 2010

jeeej mzuka, aki su krasni 😵 ako sa k sebe tulia 😵
cikyta, ako sa ma sylvinka?

cikyta
2. mar 2010

To ti verim Zuzka. Máš tak jeden skvelý program od rána do večera a ešte medzi tým. 😉

mzuzka
2. mar 2010

hlavne risi je taky maznak, ten sa vzdy pricucne na marka 🙂

orsulka
2. mar 2010

Ciky...ty čo sa na mna mracis????????????????,
inak zistila som ti tie histaminy......
tak Ferkovi to zistili z krvi, na alergologii.....

orsulka
2. mar 2010

mzuzka.......prave sa pytam mojho, ci ma pusti na kstiny ... 😀 😀 😀

mzuzka
2. mar 2010

ten vysoky histamin ma aj eman, ale co si pamatam, tak nam imunologicka v MT povedala, ze to ma 70percent ludi vyssie, a niektore telo sa s tym nauci zit a niektore nie. ale v podstate je to ako ked je niekto len bacilonosic, ma to, ale nic mu to nesposobuje. je len malo ludi ktori musia brat antihistamonika.

cikym, za chvilu bude rok, co pozeras rovnaky kanal, na ktory som doteraz cakala 🙂

ako to dopadlo orsul ? 😀 😀

cikyta
2. mar 2010

Orsul,to nieje mračenie.( 😢 )

domika9
2. mar 2010

ahojte 😉
mzuzka drobci su naozaj krasavci , bože aka chudučka ručička v tej vaničke ved to by som sa bala chytiť 😅 , inak kamaratka ma jednovaječne dvojičky a su uplne každa ina jak povahou , a ani sa na seba nepodobaju a vraj to je preto že manli jednu placentu ale každa mala svoju

jerry škoda ale snad na mesiac 😉

mzuzka aj my začíname riešiť krstini a dnes som si vyhiadla krasnu tortu aku dame upiecť
http://www.tortyodmamy.sk/files_to/images/P2251...
ak sa bude dať 😀 joj by som ju zjedla už teraz

mzuzka
2. mar 2010

jezisi domika, dakujem ti. ved ja by som na tortu uplne zabudla. vsetko mozne rtiesim, ale torta ma absolutnenenapadla 😨 no som ja mamka.

inak my budeme mat krstiny dvoje, jedni tu v UK v kostole a druhe kvoli rodine a znamym na SR uradne. pretoze prievidsky pan farar by nam ich nepokrstil, tak ich musime dat pokrstit tu, kde s tym nemaju problem.

hmm, zvlaastne s tymi dvojickami, lebo vsak jednovajecne maju len jednu placentu. hmm, co vsetko sa stava. ale zase bolo to pre ne mnej nebezpecne (myslim tehu).

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre