• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehotenstvo po IVF. Aké sú vaše zážitky a pocity?

19. augusta 2016 
Ahojte, potrebujem take male povzbudenie, respektive poradenie. Ako som pisala uz vyssie, som tehoten teraz v 15. tyzdni po IVF-ICSI. O tyzden ma cakaju AFP testy a priznam sa dost sa bojim, uz tyzden dopredu. Predsa len ktovie ako dopadnu, manzel ma katastrofalny spemiogram, ale genetiku mame obaja ukazkovu. Ake su vase skusenosti, je tu niekto s ICSami? Ako vam vysli tieto testy? Budem rada za kazdu skusenost. Ak vam aj vysli v poriadku, boli ste na amniocenteze? Dik.
23. apr 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kuspitka, tebe chcem napisat len tolko, ze sa vobec nicoho neboj. Ja som po sone v 7 tyzdni zacala krvacat, potom to preslo do spinenia a spinila som 2 tyzdne, co som pobudla aj v nemocnici. A drobec je v poriadku, srdiecko mu bije a brusko mi rastie. Bolesti som ale nemala, ale to je sposobene roztahovanim maternice, takze bud v klude, predsa len cakas dvojicky.
23. apr 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dudka.. nas spg. bol tiez zly, genetika v pohode a afp velmi dobre.. ale aj keby vysli zle, netreba panikarit.. velmi velmi veeeeeelmmi casto sa mylia.. ja som zvazovala amnio aj tak , nakoniec som nebola, boli sme na morfol.ultz vsetko bolo ok, takze som to dalej neriesila.. a hlavne sa nestresuj.. to nepomoze ani tebe ani babatku
23. apr 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dudkav..ja som po ivf+icsi....a testy vysli super..mam to aj v albume hore napisane...a pritom manzel mal katastrofalny spg..nic sa neboj..vsetko bude ok..vacsinou kto ma genetiku zlu su zle tie testy :wink:
23. apr 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babaulka123, ja viem, ze babatku tym ublizujem. Teraz som si precitala nejake studie, ci je vacsie riziko vyvojovych chyb po ICSI a v podstate je to to iste, co pri prirodzenom pocati, tak ma to velmi potesilo a aj ukludnilo.
Babulka123 dik.
23. apr 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dudkav dakujem ti velmi pekne..
jaj moja tesim sa ako male deti....
23. apr 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, to sa na tie vysledky AFP caka az dva tyzdne? Som si pozerala dicinka1 tvoj album, tam pises, ze vysledky z tychto testo o dva tyzdne, ved ma aj porazi, to je velmi dlha doba :frowning2:
23. apr 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte kocky, ja idem dnes na poradnu prvykrat tak drzte palce. Som zvedava co tam krpec robi. Dufam ze tam ma diskoteku. :wink:
23. apr 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky,
jedna otazka od kedy ste zacali vysadzovat Utrogestan a akym sposobom?
dikes :slight_smile:
23. apr 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
scarlette..a doky z caru ti nepovedal?

mayka tak sa pochval :wink:
23. apr 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dudka,ja som po IVF-ICSI a výsledky APF testov som mala obidvoje v úplnom poriadku.Tak si neprivolávaj čerta... :unamused:
23. apr 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Scarlet.Už po 12tt sa postupne vysádza.Nie naraz.Napr.si dávaš 2x2 a potom 2x1 1x1 1x0.Do týždna ich vysad.
23. apr 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte babulky,
tak vcera som znovu videla krpceka. Uz mame 2,8 cm. A hemzil sa tam a maval rucickami. Bolo to neuveritelne. Minuly tyzden rucicky a nozicky nebolo vidiet a teraz krasne. MUdr. povedal, ze zatial vyzera byt vsetko ok. Tak sa z toho velmi tesim. :slight_smile:

Scarlette ja ked som bola na prvom utz v gyn five napotvrdenie tehotenstva mi mudr povedala ze od toho dna si nmam davat vzdy o jeden utros menej kazdy den.Vlastne do 6 dni som ho vysadila uplne. Ale radsej sa spytaj.
24. apr 2009 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cikytka a ostatne baby, dakujem vam za povzbudzujuce slova ohladom AFP testov po ICSI, normalne som sa ukludnila, uz sa budem snazit mysliet len a len pozitivne, ved stresujem tolko vytuzene babatko v mojom brusku a ono si to ozaj nezasluzi. Obaja sme s muzom zdravi, tak verim, ze babo je tiez ok.
24. apr 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,hladala som nejaku temu o tehulkach po ivf,ale nejako som tu nic nenasla,iba tuto,tak sa ju snazim trochu 'oprasit' .Nechce sa mi zakladat novu,sa mi to zda zbytocne,kedze je tu tato. :slight_smile: Dufam,ze sa najde zopar zien,ktore su tehulky po IVF,co by tu dalej prispievali svojimi skusenostami,podelili sa o rady,postazovali s problemami...proste podebatovali :slight_smile: Tesim sa na Vas.
12. jan 2013 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte kocky.ake ste mali priznaky,ked sa vam ujalo
24. aug 2014 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, mam 2 balenia Decapeptylu, 7injekcii v 1 baleni, expiracia 01/2015, nepouzite, udrziavane vylucne v chladnicke, cena ako v lekarni, t.z. po preplateni zdravotnou poistovnou. Ak mate zaujem, piste do spravy,
1. dec 2014 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, predam 2 balenia Decapeptylu, 7injekcii v 1 baleni, expiracia 01/2015, nepouzite, udrziavane vylucne v chladnicke, cena ako v lekarni, t.z. po preplateni zdravotnou poistovnou. Ak mate zaujem, piste do spravy.
1. dec 2014 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby ties som chodila do bratislavy do fc snazili sme sa o babetko cca5rokov chvala bohu nam to vyslo na prvy krat a teraz cakame na nase male zlaticko
15. jan 2015 o 15:00  •  čaká bábätko, termín má v júli 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@21majka ja som po ivf tehotna som 11+5tyz.
15. jan 2015 o 15:02  •  čaká bábätko, termín má v júli 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vedeli vaše rodiny o ivf? Povedať to alebo nie. ?
16. jún 2016 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ckatka nasa rodina to vedela a dokonca aj v praci. Keby som sa mala znovu rozhodnut ci to poviem, alebo nie urcite by som povedala
16. jún 2016 o 17:26  •  čaká bábätko, termín má vo februári 2017 (37. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ckatka iba naozaj najblizsia rodina to vedela ostatni nie a ani v praci nevedeli:relaxed:
16. jún 2016 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@izzie27
@ssegra mne to v tej práci je blbé. ..a rodina....co ja viem. ..potom tie otázky nekonečné. ...dosť co potrebujem na to nemyslieť. ..
16. jún 2016 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ckatka ja som s tym isla von v praci pretoze prve IVF som podstupovala minuly rok v lete a kedze v lete chce kazdy dovolenku tak som muselav praci oznamit aby so mnou nepocitali, bola som na PN. Obcas sa pytali co a ako pokracujeme, ale nebolo to nic hrozne. Najkrajsie bolo tento tyzden ked som isla do prace oznamit, ze pokracujem v PN pretoze sa nam to podarilo, to bolo nieco uzasne ako sa postupne zhrkli kolegyne a gratulovali mi a tesili sa so mnou a slizicky mali v ociach. To tak cloveka zahrialo pri srdci :slight_smile:
17. jún 2016 o 06:30  •  čaká bábätko, termín má vo februári 2017 (37. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ssegra to máš super kolegov. Ja keby v práci poviem na rovinu. ..možno ma aj vyhodia.
17. jún 2016 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ckatka mna samu to velmi prekvapilo :slight_smile:
18. jún 2016 o 07:16  •  čaká bábätko, termín má vo februári 2017 (37. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :blush:Rada by som sa k vam pridala :blush:Zijem v UK a prave zaciname z ivf mame schvale 2 cykly :blush: A 31.8 mame stretnutie v centre aby mi vysvetlili ake lieky a kedy brat :slight_smile: no zevraj zacnem z nejakymy tabletkamy na 20 dni, uz ste otom nieco poculi ?
17. aug 2016 o 22:08  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jessica8 Ahoj Jessi, dufam, ze sa obe pridame do tejto skupiny ako uspesne IVFacky :slight_smile: Ja zacinam stimulovat cca. 1.9., ale tabletky mi nedali ziadne. Mam same injekcie - Gonal, Orgalutran, Fostimon...Tiez som v tomto zaciatocnik a idem len podla instrukcii lekara, takze zatial ovladam co s tym Gonalom. Ale dalej netusim :grinning: Tak ti prajem nech tabletky splnia svoj ucel a zu coskoro budeme v partii s tymito kockami, ktore budu a su maminy :slight_smile:
18. aug 2016 o 14:23  •  čaká bábätko, termín má v júni 2017 (20. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte zienky, vsetkym vam gratulujem a tesim sa s vami. Dufam, ze ma od konca septembra prijimete k sebe a budem moct riesit s vami tehotenske problemy :slight_smile: opatrujte sa, nech vsetko prebieha v poriadku...
18. aug 2016 o 14:25  •  čaká bábätko, termín má v júni 2017 (20. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok