• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
pige. to čo je krátky alebo dlhy protokol si určuju oni sami, ale najčastejšie je to dlhy protokol.
spg-trial wash test mu robili tesne pred IVF.ale ked si zavolaš, oni ti určite povedia, nemusiš sa báť. :slight_smile:
4. máj 2010 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zelam pekny dnik :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. máj 2010 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik lusi, zavolam a budem mudrejsia :grinning: aj tak potrebujem dohodnut zaciatok stimulky atd. ale poviem ti uz teraz bojim-bojim, aj ked priblizne viem co ma caka, priebezne vas tu citam a ste tu vsetko velmi silne zienky :slight_smile: pekny den vsetkym :wink:
4. máj 2010 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pige, nemáš za čo :wink: , nemusiš sa voooobec báť, ono to len tak hrozne vyzera, ale vobec nič to nieje. a to ked poviem ja, tak to bude pravda,lebo ja som iný bojko :grinning:
4. máj 2010 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze, to drzanie palcov ku // malo byt minke ale aj kamke drzim palceky, nech sa vsetko vyvija ako sa ma :slight_smile:
4. máj 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a aj orsulke, no ja som uplne vymetena :confounded:
4. máj 2010 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domika Matusko je nadherne babatko
4. máj 2010 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky no fotka je aka je inu normalnu nemam :grinning: :grinning: ale dakujem za poklonu :wink:

k tym poistovnam aj ja mam vseobecnu a plati len pol roka este minuly rok platila rok :unamused: preto si ju podavam az teraz aby som to stihla do septembra :wink:

pige 1ivf väčšinou davaju dlhy protokol :slight_smile:
4. máj 2010 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano..... :wink:
5. máj 2010 o 06:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano..... :wink:
5. máj 2010 o 06:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsul...aj tebe dobré ránko, dobré ránko :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
a aj všetkým ostatným pekný dník, hádam u vás nie je také zamračené počasíčko ako u nás :unamused:

katy...máš právo byť vymätená, takže aj tie preklepy v menách sú v pohode :wink:
5. máj 2010 o 07:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko prajem...... :wink:

ja už chceeeeeeeem slnkoooooooo :frowning2:
5. máj 2010 o 07:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani...ja chem ísť domooooooooooooooovvvvvvvvvvvvvvv...vtedy by mi ani slnko nechýbalo... :sweat_smile:
5. máj 2010 o 07:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne dobre ranecko, dnes je streda :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. máj 2010 o 07:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie ste nejak náročne hned takto po ranu ?????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jedna slnko, druhá domov !!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: ale keby som mohla, dam vam vsetko po com tužite !!!! :grinning: :grinning: :grinning:
5. máj 2010 o 07:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brmbi....no ty si prisla ako na zavolanie :slight_smile:)))))))))))))) ako sa mavas ????? ako pokracujete s domom, vybavovackami, zhánackami a tym vsetkym okolo toho ???? davas na seba pozor ???????? teda na Vas oboch ????? aeste stale nevieme co to bude ?????? :confused: :confused: :confused:
5. máj 2010 o 07:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
servus orsulik.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: dakujem za opytanie, dokoncuju obklady, dlazby a objednali sme si montaz kuchyne tak o 2 tyzdne nam ju pridu namontovat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: dnes sa este kupia zachodiky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: inak sa mame fajn, na sladke od tehuhu vobec nemam chut to mi neberie a zatial nevieme co to bude , tento mesiac je taky cas ze sa to mozme dozvediet ale manzelicek by sa radsej nechal prekvapit az v 9mesiaci :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a ty ako moja ? u vas bytik ide na plne obratky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. máj 2010 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsul...ty si taká dobrá víla, že tebe by som aj modré z neba zniesla a dopriala by som ti všetko dobro tohto sveta a hlavne kŕdeľ deťúšikov :slight_smile: nech máš tú svoju lásku komu rozdávať... :slight_smile: :sweat_smile:

brmbolcek, tak vy toho máte teda tiež statočne na pleciach, ale s tvojou pozitívnou energiou zvládnete asi všetko :wink:
inak ja zas naopak, v kuse mám chuť na sladké...parené buchty, koláče, palacinky, zmrzka... :sweat_smile: :confused:
5. máj 2010 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brmbi.....bytik veru ide ide......dnes idem odbaliť konečne kuchynu !!!!! jupiiiiiiiiiiiiiiii :slight_smile:)))))) malo by byt vsetko podokoncovane, vcera poopravoval prasklinky a tak......takže vymalovat a pockat na tu podlahu a dvere, ked dojdu :slight_smile:)))

a tak teda ani si nedas zistiť co to bude ????? a nechás sa prekvapit spolu s manželom ?????
5. máj 2010 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamka.....hihihihih.....no najkrajsia víla som rano, ked sa zobudim.....!!!! :grinning: :grinning: :grinning:

kami...tak v poslednej dobe aj ja nejak hltám sladke !!!!! a nechcem si priznať, že som pažrava, tak to pripusujem tejto stimulke !!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no vidiš.....a ked si dnes konečne spojazdnim kuchynu, tak by som si mohla kupit parene buchty ....... dobry napad, ved aj mikrovlnka bude konečne fungovat !!! :grinning: :grinning: :grinning:
5. máj 2010 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak vy uz aj zacnete kuchtit v tak krasnej upravenej kuchynke, co to bude ? ako prve jedlo v novootvorenej kuchynke ? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: I ja sa na tu moju tesim uz ani neviem ako vyzera :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a ci si dam zistit ? hm... budem kukat silno na monitor-sono a uvidim manzelove reakcie ako bude znasat zvedavost pohlavia :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ale ked prekvapko tak poriadne :grinning: :grinning: :grinning:

...sranda, ze mne sladke akosi eee :frowning2: :frowning2: :frowning2: ale za to klobaska, masko , to ja mnam mnam mnam mnamm :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. máj 2010 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsul...tak tak, veru treba sa na niečo vyhovoriť...ak nie stimulka, tak stres z prerábky, prípadne počasie a tak...ale ja zastávam názor, že treba si dopriať, na čo má človek chuť, pokiaľ sme zdraví :wink: takže dobrú chuť k tým pareným buchtám

a teším sa s tebou, že pomaly sa to u vás začína zas podobať na byt a bude 100krát krajší ako ten predtým :wink: :wink: tak si ho budeš pekne užívať :slight_smile:
5. máj 2010 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Orsulik- mne nieco ubehlo ? ty uz stimulujes ? vaaaaaaaaaaau tak to drzim palce tfuj tfuj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: cez ake centrum ste nakoniec sli ?
5. máj 2010 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kami...dakujem moja :slight_smile:))))))

brmbi...no jasne....sak v sobotu už bude odber :grinning: :grinning: :grinning: sme v Reprofite v Brne........ :wink: :wink: na tej minimálke .... :wink:
a len ma pekne poriadne opluj !!!!! :wink: :wink: lebo minule ma wolfi.....teraz možeš ty .-)))))))))
5. máj 2010 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsulik- tak prrdsa ste zvolili Brno, :wink: :wink: :wink: super .... A co Krajko ? ako sa k tomu postavil ?
inak je fajn, ze nebude taka zataz na tvoj organizmus :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A ako sa ti tam paci ? aky je tam personal ? su tam aj slovensky lekari ?
...a to najlepsie na koniec uz aby sa to zahryzlo do teba co najviac, :wink: :wink: :wink: tfuj,tfuj,tfuj, az su tam hned dvaja :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ttttttttttttttttttttttttttt :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ttttttttttttttttttttttttttt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT nech sa vsetky do jedneho nalepia a chytia na teba, tesime sa na Orsulku a Ferinka silno sa tesime na nich uz teraz :wink: :wink: :wink:
5. máj 2010 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brbmi...dakujem kuriatko moje :slight_smile:)))))
5. máj 2010 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brmbi...a Krajko vie, a aj nam odporucal centra, kam sa možme ist popytať na možne dalsie postupy..... ved nam dal dokonca aj dokumentáciu .-)))) :wink:
5. máj 2010 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Orsulik - ja som normalne, ze znicila stranku , bozeeeeeeeeeeeeeeeee :wink: :wink: :wink: :wink:
5. máj 2010 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nedakuj... je to viac nez jasne ze ta mame radi :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
5. máj 2010 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko kočky, ako sa máte? Tu sa veselo rozdávajú tehu vírusíky :wink: . Brmbolcek a pre mňa ti nezostali nejaké zvyšné :slight_smile: ?
5. máj 2010 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: stranka je v pohode ..... :slight_smile:)))))
5. máj 2010 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok