Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

cikyta
6. aug 2010

@orsulka tak ako volakedy robili...detičky do plachtičky a nad svoju postel hompálať.A ujde sa batôžtek aj Ferinovi 😉 Tu som to videla v muzeu slov.dediny v mt 😀
Ale nie. Dufam,že si sa neurazila.
Vy to vyšpekulujete správne 😉

@afrika Skôr si myslím,že to bude dobre. 😉 Držím palce a daj potom vedieť 😉

afrika
6. aug 2010

@surviver ja som len mimo z tej sliznice.inak som cítila,že sa u mna niečo deje. musím počkať do 15,00

afrika
6. aug 2010

@cikyta ďakujem

orsulka
6. aug 2010

@afrika podla mna je to v pohode moja.....sliznica može b t nižšie, to sa nič nedeje......a na prvom utz ani moj doky nic nevidel....takže aj toto je pohoda....hlavne neplač, mas dve čiarky a to je prvá dobra sprva, verim, že aj krv bude pozitivna.... 😉 😉 😉

@cikyta nasťaatie sme ani my este nedoplatilin tie dvere..maju len zálohgu, takže aj im ide o prachy.....
a dakujem moja...aj my sa už na ne velmi tesime.....som už zvedava ci to bude párik 😉
@surviver on mi vela pomaha už teraz...vidim na nom, že bude starostlivy ocko...

orsulka
6. aug 2010

@afrika určite nám daj vediet moja...budem nedočkavo čakať !!!! ale bude to dobre...uvidis !!!! 😉 😉 a je fajn, že nekvacaš ani nešpinis!!! 😉

afrika
6. aug 2010

@orsulka moc ti ďakujem. tie čiarky sú pekne viditeľné-jasné, že není tak silná ako kontrolná, ale vyšli hneď. určite vám dám vedieť čo mi povie doki. u mňa je to z tou sliznicou stále na h....o.
orsul ešte asi nevieš čo čakáte, že? minule som ti pozerala do albumu či nemáš fotku bruška alebo drobcov.

orsulka
6. aug 2010

@afrika nie nevieme, doky aj kukal už medzi nožky, ale nevidel....bolo to dosť skoro, dufam, že tak do mesiaca už budem vedieť 😉 😉 no fotky stale nemam, prqacujem na tom už asi tri mesiace a stale sa mi nejak nedari 🙂 🙂 🙂

cikyta
6. aug 2010

@afrika Orsulka je tajný agent.Neodhalí sa nám v albumíku 😀 No a na pohlavie som tááááák zvedavá 😉 Parik je super. 🙂 Ale zase je nádherná vec aj tké dve bambulky obliekať rovnako,či dvoch bambuliačikov 😉

afrika
6. aug 2010

babuľky moc rada by som sa s vami tak tešila........
včera som sa dozvedela strašne smutnú správu o kamarátke, ktorá už mala raz mimomat., teraz bola zas na IUI-najprv nič nevideli, za dva týždne videli embryo v maternici a tento utorok skončila v nemocnici s mimomaternicovým. ja tomu už vôbec nerozumiem

cikyta
6. aug 2010

@afrika Orsulka ti do pekne napísala.Dve // su teraz viac,ako niečo viditelne na utz-kedže je to skore štádium........a sliznica? Vieš kolko žien odchádzalo z helíku vysmiatích,že maju dobru sliznicu a o 15:00 im už len zavolaju výsledok krvy a tá bola negatívna.Takže na sliznicu sa teraz kašli 😉

orsulka
6. aug 2010

@afrika to ako mohli vidiet v maternici a potom byt mimomaternicove ????????? nechápem 😕 😕 😕

cikyta
6. aug 2010

@afrika a to bolo ako možne,že najprv bolo embrio v maternici a potom mimo? Aj to sa da? Myslela som,že ked už sa raz embrijko zachytí,tak navždy a už sa nemôže nejak premiestnovať ☹

cikyta
6. aug 2010

@orsulka 😀

orsulka
6. aug 2010

@cikyta šak čo sa pytaš to iste ako ja????? 😀 😀 😀 😀

orsulka
6. aug 2010

ja ked som mala mimo...tak ho jednoducho v maternici nenasiel, a preto hladal dalej a aj inde.........fakt tomu nerozumiem

cikyta
6. aug 2010

@orsulka som veštica teodora...čítam myšlienky 😀

afrika
6. aug 2010

tak mi to povedala. je z toho úplne mimo. ja tomu tiež vôbec nerozumiem, ale že sa dokiho dva x pýtali, či to je v maternici a oni jej povedali, že áno. v ten deň mi napísala aj sms. a teraz toto.

cikyta
6. aug 2010

No len veštica by už mala aj niečo robiť...akože pomaly chystať,baliť a štartovať smer PD.Teda pôjdeme až poobede po druhej hodine,no pri Sise musím baliť celý den,lebo čo strčím do tašky,ona mi to vyberie a tak doooookola 😝

orsulka
6. aug 2010

@cikyta hahaha...keby len myslienky 🙂)))))

iu nas krasne prsi...a tma je vonku jak vecer o deviatej.......no krásne počasie .-))))))

cikyta
6. aug 2010

@afrika je to hrozné ☹ ale skus to teraz vypustiť z hlávky a skus sa nejak podvedome tešiť,lebo ak tam bábätko máš,ono citi,že maminka je smutná a je mu zle 😢

afrika
6. aug 2010

máš pravdu ciki. poobede vám písnem a ďakujem. pa a pozdrav Silvušku-úžasné fotky. často ich pozerám 😉

cikyta
6. aug 2010

@orsulka fakt prší? No fasa 😠 A to ideme zajtra na guláš,grilovačku,ocko na hríbiky atd... 😢

orsulka
6. aug 2010

@afrika presne ako pise Ciky......ty na taketo veci ani nemysli.......
moj osobný názor je, že jej to povedali zle, a že to male ani v maternici nebolo.....jednoducho sa pomylili, lenže oni si chybu nepriznaju......podla mna to inak nie je možne, aby sa už uchyterne embryjko presunulo......
a ty pokial si nekrvacala, tak je to dobre znamenie, že to nie je mimo.....pri mojom mimo, som mala normalny menzes a krv pozitivnu...doky hned tusill, že to nebude OK...a bolo to mimo.....
takže naozj bud v klude...na dalsom sone, už bude bublinku pokne vidiet. len si treba počkať 😉

cikyta
6. aug 2010

@afrika dakujem.Moc držím palce a myslím na teba. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 tfuj tfuj,nech sa dozvieš najkrajšiu správičku na svete o 3.

orsulka
6. aug 2010

@cikyta na dnes to aj hlasili, zajtra ma bt zlepsienie už...tak hádam vam gulas vyjde..... 😉

cikyta
6. aug 2010

@orsulka A na zajtra to vizerá,že "do plavok"? 😅

orsulka
6. aug 2010

@cikyta ups...tak to neviem...pozriem.....skusim....momeeent

orsulka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cikyta
6. aug 2010

@orsulka dakujem.
Tak pravdepodobne na 10% si vezmem plavky a nedelu na 40% 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre