• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
@orsulka tak ako volakedy robili...detičky do plachtičky a nad svoju postel hompálať.A ujde sa batôžtek aj Ferinovi :wink: Tu som to videla v muzeu slov.dediny v mt :grinning:
Ale nie. Dufam,že si sa neurazila.
Vy to vyšpekulujete správne :wink:

@afrika Skôr si myslím,že to bude dobre. :wink: Držím palce a daj potom vedieť :wink:
6. aug 2010 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@surviver ja som len mimo z tej sliznice.inak som cítila,že sa u mna niečo deje. musím počkať do 15,00
6. aug 2010 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta ďakujem
6. aug 2010 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@afrika podla mna je to v pohode moja.....sliznica može b t nižšie, to sa nič nedeje......a na prvom utz ani moj doky nic nevidel....takže aj toto je pohoda....hlavne neplač, mas dve čiarky a to je prvá dobra sprva, verim, že aj krv bude pozitivna.... :wink: :wink: :wink:

@cikyta nasťaatie sme ani my este nedoplatilin tie dvere..maju len zálohgu, takže aj im ide o prachy.....
a dakujem moja...aj my sa už na ne velmi tesime.....som už zvedava ci to bude párik :wink:
@surviver on mi vela pomaha už teraz...vidim na nom, že bude starostlivy ocko...
6. aug 2010 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@afrika určite nám daj vediet moja...budem nedočkavo čakať !!!! ale bude to dobre...uvidis !!!! :wink: :wink: a je fajn, že nekvacaš ani nešpinis!!! :wink:
6. aug 2010 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka moc ti ďakujem. tie čiarky sú pekne viditeľné-jasné, že není tak silná ako kontrolná, ale vyšli hneď. určite vám dám vedieť čo mi povie doki. u mňa je to z tou sliznicou stále na h....o.
orsul ešte asi nevieš čo čakáte, že? minule som ti pozerala do albumu či nemáš fotku bruška alebo drobcov.
6. aug 2010 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@afrika nie nevieme, doky aj kukal už medzi nožky, ale nevidel....bolo to dosť skoro, dufam, že tak do mesiaca už budem vedieť :wink: :wink: no fotky stale nemam, prqacujem na tom už asi tri mesiace a stale sa mi nejak nedari :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. aug 2010 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@afrika Orsulka je tajný agent.Neodhalí sa nám v albumíku :grinning: No a na pohlavie som tááááák zvedavá :wink: Parik je super. :slight_smile: Ale zase je nádherná vec aj tké dve bambulky obliekať rovnako,či dvoch bambuliačikov :wink:
6. aug 2010 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babuľky moc rada by som sa s vami tak tešila........
včera som sa dozvedela strašne smutnú správu o kamarátke, ktorá už mala raz mimomat., teraz bola zas na IUI-najprv nič nevideli, za dva týždne videli embryo v maternici a tento utorok skončila v nemocnici s mimomaternicovým. ja tomu už vôbec nerozumiem
6. aug 2010 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@afrika Orsulka ti do pekne napísala.Dve // su teraz viac,ako niečo viditelne na utz-kedže je to skore štádium........a sliznica? Vieš kolko žien odchádzalo z helíku vysmiatích,že maju dobru sliznicu a o 15:00 im už len zavolaju výsledok krvy a tá bola negatívna.Takže na sliznicu sa teraz kašli :wink:
6. aug 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@afrika to ako mohli vidiet v maternici a potom byt mimomaternicove ????????? nechápem :confused: :confused: :confused:
6. aug 2010 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@afrika a to bolo ako možne,že najprv bolo embrio v maternici a potom mimo? Aj to sa da? Myslela som,že ked už sa raz embrijko zachytí,tak navždy a už sa nemôže nejak premiestnovať :frowning2:
6. aug 2010 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. aug 2010 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta šak čo sa pytaš to iste ako ja????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. aug 2010 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ked som mala mimo...tak ho jednoducho v maternici nenasiel, a preto hladal dalej a aj inde.........fakt tomu nerozumiem
6. aug 2010 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka som veštica teodora...čítam myšlienky :grinning:
6. aug 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mi to povedala. je z toho úplne mimo. ja tomu tiež vôbec nerozumiem, ale že sa dokiho dva x pýtali, či to je v maternici a oni jej povedali, že áno. v ten deň mi napísala aj sms. a teraz toto.
6. aug 2010 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No len veštica by už mala aj niečo robiť...akože pomaly chystať,baliť a štartovať smer PD.Teda pôjdeme až poobede po druhej hodine,no pri Sise musím baliť celý den,lebo čo strčím do tašky,ona mi to vyberie a tak doooookola :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@cikyta hahaha...keby len myslienky :slight_smile:)))))

iu nas krasne prsi...a tma je vonku jak vecer o deviatej.......no krásne počasie .-))))))
@afrika je to hrozné :frowning2: ale skus to teraz vypustiť z hlávky a skus sa nejak podvedome tešiť,lebo ak tam bábätko máš,ono citi,že maminka je smutná a je mu zle :cry:
6. aug 2010 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
máš pravdu ciki. poobede vám písnem a ďakujem. pa a pozdrav Silvušku-úžasné fotky. často ich pozerám :wink:
6. aug 2010 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka fakt prší? No fasa :angry: A to ideme zajtra na guláš,grilovačku,ocko na hríbiky atd... :cry:
6. aug 2010 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@afrika presne ako pise Ciky......ty na taketo veci ani nemysli.......
moj osobný názor je, že jej to povedali zle, a že to male ani v maternici nebolo.....jednoducho sa pomylili, lenže oni si chybu nepriznaju......podla mna to inak nie je možne, aby sa už uchyterne embryjko presunulo......
a ty pokial si nekrvacala, tak je to dobre znamenie, že to nie je mimo.....pri mojom mimo, som mala normalny menzes a krv pozitivnu...doky hned tusill, že to nebude OK...a bolo to mimo.....
takže naozj bud v klude...na dalsom sone, už bude bublinku pokne vidiet. len si treba počkať :wink:
6. aug 2010 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@afrika dakujem.Moc držím palce a myslím na teba. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tfuj tfuj,nech sa dozvieš najkrajšiu správičku na svete o 3.
@cikyta na dnes to aj hlasili, zajtra ma bt zlepsienie už...tak hádam vam gulas vyjde..... :wink:
@orsulka A na zajtra to vizerá,že "do plavok"? :sweat_smile:
6. aug 2010 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta ups...tak to neviem...pozriem.....skusim....momeeent
6. aug 2010 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
6. aug 2010 o 09:47 • orsulka
@orsulka dakujem.
Tak pravdepodobne na 10% si vezmem plavky a nedelu na 40% :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. aug 2010 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok