• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
@cikyta dakujeme za pozdrav, vsetkym som ho odovzdala.....
stretko fakt super, fajn, že aj Tijuš dosla, a mali sme dokonca navstevu z inej temicky :slight_smile:)) len skoda, lebo na na zaciatku prisla aj moja polovička, že uvidi mzuzkiných dvojičkových svištov, ale mzuzka prisla bez nich....no aj tak nevadi :slight_smile:))))
a Kiarka ma nove vlasy...a tiež aj janula mala pekny melir..... a pospominali sme vsetky...samozrejme v dobrom.... :wink: :dizzy_face:
5. aug 2010 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta ty si maska :grinning:
5. aug 2010 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka ja sa omlúvam,že som neprišla.....ale som veľmi rada,že ste si fajne pokecali,určite bolo super...ako vždy :slight_smile:

my už lepšie,malý mal zápchu,celú noc prereval,ja som vobec nespala,ale dali sme mu dnes slivkovú šťavu,tak už sa mu trošku uľavilo,hádam bude lepšie..... :wink:

a kedy odchádza mzuzka?
5. aug 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a fotočky nemáte? :wink:
5. aug 2010 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 ahoj lucka, odchadzam v sobotu rano. odsavacku ti zobrala janka, sa mi ponukla, tak este raz veeeeelmi dakujeme. fotocky nemame, ja som isla na stretko rovno z nakupov, tak som nestihla ist ani domov pre chalanov, lebo ked sme odchadzali, tak risko este hajal, marko sa akurat ukladal a dnes som mala taky frmol, ze som na fotak uplne zabudla :(
5. aug 2010 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mzuzka neni zač,hlavne že poslúžila :wink: ...tak teda šťastnú cestu :slight_smile:

5. aug 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No čavte hviezdy stretkárky!
Ejha,tak Kiarka má nove vlásky? Nuž treba trenovať zmenu,lebo za chvílku príde ešte väčšia zmena a to v jej brušku :dizzy_face:

Tak aj Orsulkina polovička bola chvílu? No toto. A svištíkovia hajali domka :sweat_smile: Ach jaj...

@domika9 Nie ja som Cikyta.To Maska má Jakubka :grinning:

@lucula73 Juj Luculka.Slivková šťava pomože drobcovi.Držím palčeky.A ešte mu daj do mliečka trošku harmančekoveho čajíku.Vraj je to super vec pri zápche.Viacere maminy tu v okolí si to chválili pri zápche drobcov. :wink:

@mzuzka Ach jaj.A ja som tak verila,že bude fotodokumentácia :cry: To ked už ani Tijus nefotitila,tož je to v háji.............
Celý den sa tu klepem na vaše akty a vy takto :cry:

No Zilina bola v tomto lepšia :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Aj ked na trištvrte fotkách bola len Sisa,ale aj to sa počíta! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. aug 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mzuzka šťastnu cestu mojko...A kedy sa zas ukážeš??? Nech sa prichystám na prípadne stretko.
Ozik...na čo si bola v Helíku? Mi to nejak ušlo. :frowning2:
5. aug 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ja viem že si ciky ale som písala že si maska akože si riadny prípad najskor vyvalena cicka teraz gate na hlave :grinning: :grinning: :grinning:
5. aug 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@domika9 Ja viem,že si myslela masku ako masku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. aug 2010 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka aka zmena vsak som bola aj trosku sklamana lebo so to chcela mat svetlejsie :grinning:
@cikyta no radsej by som brala tu zmenu v brusku :wink: :wink:
5. aug 2010 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kiara15 Ved sa to ešte dá zosvetliť,nie? To bude v pohode...a aj tá druhá zmena bude v pohode...s tou budeš spokojná na 100%.Uvidíš !!!!!!!! Letne IVF-( hlavne tie na konci leta) su najuspešnejšie ! :wink:
5. aug 2010 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta ciky, ved nemozeme byt vo vsetkom najlepsie : )))))
5. aug 2010 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mzuzka Fakt ! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. aug 2010 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny večer :slight_smile:

tak vidim,že stretko vam dopadlo super :wink: ...Orsulka,mužiček si chcel omrknut dvojičky,aby vedel čo ho čaka? :grinning:

Ciky a Teba už nejdem komentovat,lebo ja mam pocit,že ty maš nielen basnicke črevo,ale aj život pestry jak z filmu :wink:

Kiary na dovolenke Ti to vybledne a ked sa opališ,tak to bude vyzerat ešte svetlejšie :wink:

už tu nie je asi ani noha...tak sladke sničky všetkym :slight_smile: :dizzy_face:
5. aug 2010 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :wink: prqacujucim krasny piatoček :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@lucula73 tak fotak asi nemal nikto....no nevadi :wink:
@kiara15 survi má pravdu, na dovči ti to vybledne :wink: :wink: :wink:

domi...ciky......vy ste obe MASKY tak sa mi vidí.....som sa pobavkala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. aug 2010 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:

orsulka čauko,ešte,že si nakukla,lebo inak si tu pišem od večera až do rana sama :grinning: a inak ako sa Ti dari? byt už je kompletny,či ešte niečo chýba?
6. aug 2010 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@surviver ahoj...stale sa dorabaju skrine na chodbe...už to pride namontovať vsetko naraz...pocitam do 2 týždnov......
no tie interierky nie su v poriadku, tak sa natahujeme s reklamaciou už 3 mesiac....v pondelok zas pridu okukat a pomeniť tesnenia, tak uvidime, ci sa to nejak zlepsi......
a potom už len nabytok dokupit, do obyvky, a do detskej...a bude to .-)))))
6. aug 2010 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka tak to celkom odsypa,do vianoc to hadam stihnete :wink: ,lebo s tymi reklamaciami je to take zdlhave...a minule som bola v nabytku a som si spomenula na Teba,teda na tu postel,čo ste pôvodne chceli,ale teraz to asi zrušite,lebo asi by sa tam už nevošla,ku dvom postielkam ,či? :wink:
6. aug 2010 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte....no Orsulík,reklamacie mi ani nespomínaj.My ešte furt nemáme vmontovaný smetiak a cez kuchynu prac dosku-ako stôl a to je.....................4 mesiac :sweat_smile:
6. aug 2010 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@surviver tak to nehrozi...teraz som rada, že sme ju nekupili.....ale ono aj tak sa nezmestim do spalne s dvomi postielkami...ja budem byvat asi v detskej s obomi... :wink:
6. aug 2010 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta no to je pekne !!!!! už by som ich žalovala!!!!!! :wink:
6. aug 2010 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka ,ked budeš v detskej,tak sa aspon mužiček vyspi :slight_smile: ,lebo bude vstavat iba na velky plač,ale take mrnkanie zvladneš sama :slight_smile: :wink:
6. aug 2010 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@surviver ja by som bola rada, keby su v spalni.....ale nijak to tam neviem napasovat...!!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. aug 2010 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@surviver ved nech aj drahy vie, že su detusky domka :grinning: :wink:
6. aug 2010 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,prepáčte, že vám sem vstupujem, ale potrebujem možno radu, možno povzbudiť a možno podobnú skúsenosť. ani neviem ako na tom som....na utz nebolo nič vidno, sliznica má len nejakých 6,5mm. samozrejme som to v aute hneď oplakala. zobrali krv, poobede výsledky. kúpila som si 2 testy a urobila som ich - ale nie z prvého ranného moču. no a pozerajú na mňa dve čiarky, slabšie ale pekne viditeľné a zobrazené po cca 30 sekundách-možno aj menej.
baby ja sa neskutočne bojím. nešpiním, nekrvácam-nič. čo si o tom myslíte?
inak so sliznicou mám vkuse problémy- zlá a nízka.
6. aug 2010 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som 14 deň po KET
6. aug 2010 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka no ved hej...a myslim,že s dvoma Ti isto bude musiet pomoct,ale určite to bude pre neho radost pomahat,lebo tie naše deturence su take vytužene.... :dizzy_face: ,že aj ked nas niekedy vyštavuju totalne,ale aj tak sme vdačni za ne :slight_smile:
6. aug 2010 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@afrika na začiatku to ešte nemusi byt vidiet na UTZ,aj ked si tehu....držim palce ,lebo ked nemaš menzes a test pozitivny,tak asi tehu si :dizzy_face:
6. aug 2010 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka ešte sme mu to nezaplatili,takže to zohladníme potom :angry: Ked bude potrebovať peniaze,tak sa zase ukáže...hádam do vianoc to bude.

Ked hrá to - Jolanda,americano...tak Sisa kýve hlavičkou ako tie psíky v aute,čo kývaju hlavičkou...hore,dolu... :grinning: a ak to hrá a ja ju náhodou kojím,tak si hompála nohami tak,že mi ide hlavu vykopnuť a ťahá podla hudby skoro :grinning:

Orsulík,ja sa už tak teším na tie tvoje bambuliatka :dizzy_face:
6. aug 2010 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok