Rodinka hier KVÍDO + DARČEKY pre VÁS

nela_kvido
Moderátor
21. aug 2019

Celé to začalo v roku 2018. Na jeseň sa na vás z výkladov usmievali prvé chobotničky. A že ich teda bola hromada! Celkom to bolo 17 rôznych hier! To aby si z nich mohli spraviť zbierku naozaj všetky deťúrence. 👶👦👧

Tento rok sa Kvído postaral o ďalších 10 nových hier, nech nikomu hlavičky nezaháľajú.

Pozrite si ponuku hier na https://eshop.albi.sk/kvido/.
Skúste mi napísať, čo by vás doma potešilo a prečo. BUDÚ SA OPÄŤ ROZDÁVAŤ DARČEKY!
Vylosujem 3 z vás a pošlem im hru podľa komentára 🙂
Môžete písať do 22.8. do 12tej.

Výzva ukončená.

Hry sa povezú sem:

@sperka
@julka828
@gutusa1

Gratulujem 🙂

ellaafi
21. aug 2019

Určite by nás potešili Hádanky na cesty, syna by zaujali zvieratá, verím že by sa aj niečo nové dozvedel. A nakoľko sa často presúvame v rámci Slovenska, čiže toho času v aute strávime veľa, bolo by to pre syna niečo nové a hlavne by "efektívne" využil čas v aute 😉

Ťažká voľba.Kedze má synček 4 roky a logopedicky ťažkosti,na všetky hry,ktoré kupujem a požičiavam, sa pozerám práve cez prácu na rozvíjaní slovnej zásoby a porozumenia.Momentalne stále pilujeme farby,takže asi topkách by bolo Pexeso o farbách a tvaroch⬛🔷🔵

martina2ve
21. aug 2019

Urcite vsetky..niektore hry poznam a su fakt skvele🙂 mame doma 10 rocneho suhaja a malu skoro 2rocnu slecnu, takze by som vybrala pre dceru 2+

kallanchoe
21. aug 2019

Povedacky na cesty 3+. Pomerne casto cestujeme a to moje sidlo nie a nie obsediet🤔😂.Ja uz niekedy neviem co vymysliet😭 uz mi dochadza fantazia....... Za chvilu pribudne este bracek......to bude zabava😀🤣💪 urcite by nam take nieco bodlo👍.....

erikad82
21. aug 2019

Nás by potešilo všetko 🙂 Moje 3 deti sa radi hrajú a hlavne spoznávajú nové hry a takéto veru ešte nemáme 🙂

comika
21. aug 2019

@nela_kvido nas by potesili povedacky na cesty.

krisstinkaa
21. aug 2019

Pexeso pre bystré hlavičky od 3 rokov, farby a tvary 🙂 dcérka veľmi rada hráva pexeso a toto by nás obe veľmi potešilo 🙂

cadulka2908
21. aug 2019

Vsetky su zaujimave...
No momentalne u nas vedu ,,nakupy,, a vzdy ked idem okolo nich musim nieco dobre nakúpiť.
Takze Obchod-Hra o nakupovani by potešila

anna_orchid
21. aug 2019

Potešilo by nás PEXESO PRE BYSTRE HLAVICKY - to by si mohli zahrat obaja synovia, aj ked je medzi nimi rozdiel 6 rokov.

mija5252
21. aug 2019

Velmi by nas potesili rychle slovicka alebo rychle čisla kedze bude mat dcerka 6 rokov 😊

lumajka
21. aug 2019

Veľmi by nás potešil vejarik alevo hádanky na cesty. 🙂

misskate1
21. aug 2019

@nela_kvido mojej dcére by sa hrozne páčila hra Obchod. Už som aj po nej pokukovala 🙂

opicka2
21. aug 2019

Nás bynajviac potešila hra Obchod., lebo by sa ju mohli hrať s nami aj sesternice a bratranci. A vsetci radi nakupujú ❤

visi1006
21. aug 2019

U nas je momentalne oblubene pexeso. A najvacsiu radost by nam spravilo to s farbami a tvarmi. 🍀😊

henuskah
21. aug 2019

Ahoj.
Ťažko vybrať len jednu hru, keďže každá má niečo do seba a vyzerajú pútavo už na prvý pohľad. No môjho staršieho syna veľmi zaujala táto- MOJE PRVÉ KVÍZY/ SVET OKOLO NÁS.
Má veľmi rád rôzne hry, kvízy, hádanky, či iné a toto je pre neho ako stvorené 😍 každý večer sa spolu hráme a snažíme sa vymýšľať niečo nové, takže táto hra by veľmi potešila aj syna i nás dospelých 🙂 verím, že by sme s ňou zažili veľa zábavy a naučili sa niečo nové a čo je najdôležitejšie, trávili by sme zas spolu čas 😊 Zatiaľ máme od Albi skvelé knihy, Kúzelné čítanie je obľúbené u oboch synov a preto i tieto hry budú určite parádne 👍🍀🙏 Výhra by naozaj veľmi potešila, syn by mal asi ďalšie Vianoce, ako ho poznám 😊🤭
Ďakujem 🙂🍀♥️

evka1247
21. aug 2019

Najviac by nás potešili Hádanky na cesty písmenká.Radi veľa cestujeme autom po svete a takù zábavku by moje baby istotne vyuzili.

81zuzka81
21. aug 2019

Nás by potešilo asi najviac PEXESO pre bystré hlavičky, všetky hry vyzerajú velmi zaujímavo a ziadnu takúto hru ešte doma nemáme...a samozrejme máme doma bystré hlavičky 🙂

lulu142
21. aug 2019

Povedacky na cesty pre male slecny a dzentlmenov 4+, kedze u nas v aute sa musi vzdy nieco vymyslat inaj je plac a krik. Take nieco nemame tak by to nasu slecnu urcite potesilo ❤️❤️

vika0308
21. aug 2019

Ahoj 🙂 Nás by veľmi potešila hra Obchod 😊 Keďže moje baby sa na obchod hrajú stále 😁

ankahe1
21. aug 2019

@nela_kvido obchod - hra o nakupovani 🙂 vyzera uzasne!!! Tie karticky mi pripomaniju moju prvu spolocensku hru, ktoru som dostala - o konikoch :D financna gramotnost uz od mala => nech sme vsetci bohati 😂

kkkatkaaa
21. aug 2019

Nás by najviac potešili PRETEKY FARIEB, pretože radi maľujeme. Obrázkami si spríjemňujeme a skrášľujeme izbičky, ale aj,, píšeme" odkazy, pretože na skutočné písmenká si ešte chvíľku počkáme 😊

luciamiklova
21. aug 2019

Pre dcérku by ma potešila hra Vejár plný aktivít 2+ ❤😚 celá rodina máme radi spoločenské hry, keď ešte nebola dcérka na svete,hrávali sme hry s mojím 9 ročným bratom (samozrejme ešte aj teraz) ale vtedy som bývala ešte u našich doma, tak to bolo častejšie 🙂

domikav
21. aug 2019

Nás by najviac potešila hra OBCHOD, keďže mám doma 3 dievčatá a tie majú nakupovanie jednoducho v krvi 🙂 Takto by sa mohli zabaviť všetky tri naraz a popritom sa niečo aj naučiť.

forinerka
21. aug 2019

Ahojte, mam doma zvedave dvojicky-dievcata (2,5r), ktore neposedia ani minutku a stale potrebuju mat nejaku cinnost, inak je katasteofa na svete 😅 preto by nas velmi potesil Vejak plny aktivit 🙂 aby mali dvojbodky zabavu spojenu s ucenim a mna ako mamu neporazilo 🙈

kikuska555
21. aug 2019

Ak z tychto vsetkych super hier by som mala vyhrat pre moju Karin tak urcite moje prve kvizy- svet okolo nas.
Karin je totizto velky objavitel, velmi rada cestuje a spoznava nove miesta. myslim ze pomocou tychto kvizov sa hravou formou rychlo dokaze naucit zaujimavosti zo sveta. Celkovo myslim ze kvizy svet okolo nas dokaze Karin nasmerovat spravne, podat vedomosti tak aby to jej hlavka dokazala spracovat. Niekedy sa sama zastavim pri vysvetlovani niecoho naco sa ma pyta ze to podam velmi komplikovane a koniec koncov to velmi nepochopi, vsimla som si to aj pri kvizoch o zvieratkach, ked sme niekedy pozerali dokumenty tak som jej vysvetlovala veci ako dospelemu (moja chyba) kvido nasmerovalo aj mna aby som sa dokazala preniest do deckeho sveta.
Verim ze tieto kvizy by bavili nas obe, naucili sa nieco nove, zabavili a mali pri tom cas len pre seba 🙂
A dokonca by to bol skvely darcek k jej narodkam ktore su uz za dverami. ❤️ Stastie usmej sa na nas ;)

livizi
21. aug 2019

Potešilo by nás pexeso farby a tvary alebo pexeso zvieracia rodinka. S dcérkou teraz rady hrávame pexeso, chcela by som ju naučiť pomenovať všetky tvary a farby, zatiaľ ich nepozná, a tiež zvieratká, ktoré zatiaľ nevie pomenovať.

markomonika
21. aug 2019

potesil by Vejar plny aktivit 2+😃

kenzas
21. aug 2019

Je ťažké vybrať iba jednu. Ale najviac by nás potešil asi vejár plný aktivít 2+. Máme doma neposedne sidlo,ktoré je ťažké niekedy zabavit. Takže určite by sme využili buď doma alebo na cestách.

libus83
21. aug 2019

@nela_kvido chalani by sa potešili hre obchod...😊

martinusik91
21. aug 2019

povedacky na cesty pre predskolakov😍