Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

orsulka
5. aug 2010

@cikyta dakujeme za pozdrav, vsetkym som ho odovzdala.....
stretko fakt super, fajn, že aj Tijuš dosla, a mali sme dokonca navstevu z inej temicky 🙂)) len skoda, lebo na na zaciatku prisla aj moja polovička, že uvidi mzuzkiných dvojičkových svištov, ale mzuzka prisla bez nich....no aj tak nevadi 🙂))))
a Kiarka ma nove vlasy...a tiež aj janula mala pekny melir..... a pospominali sme vsetky...samozrejme v dobrom.... 😉 😵

domika9
5. aug 2010

@cikyta ty si maska 😀

lucula73
5. aug 2010

@orsulka ja sa omlúvam,že som neprišla.....ale som veľmi rada,že ste si fajne pokecali,určite bolo super...ako vždy 🙂

my už lepšie,malý mal zápchu,celú noc prereval,ja som vobec nespala,ale dali sme mu dnes slivkovú šťavu,tak už sa mu trošku uľavilo,hádam bude lepšie..... 😉

a kedy odchádza mzuzka?

lucula73
5. aug 2010

a fotočky nemáte? 😉

mzuzka
5. aug 2010

@lucula73 ahoj lucka, odchadzam v sobotu rano. odsavacku ti zobrala janka, sa mi ponukla, tak este raz veeeeelmi dakujeme. fotocky nemame, ja som isla na stretko rovno z nakupov, tak som nestihla ist ani domov pre chalanov, lebo ked sme odchadzali, tak risko este hajal, marko sa akurat ukladal a dnes som mala taky frmol, ze som na fotak uplne zabudla :(

lucula73
5. aug 2010

@mzuzka neni zač,hlavne že poslúžila 😉 ...tak teda šťastnú cestu 🙂

cikyta
5. aug 2010

No čavte hviezdy stretkárky!
Ejha,tak Kiarka má nove vlásky? Nuž treba trenovať zmenu,lebo za chvílku príde ešte väčšia zmena a to v jej brušku 😵

Tak aj Orsulkina polovička bola chvílu? No toto. A svištíkovia hajali domka 😅 Ach jaj...

@domika9 Nie ja som Cikyta.To Maska má Jakubka 😀

@lucula73 Juj Luculka.Slivková šťava pomože drobcovi.Držím palčeky.A ešte mu daj do mliečka trošku harmančekoveho čajíku.Vraj je to super vec pri zápche.Viacere maminy tu v okolí si to chválili pri zápche drobcov. 😉

@mzuzka Ach jaj.A ja som tak verila,že bude fotodokumentácia 😢 To ked už ani Tijus nefotitila,tož je to v háji.............
Celý den sa tu klepem na vaše akty a vy takto 😢

No Zilina bola v tomto lepšia 😀 😀 😀 😀
Aj ked na trištvrte fotkách bola len Sisa,ale aj to sa počíta! 😀 😀 😀 😀 😀

cikyta
5. aug 2010

@mzuzka šťastnu cestu mojko...A kedy sa zas ukážeš??? Nech sa prichystám na prípadne stretko.
Ozik...na čo si bola v Helíku? Mi to nejak ušlo. ☹

domika9
5. aug 2010

@cikyta 😀 😀 😀 😀

ja viem že si ciky ale som písala že si maska akože si riadny prípad najskor vyvalena cicka teraz gate na hlave 😀 😀 😀

cikyta
5. aug 2010

@domika9 Ja viem,že si myslela masku ako masku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kiara15
5. aug 2010

@orsulka aka zmena vsak som bola aj trosku sklamana lebo so to chcela mat svetlejsie 😀
@cikyta no radsej by som brala tu zmenu v brusku 😉 😉

cikyta
5. aug 2010

@kiara15 Ved sa to ešte dá zosvetliť,nie? To bude v pohode...a aj tá druhá zmena bude v pohode...s tou budeš spokojná na 100%.Uvidíš !!!!!!!! Letne IVF-( hlavne tie na konci leta) su najuspešnejšie ! 😉

mzuzka
5. aug 2010

@cikyta ciky, ved nemozeme byt vo vsetkom najlepsie : )))))

cikyta
5. aug 2010

@mzuzka Fakt ! 😀 😀 😀 😀 😀

surviver
5. aug 2010

pekny večer 🙂

tak vidim,že stretko vam dopadlo super 😉 ...Orsulka,mužiček si chcel omrknut dvojičky,aby vedel čo ho čaka? 😀

Ciky a Teba už nejdem komentovat,lebo ja mam pocit,že ty maš nielen basnicke črevo,ale aj život pestry jak z filmu 😉

Kiary na dovolenke Ti to vybledne a ked sa opališ,tak to bude vyzerat ešte svetlejšie 😉

už tu nie je asi ani noha...tak sladke sničky všetkym 🙂 😵

orsulka
6. aug 2010

dobre ranko 😉 prqacujucim krasny piatoček 🙂 🙂 🙂
@lucula73 tak fotak asi nemal nikto....no nevadi 😉
@kiara15 survi má pravdu, na dovči ti to vybledne 😉 😉 😉

domi...ciky......vy ste obe MASKY tak sa mi vidí.....som sa pobavkala 😀 😀 😀 😀

surviver
6. aug 2010

dobre ranko 🙂

orsulka čauko,ešte,že si nakukla,lebo inak si tu pišem od večera až do rana sama 😀 a inak ako sa Ti dari? byt už je kompletny,či ešte niečo chýba?

orsulka
6. aug 2010

@surviver ahoj...stale sa dorabaju skrine na chodbe...už to pride namontovať vsetko naraz...pocitam do 2 týždnov......
no tie interierky nie su v poriadku, tak sa natahujeme s reklamaciou už 3 mesiac....v pondelok zas pridu okukat a pomeniť tesnenia, tak uvidime, ci sa to nejak zlepsi......
a potom už len nabytok dokupit, do obyvky, a do detskej...a bude to .-)))))

surviver
6. aug 2010

@orsulka tak to celkom odsypa,do vianoc to hadam stihnete 😉 ,lebo s tymi reklamaciami je to take zdlhave...a minule som bola v nabytku a som si spomenula na Teba,teda na tu postel,čo ste pôvodne chceli,ale teraz to asi zrušite,lebo asi by sa tam už nevošla,ku dvom postielkam ,či? 😉

cikyta
6. aug 2010

Ahojte....no Orsulík,reklamacie mi ani nespomínaj.My ešte furt nemáme vmontovaný smetiak a cez kuchynu prac dosku-ako stôl a to je.....................4 mesiac 😅

orsulka
6. aug 2010

@surviver tak to nehrozi...teraz som rada, že sme ju nekupili.....ale ono aj tak sa nezmestim do spalne s dvomi postielkami...ja budem byvat asi v detskej s obomi... 😉

orsulka
6. aug 2010

@cikyta no to je pekne !!!!! už by som ich žalovala!!!!!! 😉

surviver
6. aug 2010

@orsulka ,ked budeš v detskej,tak sa aspon mužiček vyspi 🙂 ,lebo bude vstavat iba na velky plač,ale take mrnkanie zvladneš sama 🙂 😉

orsulka
6. aug 2010

@surviver ja by som bola rada, keby su v spalni.....ale nijak to tam neviem napasovat...!!!!! 😝 😝

orsulka
6. aug 2010

@surviver ved nech aj drahy vie, že su detusky domka 😀 😉

afrika
6. aug 2010

ahojte,prepáčte, že vám sem vstupujem, ale potrebujem možno radu, možno povzbudiť a možno podobnú skúsenosť. ani neviem ako na tom som....na utz nebolo nič vidno, sliznica má len nejakých 6,5mm. samozrejme som to v aute hneď oplakala. zobrali krv, poobede výsledky. kúpila som si 2 testy a urobila som ich - ale nie z prvého ranného moču. no a pozerajú na mňa dve čiarky, slabšie ale pekne viditeľné a zobrazené po cca 30 sekundách-možno aj menej.
baby ja sa neskutočne bojím. nešpiním, nekrvácam-nič. čo si o tom myslíte?
inak so sliznicou mám vkuse problémy- zlá a nízka.

afrika
6. aug 2010

som 14 deň po KET

surviver
6. aug 2010

@orsulka no ved hej...a myslim,že s dvoma Ti isto bude musiet pomoct,ale určite to bude pre neho radost pomahat,lebo tie naše deturence su take vytužene.... 😵 ,že aj ked nas niekedy vyštavuju totalne,ale aj tak sme vdačni za ne 🙂

surviver
6. aug 2010

@afrika na začiatku to ešte nemusi byt vidiet na UTZ,aj ked si tehu....držim palce ,lebo ked nemaš menzes a test pozitivny,tak asi tehu si 😵

cikyta
6. aug 2010

@orsulka ešte sme mu to nezaplatili,takže to zohladníme potom 😠 Ked bude potrebovať peniaze,tak sa zase ukáže...hádam do vianoc to bude.

Ked hrá to - Jolanda,americano...tak Sisa kýve hlavičkou ako tie psíky v aute,čo kývaju hlavičkou...hore,dolu... 😀 a ak to hrá a ja ju náhodou kojím,tak si hompála nohami tak,že mi ide hlavu vykopnuť a ťahá podla hudby skoro 😀

Orsulík,ja sa už tak teším na tie tvoje bambuliatka 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre