• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
slnko... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
2. jún 2010 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Orsulík, myslíš??? Veď uvidíme... A ty ako sa cítiš? Nebýva ti zle? Ty ideš v piatok na sono, však?
2. jún 2010 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marti......citim sa celkom dobre...a v piatok mam kontrolu... :wink:
2. jún 2010 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marti...tak sa potichúčky tešíme a držíme palce, neboj, všetko musí byť už ok :wink: však už na to nie si sama, sme tu s tebou :wink: :wink: :wink:
2. jún 2010 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja už chcem grcáááť z tehu mňa sa nikto neopýta ako mi je fňuk fňuk fňuk......... :frowning2: :frowning2: no dufam že matu nikto nezjazdí že tu fňukám :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
2. jún 2010 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janicca ved si potom spomen na to že si chcela grckať - ja to mam už 3 tyždne a je to už otravne unavne - otraaaaaaaas.
ale vydržime no
2. jún 2010 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janicca samozrejme myslim to v dobrom
tiež som si hovorila že budem aj vracať s usmevom - doteraz si na to spomeniem ked mam hlavu v mise :grinning: :grinning: :grinning:
2. jún 2010 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jery ahoj moja veď ja si trošku z toho strieľam ja verím že aj ja raz budem mať tehu nevolnost ale mám takého ciťáka že to zvládnem ľavou zadnou jak sa povie .... :dizzy_face: :dizzy_face: a už vieš či to bude jedno dve tri ???nejako som neposterhla aj ke´d v pase máš jedno ...viem že si spomínala že môžu byť aj dve....a či sa mýlim ??? :dizzy_face:
2. jún 2010 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mohli byť až 4 ale zatial to vyzera na jedno - v piatok ideme na srdiečko tak to už bude jasne - len dufam že to jedno srdiečko tam bude :frowning2:
2. jún 2010 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamka, ja viem, že na mňa myslíte a že ste so mnou, veď aj ja s vami :slight_smile: . A mali by sme dať asi nejaké stretko, na budúci či na ten ďalší týždeň, či?
2. jún 2010 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marti...no budúci týždeń ja mám pobednú, tak potom na ten ďalší, to už hádam aj leto konečne bude...a prišla by na terasku aj survi s Timurkom :wink: však dohodneme, hlavne aby ty si bola ok, bez problémov a tak...
2. jún 2010 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a lúčim sa s vami...fajront...tak si ešte užite zvyšok dňa...hádam už bez dažďa :wink: :wink: :wink:
2. jún 2010 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No veď to kamka, aj ja dúfam, že budem OK. Tak aj ja sa s vami na dnes lúčim, zajtra hádam nazriem zasa... Hádam sa už aj počasko konečne umúdri, u nás už začína svietiť slniečko :wink: . Majte sa krásne
2. jún 2010 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pá pá dievčence aj ja sa s vami lúčim a prajem fajn deň ...... :slight_smile:
2. jún 2010 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte bambulky :wink: :wink: :wink:

marta - ty si same prekvapko..................no super, ze dvojky - velmi ti to prajem a verim, ze na najblizsom sone budu byt srdiecka jedna radost :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

dnes nam tu krasne svieti slniecko - hned je krajsi dnicek, ale aj tak sa mi chce stale spat :grinning: :grinning: :grinning:
2. jún 2010 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka ja som bola len na skok lebo som potom cupitala do prace :wink:

marti gratulujem :slight_smile: :slight_smile:
2. jún 2010 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janicca Ako ti je??? A "nefnukaj"ved už na teba čakaju tvoje noooooo..........mminimálne 4 krásne pupavky! Ešte si uži letko a šup ho bábätká do bruška! (tiež som si tak užívala letko a v auguste šup ho Sisku do bruška!
2. jún 2010 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ako sa to volaju tie lieky ,čo sa uživaju pred IVF?
2. jún 2010 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zabudla som.V ten 20DC sa začínaju brať a beru sa 10 dní.(niekde mám zapatrošené lajstra v 78 komnate a tak neviem) :frowning2:
2. jún 2010 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Viem! Provera.
No tak
@janicca asi dve provery som zapila pivkom na stanovačke :grinning: A to bola moja posledná dovolenka a rozlučka z letom :wink:
2. jún 2010 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocku vdaga za gratulacie, dufam ze toto bude taka brnkacka ako statnice. :slight_smile: :wink: :angry: :sunglasses: :confounded: :grinning:
2. jún 2010 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte pupatka, tak mi na zajtra drzte paste, idem na glukozu, snad to dopadne dobre
marti - super takze dvojky :slight_smile: opatrojte sa pekne, nech to spolu vydrzite nasledujucich 40 tyzdnov, teda uz o par menej :slight_smile:
2. jún 2010 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maw uvidíš,že to bude ešte väčšia brnkačka,ako štátnice :wink:

@katy7 držíme palce :wink: a samozrejme,že to bude dobre,ako inak? :wink:
2. jún 2010 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko prajem všetkým slniečkam, púpavkám a ostatným kvietkam :sunglasses: :sunglasses:

ciky...a ža z čoho je Silvinka taká divoká...zapíjať proveru pivom...no aspoň vieme, po kom to dieťa je :grinning: :grinning:
3. jún 2010 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko a konečne so slniečkom :slight_smile: :slight_smile:
3. jún 2010 o 07:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne ranko, idem si prestudovat co je noveho , vcera som akosi nestihala boli sme na domceku , ale terazky to idem dobehnut :grinning: :grinning: :grinning:
3. jún 2010 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočeny... :wink:)))prajem fajn deň zajtra máme piatočeeeeeeek ...... :dizzy_face: :dizzy_face:

@cikyta je mi fajn a beriem si z teba príklad pivo,provera to ozaj ide do kopy veď vidíš čo z toho vzniklo.... :grinning: :grinning:Sisinke velký cmuuuuuuk ..... :dizzy_face: :dizzy_face:
3. jún 2010 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja prajem slniečkove ranecko...... :dizzy_face: :dizzy_face:

janicca.....tako ti je???????? mas sa dobre??? nebyva ti zle ????? :confused: :confused: :grinning: :grinning:

Kamka.....no tak vidiš, po roku sa Ciky konečne priznala :grinning: :grinning: :grinning:
3. jún 2010 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Orsulik ráno mám také malé nevolnosti ale hádam to prejde čím skôr ........ :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ináč sa mám fajn :dizzy_face:
3. jún 2010 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janicca.... :wink: no ved ja ked vidim tvoj usmev s pupavkami na fotečke, aj mne je hned lepsie na dušičke :slight_smile:)))))

jerry......no ahoj :slight_smile:))))) tak držim na zajtra palceky, nech to srdiečko - srdiečka už pocut :wink: :dizzy_face:
3. jún 2010 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok