• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
kiari IP
3. máj 2010 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domika práveže povedal, aby sme sa túlili...

no ja som mala bolesti už aj pri dvoch vajíčkach, takže sa "teším"...
3. máj 2010 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusi :wink: :wink:
3. máj 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko Herečky....

kontrola v poriadku, dalsia vo stvrtok .......

:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. máj 2010 o 06:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiarka....pekna fotečka babula...takto usmiata si nááádhernááááááááá a velmi ti to pristane .-)))))
4. máj 2010 o 06:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekné ránko prajem :sunglasses: :sunglasses:

ak si správne pamätám, tak Matúško nie je helíkový, on sa zadaril normálne, ale aj tak je krásny :wink: :wink: domi, tak nech už sa spolu tešíte len doma, žiadne nemocnice, ok?

elbi...my sme pred iui mali tiež 5 vajíčok, iui nám odmietli robiť, ale sexík sme mohli mať, no aj tak sa nezadarilo...ale tebe držím palce, nech to vyjde a nemusíte sa ďalej trápiť :wink:

orsul...však si sa nepochválila, ako dopadli nákupy v piatok ????
4. máj 2010 o 07:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte šušky,
kami, z časti je Matuško heliosák, síce prirodzene, ale za pomoci heliku. :wink:
katy, prečo, držím kamke palce na //, ved tá už dávno je //................ :confused:
ségro-koľko vajok?
4. máj 2010 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusi...caf...... po tri na každej strane...... 1x 13mm a 2x 10mm.....takže uvidime ako dorastu .... :wink:
4. máj 2010 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočandy .... :wink:

Kiarka ty kokso jaká sexica tam z teba na tej foto .... :slight_smile:))))))

Orsulka tak to je pekná úrodička... :wink: a čo modrá kabela kúpená ???. :wink:

Domika Matúško je nádherný krásny chlapček... :wink:
4. máj 2010 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nakupy.....dopadli dobre aj zle......ohladne dveri do bytu a podlahy sme vybavili vsetko......a na ostaten nebol nejak cas......
ale spokojnost bola :slight_smile:)))
4. máj 2010 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsulka super pekna velkost a aj dobre cislo ... menej je niekedy viac ... ides na kvalitu ......tfuj tfuj tfuj
4. máj 2010 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi....tak neviem ci idem na kvalitu, ale ja mam soft stimulku, preto je tych vajok tolko kolko je....... :wink:
4. máj 2010 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na soft je to dost ... orsulik tebe stacia len 2 kavlitne a tie sa uchytia ... a budes mat dvojky ....
4. máj 2010 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kedy ides na dalsiu kontrolu ?
4. máj 2010 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vo stvrtok rano......
4. máj 2010 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, neviete mi prosim povedať, ked sa schváli žiadosť o IVF, je jej platnosť časovo obmedzená? Dakujem Lebo zajtra ideme na pohovor a vypísanie žiadosti , ale na IVF by sme chceli isť až po dovolenke v septembri.
4. máj 2010 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reni...pol roka plati........ :wink:
4. máj 2010 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem, tak to asi stíhame.
4. máj 2010 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Reni my sme boli na posledy v Helíku 19.4.2010 ohľadom liekov a predlženia žiadosti .Žiadosť na IVF stále platí rok a recept na lieky polroka ...... :wink:
4. máj 2010 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte raz dakujem, lebo som rozmýšlala či ten pohovor zrušiť, alebo nie. Tak lieky si možem vybrať aj skor a v septembri začneme . Ak sa náhodou nepodarí prirodzene, alebo ešte skusime to jedno IUI. Ahojte
4. máj 2010 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janicca.....tak rok ????? som pocula už ani neviem kde, že to zmenili len na pol rok......tak mám asi blbé infošky...sorry Reni .... :wink:
4. máj 2010 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Orsulka veď aj ja som s tým prišla do Helíka že novú žiadosť bla bla bla.... a oni mi povedali že pol roka platí len na lieky tak ako som písala vyššie... :wink: mudr.Gaťová spomínala že teraz nie je problém s poisťovňami že už to ide rýchlejšie....
4. máj 2010 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janni to zavisi od poistovne ... ja som mala spolocnu a bolo polroka a potom si mohla poziadat o predlzenie, teda to poziadali v heliose na dalsieho polroka
4. máj 2010 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám všeobecku....tak je to možno podľa poisťovne...a to je fuk viem že sa tam dá s nimi vždy dohodnúť dokonca mne predĺžovali žiadosť na lieky bo sme ju prešvihli o 5 dní.že vraj urobia výnimku a znovu schvália veď tento týždeň budem volať či už to znova schválili....tak dám vedieť ako to je
4. máj 2010 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zlatička moje, :slight_smile:
k poisťovniam: tiež to tu niekto hovoril, že je to inák, tak som sa na toto som pýtala Krajka a povedal mi, že po zlúčení poisťovni sa to pomenilo,že niektora poisťovňa dáva dokonca len 3 mesiace, niektora AŽ pol roka, ale že viac ani nie, lebo ja som tiež pýtala na toto, lebo mám schválenu žiadosť od 11/2009, tak povedal, žo musi byť po starom,že to nemožu nemiť, vtedy platilo to a musia to dodržať.a to je asi aj tvoj prípad Jani :wink: . ale, že čo sa chvália teraz už musia byť po novom.
4. máj 2010 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj Lusi určite to tak bude my máme od 10/2009 tak že po novom su už asi nové pravidlá..... :wink:
4. máj 2010 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zienky, neviete ci treba opakovat hormon.profil a spermiogram pred planovanym IVF? Tieto vysetrenia mame spravene z minuleho roku ked sme boli v Heliku na prvu konzultaciu a teraz v juli sme sa rozhodli ze sa do toho pustime...ziadost uz mame schavalenu...
4. máj 2010 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pige, nie pred IVF neni treba nič opakovať. Akurat chceli mužov spg na nejaky trial wash test, čo stálo 1500,-, ale vyžadovali to. a to je všetko, oni nepotrebuju u ženy robiť znova to čo už vedia. :wink:
jani, :wink: :wink:
4. máj 2010 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik lusi :slight_smile: a manzelov spg robili este pred ivf alebo az v priebehu uz ked si brala lieky..pytam sa preto, lebo sme obaja v zahranici a rozmyslam ci aj on musi dojst somnou pred stimulkou alebo staci ked pricestuje uz v priebehu stimulacie, spravia mu spg a pokracujeme dalej, ono aj ten spg trva 2 tyzdne kym dojdu vysledky...
4. máj 2010 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a neviete ci pri 1 IVF byva vzdy dlhy protokol a podla coho to oni urcuju?
4. máj 2010 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok