Ako na to, keď chceme dievčatko?

jamajka
12. apr 2008

Ahojte baby, ktorá by mi vedela poradiť, čo robiť, aby to predsa len vyšlo na dievča, už mám aj dotazník, teda výpočet od dr. JONÁŠA, ale dosť ma to sklamalo...

dadak
31. jan 2012

@d.aniela1 Ahoooooooooooj...vies co? ja uz fucim..uz nevladzem a chcem to uz mat za sebou...neviem, ale toto tehu prezivam tazko...nevladzem, nic sa mi nechce, som dajaka nekludna.. 😠 tak moja mala v 33-tyzdni 2500 g, vraj je vacsia na ten termin...ale tak sa mozu aj mylit...ja idem na dalsiu kontrolu v pondelok...idu mi robit ster, plus uzv, plus ozvy srdca...taka dost dlha kompletna prehliadka...tak ti urcite napisem ako som dopadla... ty si ako na tom?

d.aniela1
31. jan 2012

@dadak je ja jdu az v utery na velky utz,,,, 🙂 tak pak dam vedet jaky miry ma moje modelka,, 😀

miskachrumka
3. feb 2012

Baby aj ja túžim strašne po dievčatku strašneeeee!kedže už máme chlapca tak by som chcela párik,tak velmi po tom tužim že sa bojím že budem sklamaná ☹ ☹ hlavné je že nech je to zdravé prajem si to z duše aj srdca ale ja tak v kutiku duše tužim po dievčatku 🙂

ellan
3. feb 2012

@erika26277 ahojky, toho 5.2., ale ne později🙂 a tím 8.2. si seš jistá???

ellan
3. feb 2012

@anjelik0907 podlé toho bych já holčičku neměla, takže asi na nic:(

sepi
4. feb 2012

@miskachrumka Tak nech Ti vyjde to vytúžené dievčatko 😉 a neboj...sklamaná nebudeš aj keby to bol náhodou chlapček, len nech je bábätko zdravučké. A mimochodom, ak si nedočkavá, môžeš si urobiť test na pohlavie (normálne sa dá kúpiť v lekárni) Pekné tehu 🙂

miskachrumka
4. feb 2012

@sepi dakujem pekne 🙂 a viem o tom teste len som čítala že nieje spolahlivý 😒

enah
4. feb 2012

http://www.moje-tehotenstvi.cz/tehotenska-kalku...
ziadna "numerologicka vestba" ale normalna tabulka, pre tie ktore ovuluju pravidelne a presne. Pre ostatne doporucujem prihlasit sa a sledovat na fertility friend - k pochopeniu postaci prejst si tieto stranky http://merenibt.xf.cz/priklady.html#m

miskachrumka
4. feb 2012

@enah nič pre mna teda 😒

kitta
4. feb 2012

Aj my by sme chceli dievcatko 🙂 skusame skusame, tak uvidime, kedy sa podari... ja robim opatrovatelku a s malymi babulkami bolo vzdy viacej srandy 🙂 a nejak by boli vzdy blizsie 🙂 ale samozrejme aj na chlapca sa budeme velmi tesit 🙂

denisenko
4. feb 2012

denisko

d.aniela1
9. feb 2012

@dadak ahojky tak jsem zpet z kontroly v 32tydnu mame rovnych 2000g akorat milacek je sice hlavickou dole ale hodila na nas cely zada,,takze jsem pohlavi uz nevideli,,, 😒 ale i tak verim ze to Dr, rekla dobre,,

dadak
9. feb 2012

@d.aniela1 jaj, super, 2 kila cukru nosis v brusku..😀 my po kontrole sme teraz v 36 tyzdni mali 3 kila a videli sme aj susurku, bo ja furt este nedokazem uverit tomu, ze to bude baba..😀 robili mi teraz aj ster na toho streeptokoka, juuuuj, ale ma to dost pichlo...ako keby mi tam ihlu daval...a kontrolu mam znova v pondelok...a ze malinka je este dost hore, krcok uzavrety...tak este to na porod nevyzera..poviem ti uprimne, ze uz by som to chcela mat za sebou..som jak nemehlo a lenive...☹

erika26277
12. feb 2012

@ellan tak to som zvedavá, či to vyjde mne, mi tiež chceme dievčatko..... včera som mala ovulku a 7,8,9.2. sme skúšali, uvidíme či sa zadarilo...... ale tiež som počula, že to vychádza......

erika26277
12. feb 2012

@opica ahoj, aj ja som to tak počula, že pred ovulkou sa robia baby, a aj sme teraz skúšali, tak som zvedavá ako to dopadne, vidím že ellit píše že malú počala asi týždeň po menzese, mi sme to tiež tak dajak teraz skúšali a tri dni pred ovulkou, tak som zvedavá..... držte palce...... chcem babu...... 😀 😀

happy8051
12. feb 2012

ja teraz cakam druhe dievcatko ako som si priala 🙂 obe pocate pred ovulkou... ale vzdy sa asi neda na to spoliehat

ellan
12. feb 2012

@miskachrumka ahoj,ten test nekupuj!ja jsem ho pri Elle mela,jako novinku jsem ho dostala z USA, a vysel mi kluk! Je mi to trapne, ale 2 dny jsem probrecela jako zelva, ze budu mit 4. kluka a mam holcicku🙂 jsou to zbytecne vyhozene penize 🙂

miskachrumka
12. feb 2012

@ellan dakujem za upozornenie ja si asi fakt počkám 🙂

sabinaa
18. feb 2012

dievcata este dam uplne hlupu otazku, ale vy tu bazalnu teplotu merate obycajnym teplomerom, alebo ste si kupili nejaky specialny {myslim meranie teploty v posve}

bobocka
18. feb 2012

@sabinaa na bazalnu teplotu je speci teplomer.ten ukazuje aj desatinne miesta ,su aj na dva alebo aj na 4 desatinne miesta.kupis v lekarni 🙂 http://www.otehotnenie.sk/product/digitalny-tep... napr tento

d.aniela1
24. feb 2012

@dadak no honem nejaky info???koukam na pas a uz tam je malickaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa gratulace velikaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

dadak
24. feb 2012

@d.aniela1 Jaaaaaaaaj, Dani prepaaaaaaaac...len teraz to akosi ide rychlo a ja som este tak ubolena...
tak pre vsetky baby co tuzia mat dievcatko... nam sa to podarilo, na predoslych strankach najdete info ako sme na to isli...
narodili sme sa 22,02,2012 o 18,42 vola sa Sofia a od vcera sme uz aj doma...😀
zdravim vas vsetky...

anjelik0907
24. feb 2012

@dadak gratulujem a prajem veeeľa zdravíčka malinkej aj mamičke 🙂

d.aniela1
24. feb 2012

@dadak super to neva vsak az budes mit casik,,moc ti gratuluji k holcicce uzivej si a az budes mit chvilku hod nejakou fotecku male,,,a nejaky info jak bylo drz,,,se,,,superrrrrrrrr

dadak
24. feb 2012

@d.aniela1 tu sme....😀

syslica
24. feb 2012

@dadak Gratulujem z celého srdca! 😵 😵 😵 A kde ste nechali Kristínku? 😀
Nech sa vám všetkým darí a problémy a choroby nech vás zďaleka obchádzajú!

dadak
25. feb 2012

@syslica jaaaaaj, dakujem... nakoniec sme sa rozhodli na kratsom mene... teraz uz budem cakat na teba, ze budeme tehu prezivat spolu... dufam, ze aj vam sa podari taka princeznicka... je to krasny pocit... vsetci ju doma obskakuju a malicka je nadherna...som velmi stastna...

katecameron
25. feb 2012

@dadak gratulujeme ku malej princeznicke nech ste stastní a malicka nech vam robí len radost tesím sa s vami 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

d.aniela1
25. feb 2012

@dadak no taaa je!!!!!!!!!!!!!!nadherna,,me uz se to taky krati,,tak doufam ze se meto taky splni az do konce,,kdyz mi od zacatku tvrdi,,,ze to je holcicka,,mam i fotky pohlavi tak snad se nemili a me to uz taky ceka,,ju,,se tesim,,

januzza80
25. feb 2012

@dadak Dadak,moc gratuluji ke krasne a zdrave holcicce. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre