• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
marti servus...odo mňa také čerstvejšie nechceš??
5. máj 2010 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja ta vitam Martuska, ty si z nas asi najviac vyskolena :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sa mi zda ze ti uz ani hlavka dalsie info nezoberie do hlavky ze si nam taka vycibrena :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a tehu? to ber samozrejme, ze mame ich dost :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: pre teba mame nastartovanych silnych chticov, ktori bezia neukrutnu rychlostou k tebe :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink: , len im treba dvierka otvorit .... :dizzy_face: :dizzy_face: :wink: :wink: TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: Martulik a nezabudni ich pekne pohladkat ked sa vsetky usidlia v tebe :wink: :wink: :wink: tfuj tfuj tfuj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. máj 2010 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Brmbolcek... ďakujem pekne, jasné, že ich budem strážiť ako oko v hlave :wink: .
Kamka... jasné,že chcem aj od teba - sem s nimi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: . Vidíš a na stretku ste nás s Janiccou ani neopľuli tehu vírusíkmi... Ale - mali sme pýtať, však :grinning: :grinning: :grinning: ?
5. máj 2010 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No a vyškolená som maximálne. Ako raz ktosi povedal: "Už som taká múdra, že som z toho až sprostá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ". Takže tak.... Vymýšľajú si na nás všelijaké novinky a zbytočné kraviny navyše, ale čo už.... Beriem to s nadhľadom - nestresujem sa zbytočne, nie ako kedysi dávno (keď som bola mladá). Ako sa hovorí - Nejako bolo, nejako bude a keď nejde o život, nejde o nič :grinning: :grinning: :grinning:, nie???
5. máj 2010 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martulik- a funguje este take skolenie , ze skolenie akoze skolenie a pritom je niekam inam, a iny to za neho podpisu , kedysi sa ulievalo na skoleniach ale terazky je to take vselijake :wink: :wink: :wink:
A inak ako teraz pokracujete ???
5. máj 2010 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Brmbi... no, tak ja som také školenie nikdy nezažila. Vždy, keď sa tam nahlásim, tak tam aj idem - samozrejme, že netlačím sa na všetky, lebo to by som asi ani nestíhala chodiť do roboty :grinning: :grinning: :grinning: . Ale, keď už mám toho dosť, tak ujdem zo školenia skôr :wink: , ale to je normálne všade :grinning: :grinning: :grinning: .
No a pokračujeme tak - predsa vidíš - snažíme sa :wink: ? Som dnes 14 DC - už som po ovulke. Takže... uvidíme :wink: . A ak sa nezadarilo, tak budúci cyklus začnem s Clostilbegytom
5. máj 2010 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Martulik- tak si presne v polke , tak dufam, ze do 3 tfuj tfuj tfuj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a dufam, ze clos.... nebudes potrebovat , ale ked bude treba tak aj to zvladnes :wink: :wink: :wink:
5. máj 2010 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brmbolcek, ďakujem. Aj ja by som bola šťastná, keby som ho nemusela užívať. No uvidíme.... jasné, že ak bude treba, tak zvládnem aj Clostil :wink:
5. máj 2010 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martulik- super postoj :wink: :wink: :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. máj 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A kde ste všetky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ??? Čo vám smrdím???
5. máj 2010 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martulik ty a smrad ? to k sebe nejde , ved ja citim iba same dobrotY od teba ako naposledy americke zemiaciky az tu zavanali :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

....lucim sa zatm pa pa a zelam pekny dnik

P.S: a je streda dnes by nemalo citit smradocek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

K A M K A v sobotu som na teba myslela, teda hlavne rok dozadu si mala na 1.maja IUI, pamatas ? a dnes si uz tehu , super :slight_smile:
5. máj 2010 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute ženy :wink:
brmbi, ako to robíš, že máš vždy taku dobru náladu, kde dávali toľko hormonov šťastia????? či to robí šťastne tehu? :slight_smile:
jani, nesmrdíš, až sem cítim ako ti vonia ta kvetnika za uchom :wink:
5. máj 2010 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
božinku, nie jani ale marti, ale aj janica vonia, ta ma tých kvietkov veľa na šiške :slight_smile:
5. máj 2010 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Brmbolcek a ako si toto všetko pamätáš :sweat_smile: :confused: ? Ty musíš mať nejaký zápisník, kde si všetky takéto udalosti zapisuješ, však?
Tak už aj ty ma opúšťaš??? Ostanem tu sama :frowning2: :frowning2: :frowning2:
5. máj 2010 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , to je jedno, či Janicca, či Marta - veď sme všetky jedna "heliosácka" banda, nie? No, len neviem, či prvosienky a púpavky nejak výnimočne voňajú.....
5. máj 2010 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marti, teda prvosienky ani neviem ,ale pupava určite....
ostali sme tu len my dve, že jo????? :confused:
5. máj 2010 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Este som sa vratila martulik este som tu a nie som tu ale myslim na teba :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tak smutok prec, treba mu dat hes-hes-hes :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ved stale na teba myslime :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: co chvilka bude obedik a budes obedovat , mnam ,mnam, mnam :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Lusi- ahojcek dievcinka , tak ako povies ty tak som taky hormon stastia , v tehu zistis sama :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

...al ja sa uz fakt lucim a pridavam takzvane HORMONY STASTICKA :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

HŠ, HŠ, HŠ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: HŠ,HŠ,HŠ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ahojkajte :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. máj 2010 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brmbolcek, tak sa zatiaľ maj krásne :slight_smile: .
lusi, vyzerá to tak - ostali sme tu len my dve... Tvoja segra orsulka má kopec roboty s výplatami, janicca sa ktovie kde fláka a ostatné ani nevravím :slight_smile:
5. máj 2010 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, brmbi. :slight_smile:
noo, segra ma toho veľa, to neva, ved my počkáme, no nie? :wink:
len som zvedava koľko sem budem "chodiť" ja, lebo nám idu v robote bloknuť net...... :unamused:
5. máj 2010 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no marti...nejde ani tak o to, čo smrdíš alebo voniaš alebo čo...ale vieš, niektorí ľudia v robote aj robia :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink:
však som ani vírusíky nestihla poslať, mi tu sedel za zadkom kolega...a bola som si aspoň automatovú kávu zobrať, lebo z tohto počasia a tlaku ma tu kláti :unamused: :unamused: :rolling_eyes:
T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt vírusíííííííííííííííííííííííííííííííííííkyyyyyyyyyyyyy
5. máj 2010 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lusi, a to akože v práci ti zablokujú net???
5. máj 2010 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kamka, ďakujem pekne za vírusíky - verím, že sa na mňa už nalepili :wink: a už sa ich nezbavím :wink: :slight_smile: . No jasné, kami, veď ja to beriem... Veď ja sem-tam v práci tiež pracujem :grinning: :grinning: .
No, ja som tiež dnes mimoriadne "osovená" - už som mala kávu a berú ma akési strašné driemoty... (to asi od hladu :grinning: :grinning: ...)
5. máj 2010 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áno marti, už niečo zablokovali, ako napr. FB, zoznam.sk a že pri idu toho viac, asi nechaju len stranky potrebne k práci nič viac. :angry:
5. máj 2010 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky :slight_smile:

ako sa mate? dufam,že dobre aj napriek tomu počasiu :angry:
vidim,že tu mate veselo..tak to je super...aj tak vam je fajn,že možte v praci netovat... :wink: ,no ste asi šikovnice,čo všeko stihaju... :dizzy_face:
5. máj 2010 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusi,tak snad ich nenapadne,ž existuje konik...a nebloknu ho :wink:
5. máj 2010 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj survi, ako sa má Timurík, poslúcha :wink: ??
No, lusi, to je blbé - dúfam, že u nás sa nič také nechystá, to by som asi už prestala chodiť úplne do práce :grinning: :grinning: :grinning: , takto ma aspoň niečo v nej teší :slight_smile: .
5. máj 2010 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no survi, uvidime, dostalo sa mi do uši , že nakazali našemu PC-menovi, že ma na každy PC urobiť zoznam, kde kto koľko času travi,že koľko si na nete, atď atď........tak neviem či aj konkretne stránky, alebo len toto, uvidime.......
5. máj 2010 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved práve marti, že neda stále len makať , človek sa potrebuje aj odreagovať, ale vysvetli toto šefovi??? :unamused:
5. máj 2010 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Timurko je ok,poslucha,len ked sa jemu chce,ale my ho vycvičime..len neviem kedy :grinning: ,bo to furt nejako odkladame,ale hadam,ked už bude mat viac rozumu,tak ho postavime do pozoru :wink: ,lebo teraz stavia on nas :grinning:

marti a to je dobre,že maš aspon nejaky svetly bod v robote :wink: ,to ako v škole,ked už sme tam museli chodit,tak aspon prestavky nas utešovali :slight_smile:
5. máj 2010 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, veď práve, presne ako hovoríš lusi :wink: . Keď sa človek na chvíľku odreaguje, tak potom predsa podáva lepšie výkony, nie?
To by tvoj šéfik mal vedieť. A čo on nepoužíva net? Či iba tie stránky, čo potrebuje nevyhnutne k práci :wink: ?
5. máj 2010 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok